2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
inşallah canım bir çıkar yol bulursunuz..üniversite ile görüşüp mazaret falan sunabilirmisiniz ki..inşallah gitmez yanında olur..

inşallah canım ya inşallahhh

valla hayatım benim de yasaktı ilk aylarda lekem olmuştu sonra da doktora sormayı unuttum hep. Eğer plesanta aşağıdaysa izin vermiyor ama senin durumunu doktorun bakıp söylemesi gerekir. Hala lekeler devam ediyor mu bu arada?

canım doktor bana ilk hamileliğim belli oldugunda ilişkiden uzak dur dedi.lekelenmwm hiç olmadı ama ilişkiyide kesmedim.başlarda dikkat ettik ondan sonra normal devam ettik.hiç ilişki olmadan erkekler içim çok zor dikkatli yaparsanız sorun olmaz.ama sen bi daha doktora gidersen sor artık devam edebilir miyiz diye

Bizim de biraz hassas geçiyor.lekelenmeler vs. bizde de 3 aydır bir şey yok.eşim korkuyor bir şey olur diye.sanırım doğana kadar kardeş kardeş geçireceğiz

haklısın..insanın maneven eşine en ihtiyaç duyduğu zamanlar gebelikmiş..eşim vardiyalı çalışıyor. bu hafta 3te işe gidiyor gece 1de geliyor.ve ben yalnız evde oturup bazen ağlıyorum..inşallah ocakta yatırma şansı vardırda beraber olursunuz..kv ve kp de biraz ılımlı olsalar heleki bu durumdayken sen..Allah yardımcın olsun canım.

kızlar ben iş yerine gelince uyku bastırıyor eve gelince de geçiyor şuan çok uykum var içim geçiyor böyle olunca kız çocuk dıyorlar doğru mu acaba cinsiyeti belli değil daha

off off aynen bende öyle..işyerinde uyumamak için zor tutuyorum kendimi..eve gidincede direk uzanıyorum..

canım dualarımız seninle inşallah eşinin ertelemesine izin verirler

Yaa kaydini ikinci donem yenileyebilir diye biliyorum ben canim esimi aradim simdi bna okuldan boyle dediler dedi ama o da tedirgin oldu bi an. Guzelim giderlerse de yapacak bsey yok ama boyle salma kendini.bebegine yazik. Simdilik cok kucuk bi ihtimal esinin gitmesi bu ihtimal icin kendini harab etme. Allah kaldirabilecegi kadar yuk yukler insana fazlasini yuklemez. Sakin ol ve bekle canim cok sukurki bebegin saglikli. Dusun Allah korusun ona bsey olsa esim 1sene askerlik yapsin da bebegimize bsey olmasin dersin.

Bak seni cook iyi anliyorum. Dua edip beklicez tamammi uzme bebegini de kendinide.

Canım benim sakın kendini üzme. Gerçi üzme demesi kolay ama eşin de seni bırakıp gitmek istemez tabiki ama sürekli bu durumu düşünürsen daha kötü olursun. Eğer mecburen gidecekse ne yaparsak yapalım durumu değiştiremeyiz suan bu durumda belki hayrını göremeyiz ama vardır bir hayırı insallah. biz dua edelim insallah bir çaresi bulunur da senin ve bebeğinin yanında kalır inşallah ama sakın esin daha gitmeden üzüntüsüne kapılma en azından su günlerinin tadını çıkar olur mu canım

Tatlım geçen sene benim eşimde yatırmamıştı daha sonra tanınan ek zamanla önce üniversiteye giderek hocasıyla konuştu sonra bankaya yatırarak halletti bir şekilde. Eşinde mutlaka okulla iletişime geçsin.

Bizim de biraz hassas geçiyor.lekelenmeler vs. bizde de 3 aydır bir şey yok.eşim korkuyor bir şey olur diye.sanırım doğana kadar kardeş kardeş geçireceğiz

ptesi gittiğimde sordum..hayır dedi ilişki yok dedi... kendimden değilde eşim için üzülüyorum garibim hiç sesinide çıkarmıyor..bakalım ne zaman sakıncası yok derse ozaman...:) aslında dikkatli dikkatli olsa ne olacak ama..eşimde çok korkuyor bende bişi demiyorum en iyisi yasağın kalkmasını beklemek..

canım dualarımız seninle inşallah eşinin ertelemesine izin verirler

kızlar çok sağolun destekleriniz için ama aklımdan çıkartamıyorum zaten en ufak bişeyde kendimi tutamıyorum ağlıyorum. Napıcam tek başıma nasıl onun yokluğuna alışıcam diye ben ona sarılmadan uyuyamıyorum bile bu gece iş için dışarıda olacak ben de annemlere giderim sensiz bu evde bu yatakta yatamam dedim bi an askerlik geldi aklıma bir geceye bile dayanamazken 5 ay nasıl katlanırım onsuzluğa. Geçen gece çok uykusu vardı döndü arkasını yattı sarılmadı diye uyuyamadım oturdum ağladım uyandı noldu dedi ben sensiz uyuyamıyorum bilmiyor musun dedim hemen sarıldı özür diledi şimdi düşünüyorum da napıcam ben bilmiyorum.

cnm ınsallah erteleme sansı var dır ya

dr banada yasak dıo lekeleenmem olmadıgı haldeee ama ben arada kacamak yapıorum Haftada bır filan aslında eşim kaçıyor benden ben kovalıorum Cocuga bısey olcak dıye odu kopuor zor oldu bıraz bızım bebe 9 ay yapmayalım desem adamda tı demez :18:

günaydın günaydın günaydın güzel anneler ve güzel kuzucukları kelebekleri köfteleri melekleri :) güzel haberler alacağımız güzel bir gün olsun...

Merhaba canım artık diğer topiğe pek uğramıyorsun sanırım.Merak ettim tarama sonucun nasıl çıktı.

ay arkadaşım kıyamam sana ben....meleğini düşün kuzucuğunu düşün..oda sana sarılmadan uyuyamayacağı geceler olacak..sonra sen ona diceksin artık kendi odanda kendi başına yatman gerekiyor :) meleğini düşün .strese sokma onuda arkadaşım..bak oda üzülüyor annesi.. inşallah gerek kalmaz ama gidersede sende elini koy karnına bebişinle uyu..üzme kendini lütfen..ben her gece öyle uyuyorum artık eşim yokken :)

aradı okulu af çıkması lazım yoksa olmaz demişler. Askerlik şubesine gitti diplomanı al gel demişler ta aydından diplomasını getirtti gitti şubeye şimdi git aralıkta gel bakalım dediler. Bu şubeler de enteresan adamdan diploma istiyorsun getiriyor bu ay git bidahaki ay gel diyosun. Saçmalık. Bir an önce gidip geleyim doğuma yetişeyim diye düşünüyordu ama olmuyor işte.

Merhaba canım artık diğer topiğe pek uğramıyorsun sanırım.Merak ettim tarama sonucun nasıl çıktı.

haklısın arkadaşım..o topikteki arkadaşlarında çoğu buraya gelmeye başlayınca ben ikisini birden işyerinde idare edemedim..ama özür dilerim merakta bıraktım..sonuçlarımızın hepsi çok güzel çıktı arkadaşım...sen de son durumlar nedir..kusura bakma tekrar...

Doğum günün kutlu olsun canım.Allah eşinle ve çocuklarınla birlikte sağlıklı uzun ömür versin,.

Anladım canım bende buraya taşınıyım daha aktifmiş burası.Benim sonucum yarın çıkıyor.İnşallah güzel çıkar tıpkı seninki gibi.Senin için sevindim gözün aydın olsun canım.Doktorun bir sonraki randevuyu ne zaman verdi ve üçlü test yapılacakmı?

zaten bebeğimi düşünüyorum öyle sakinleşmeye çalışıyorum ama elimde değil işte. Ona da eşime de bişey olmasın ben ikisine de kıyamam. İkisi de bebeğim benim. çok seviyorum ikisini de.

Neyse çok üzdüm sizi de kusura bakmayın kızlar nolur. Kapattım bu konuyu güzel şeyler konuşulsun bu sayfalarda inşallah mutluluklar paylaşılsıninşallah. çoook öpüyorum hepinizi yanımda olduğunuz için

bak benim kardeşim de şuan askere gıtmedi okulu da bıttı tecili hemen kolundan tutup askere götürmüyorlar.ama bakaya oluyor.yaniyoklama kaçağı kimse gelip zorla götürmüyor.bebek doğduktan sonra gıder benim de eşim evliyken gıttı geldi hemen.o da 5,5 ay yaptı.ya bir de uzun dönem olsaydı

teşekkürler canım..inşallah sende güzel haberlerle gelirsin.

ben bu ptesi gittim doktora..bebeğimizin durumu gayet iyidi..kıpır kıpır maşallah yavruma benim..ne zaman geleyim dedim 23 aralıkta gel dedi....o zaman cinsiyetide artık kesin birşey söyler inşallah...bu pteside devletteki kontrolüm var..bebeğimi görücem tekrar inşallah...ikili testi hala almadım devletten..özeldekini alınca bir sorun yok diyince doktor bende acele etmedim..üçlü test karar veremedim..ikili iyi çıktıysa üçlüye gerek yok diyor doktorlar ama yani yaptırmak değilde sonucu beklemek kötü endişeli..boşu boşuna hem kendimi hemde bebeiğimi strese sokmak istemiyorum..doktor yaptırmak zorundasın derse mecbur yaptırıcam

biz herzaman burdayız yanındayız canım..sadece iyi haberlerde değil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…