2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

okurken bile ağzım sulandı

ayneeeeeeeeeen öyleeeeeeeeeeee cnm.. bende sırf kenara para atıyorum diye devam ediyorum

ben de sırf bu yüzden izne kadar çalışıcam eşimin askere gitme durumu var maalesef o yokken bana yetecek kadar paramız olmalı

tesadüfe bak..
şu an bende muz yiyordum

canım muz çekti iş yerinde muzu nerden bulcam kız cadılar... Hemen alıp getirin bana hıh

ölsem yiyemem o kadar tatlı şeyleri ben eşim bazen pestile fındık ceviz sarıp veriyo ama yiyemiyorum. Ona da sen de çok yeme diyorum çünkü enerjiyi çok yükseltiyo malum bizde tık yok :)

Allah (c.c.) sonsuza denk bebeginin seninle olmasini nasip etsin canim
8 sene dile kolay ...
Ama bak sukur mukafatini almissin cok sukur

Ayyy amin yaaa rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu

oooyyyy yerim seni de o minik kuzunu da. Çok şükür rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Rabbim yardımcın olsun inşallah kötü bişey değildir canım sakın kendini üzme bunu düşünerek doktor yanılmıştır Rabbime dua et biz de edelim iyi haberler al inşallah...

Rabbim sana en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah. Rabbim yanında olsun. Kimseyi bu duygudan mahrum etmesin inşallah.

KIZLARRRRRRRR !

Düşündüğünüz kız yada erkek isimleri nelerdir paylaşırsanız çok sevinirim

erkek olursa Ayaz Ali , Kız olursa Zeynep naz yada Elif naz olucak inşallah

ben yavaştan hazırlanayım..evime doğru gideyim artık...hepinize endişesiz güzel huzurlu akşamlar geceler olsun..iyi sohbetler....

Akşam karda kayıcam kuzuma bişey olucak diye aklım çıktı Annecikler çoook dikkat edin Allah sizi de bebişlerinizi de korusun her daim.

doğum günün kutlu olsun canım..çekirdek olucak fıstık ailenle bir ömür mutlu ol inşallah :)

Kızlar benim eşim yüksek lisans harcını yatırma dönemini kaçırmış ve asker kaçağı gözüküyormuş biz bunu yeni öğrendik tabi Askere gitme durumu var eğer o askere giderse doğuma kadar da doğumda da yanımda olamayacak. 5 ay yapacak ama benim o kadar vaktim kalmadı ki . Askere alırlarsa bile şubattan önce gidemiyormuş şubatta da giderse ne son aylarımda ne de doğumda yanımda olmayacak. Ben naparım onsuz ya deli olucam. Kızlar çok kötüyüm tutamıyorum kendimi sürekli ağlıyorum. Eşim görmesin de üzülmesin diye belli etmemeye çalışıyorum ama olmuyo. Dua edin bana nolur gitmesin hemen en azından doğumda yanımda olsun bebeğimi ilk kucağıma aldığımda onun mutluluğunu görmek istiyorum Ona ve sevgisine ihtiyacım varken bırakıp gidecek beni.

Son düzenleme:
günaydın bayanlarr..iki gündür burda kar hiç durmadı üstüne üstülük tipi de çıktı işe zar zor geldim düşüp kayıcam diye ödüm kopuyo okullar tatil oldu ama hamilelere izin çıkmadı müdür de gıcık herifin teki sinirden başım ağrıyo yaa eve gitmek istiyorum beenn her yer çok kaygan donuyorum üstelik daire çok soğuk..ne gıcık bi gün yaa

ne gibi bi sürpriz yapıcaksınız canım bahseder misin çok merak ettimm

sakinleşmeye çalış derin nefes al. ayaklarını sarabilecek bişey varsa sar sıcak olsun. üzerini de sıkı giyseydin. Sonucu değiştirmeyecek bu sinirin o yüzden kendine zarar verme sinirlenip

Canim sakin ol once. Benim esim de yatirmadi ama ocakta bi hak taniyolar sanirim tekrar bizde onu bekliyoruzz. Bebisini uzme bu yuzden sakinn. Onu bi arastirin bakalm benimki universiteyi aradi ocakta yatirabilirsin dediler.

gözünaydın canım...maşallak kuzucuğa...çikolata kesinlikle işe yarıyor bende son gittiğimde yedim kıpır kıpırdı :)

isimler planlanıyor, cinsiyetler öğreniliyor, kızlar ben hala 7 haftalık gebelik günlerimde gibiyim, midem çok kötü, açım, hiç bir şey durmuyor, yeter artık bıktım kusmaktan,psikolojim bozuldu resmen...

geçmiş olsun canım..umarım biranönce geçer..ilaçlarda pek fayda etmemişim anladığım kadarıyla..

iyiki doğdun ayazzzzzzzz :) iyiki doğdun ayazzz anne :)) bebişinle seneye kutlamak nasip etsin Allahım...mutluluklar...

decavit kilo mu yapıyo canım..bana da doktor verdi içtiğim gün iştahımın açıldığını hissediyorum

inşallah canım bir çıkar yol bulursunuz..üniversite ile görüşüp mazaret falan sunabilirmisiniz ki..inşallah gitmez yanında olur..

günaydın günaydın günaydın güzel anneler ve güzel kuzucukları kelebekleri köfteleri melekleri :) güzel haberler alacağımız güzel bir gün olsun...

Canim sakin ol once. Benim esim de yatirmadi ama ocakta bi hak taniyolar sanirim tekrar bizde onu bekliyoruzz. Bebisini uzme bu yuzden sakinn. Onu bi arastirin bakalm benimki universiteyi aradi ocakta yatirabilirsin dediler.

hemen eşimi aradım konuştum soracak okula inşallah öyle bir hakkı vardır eğer varsa dile benden ne dilersen.

hemen eşimi aradım konuştum soracak okula inşallah öyle bir hakkı vardır eğer varsa dile benden ne dilersen.

Canim insallah vardir bnmkinin de 2014 eylulde bitiyo tehir. Bende kasimda aralikta hemen git diyorum bebegimiz hatrlamasin yasini falan gecince daha zor olur bebek icin de. haber ver bizede esin iyi haberle doner insallahh.

Son düzenleme:
kızlar ben iş yerine gelince uyku bastırıyor eve gelince de geçiyor şuan çok uykum var içim geçiyor böyle olunca kız çocuk dıyorlar doğru mu acaba cinsiyeti belli değil daha

kızlar ben 3.ayımı bitirdim..doktorum bana hala cinsel ilişki yasak dedi..haliyle eşimde bende hamile olduğumu öğrendiğimden beri tık yok :)) herhalde benim ara ara lekelenmelerim olduğu için izin vermiyor.. normalde bakıyorum herkes 3.ayından sonra normal devam ediyor..sizin drlarınız birşey dedi mi...

Canim insallah vardir bnmkinin de 2014 eylulde bitiyo tehir. Bende kasimda aralikta hemen git diyorum bebegimiz hatrlamasin yasini falan gecince daha zor olur bebek icin de. haber ver bizede esin iyi haberle doner insallahh.

ya bebek olduktan bir süre sonra gitse neyse derim bebeğime tutunur beklerim ama şimdi en ağırlaşacağım günlerde ve doğum esnasında burda olmazsa ne yaparım ben. Kv ve Kp çok cimri ben onlardan bişey isteyemem özel hastanede doğum yapacağım parasını biz vereceğiz ama o na bile laf edip duruyolar devlette doğum yaptık biz bişeyin mi fazla bizden diye. Onlarla o psikolojiyle savaşamam ki eşim olmadan. Deliricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…