2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Okudum bi tane Allah kabul eder inşallah

inşaallah birşey çıkmaz. dua ettim senin için. bazen doktorlar kortutabiliyor. iyi düşün

dua da ettim, ayetel kürsi de okudum. rabbim kucağına alacağın günleri nasip etsin sana. sağlıkla, huzurla. sende ezanla kamet arası dua et. o an edilen dua geri çevrilmezmiş. ezan biter bitmez başla dua etmeye. kabul olur allah'ın izniyle.

Çocuklar isimlerinin özelliklerini taşırlarmış sizinki doğar doğmaz doktora efelenmesin sonra...

face grubumuzdaki annelerde efe isimli çocuklar aşırı yaramaz bak ona göre diyolar..
tüm isimlerimi tükettiler

aaaaah canım ne kadar içten,ne kadar güzel bi yazı olmuş bu..
ciden çok beğendim ve tüm yazıyı suratımda kocaman bi gülümsemeyle okudum..
çok tatlısın,teşekkür ederim..
umarım dediğin gibi olur,inşallah (amin)
bu arada her daim çocuk ruhlu olmayı sevenlerdenim ben,yaşa başa bakmadan..ondan olsa gerek heheheheh ekimde 28'ime girdim sen kaç yaşındasın bakiyim?

bende geçen hafta çikolata yiyip girmiştim hareketliydi kuzucum..
işe yarıyo galiba
darısı yarına kısmetse inş..
ikili test günüm...

bende erkek olursa HÜSEYİN ÇINAR istiyorum kız olursa ADEN

hıımmmm kız ismi olarak ADEN ne demek acaba?değişik geldi kulağıma..

günaydınnn dünyanın en güzel teknolojik hamişleri :) bi kaç sabahtır karın ağrısıyla uyanıyorum sanırım ağırlaşmalar başlıo yavaş yavaş haydı hayırlısı havalar buz ıhlamurla çalışmaya devam

Günaydın kızlarrr bugün benim doğum günüm 2kişi geçireceğimiz son doğum günüm Allahın izniyle seneye bebişimizde bize katılacak inşallah 3kişi olacağız! Kocam hep der şimdi fıstık aileyiz yaza çekirdek aile olacağız diye.. Sabırsızlıkla o günleri bekliyorum

Bu arada alıntı yapamadım ama ChocolateChips bende okudum ayetel kürsiyi Allah kabul etsin..

gunaydınlar..bende de oluyor canım ozellıkle sol tarafta bır sıkısma oluyo sankı.gaz dan oluyor genelde bıde usutmekten

Ayetel kursı bende okudum canım Allah hayırlısını vesın

dogum gunun kutlu olsun canım

decavit kilo mu yapıyo canım..bana da doktor verdi içtiğim gün iştahımın açıldığını hissediyorum

hosbuldukkkkk cnmmmmm dun ıse gelmedım kardan dolayı ama bugun geldım malesefff c.tesi bebegimi göreceğim için çok heyecanlıyım 4 boyutlu ulturoson 11+4-5 olcak o gun hareketlerını gorebılırmıyımkı

doğum günün kutlu olsun canımcım,nice nice sağlıklı mutlu yıllara inş..
dediğin gibi bundan sonra 3 hatta sonra belki 4-5 kişi kutlayın dilerim

dinlenme,uyuma anına falan denk gelmezsen mutlaka görürsün cnm
ben 11+1 diye gittim 11+4 çıktı ve yarım saat öncesi çikolata yedim,hareketliydi..kaydıraktan kayar gibi hareket yaptı bize döndü biara falan..enteresan ama harika bi his..

Ben de okudum cnm Allah kabul etsin dualarımızı ve inşallah hayırlı zamanda bebek sahibi olursun..

canım çok geçmiş olsun inşallah önemli bi durum yoktur..
sen mi düşünmek istedin neden hemen yaptırmadın biyopsiyi?

benım bı kac gun gerıden gelıodu bılmemkı belkıde atak yapmıstır yaaa ole cok merak edıorumkı bebek gıbı herseyı bellımı kolu bacagı fılan c.tesi 2 li test bır olsunda

Günaydınlarrr herkese haziran 2014'ün güzel anneleri ve enn güzel bebekleri :) biz cinsiyetini henüz ailelerimize söylemedik eşimle beraber çünkü ben süpriz yapmaya bayılıyorum (bebeğimiz olacağını da eşime çok güzel bir süpriz ile söylemiştim darısı buna artık) ailelere süpriz ile söylemek istiyorum yarın kısmetse herkese küçük bi organizasyonla açıklayacağız...bugün hazırlıklar tüm hızıyla başladı :))

benım bı kac gun gerıden gelıodu bılmemkı belkıde atak yapmıstır yaaa ole cok merak edıorumkı bebek gıbı herseyı bellımı kolu bacagı fılan c.tesi 2 li test bır olsunda

evet hem siyah beyaz hemde renkli olarak göstermişti o gün doktor..
renkli olanda daha net ve belli tabi,bacaklarını falan ekranı durdurarak gösterdi..
diğer siyah beyazda ise,hareketleri belli oluyo..öyle çok fazla hareketli değildi ama dediğim gibi kaydırak pozisyonunu ve bize doğru bi an döndüğünü falan net görebildik..

darısı sana

OYY YERIM ONUN TOTOSUNUUUUUUU BAKALIM BENIM YAVRUM NEYAPACAKKKKKK AAYYYY SU CINSIYETINI BIR OGRENSEEEEEMMMMM HERSEYINI ALCAAAMMMMM DURDURAMIORUM KENDIMIIIII

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…