2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben deeee... Kanama yok ama gece hiç nefes alamıyorum. Her sabah rahatsız bir şekilde uyanıyorum kurumuş mukozadan dolayı.. Bİr çare bilen varsa yardım etsin lütfen... Çok sıkıldım. :26:

Okyanus suyu kullanabilirsin hem doğal burundaki tıkanıklığı açıyor alerjilere de iyi geliyor ...

Benm de tüm takvimler kız diyo ama herkesin tahmini erkek bakalm 25aralıkta ögrencm inş

Ben Gaziemir şifaya gidiyrm canm memnunm Dr umdan beni cok rahatlatyo aklıma takılan bsey oldgnda whatsapp tan mesaj bile Atyrm :)

anladım canım bende egepole gidecekti ama sonrasın da vazgeçtim acayip bi yoğunlık var sıra bulmak imkansız gibi bişey benim bebeğim tüp bebek olduğu için irebede ki dr gidiyorum çok ta memnunum

Kızlar topiklerin birinde 2li testte yer alan free beta HCG değerine göre cinsiyet tahmini yapmışlar. eğerki bu değer 50 nin altındaysa erkek,51 ve üstü ise kız demişler. Cinsiyeti belli olan arkadaşlar ikili test yaptıranlar ordaki betahcg değerinizi yazın bir babakalım tutuyor mu eğlence olsun :)?

Benimki 31 çıkmış ama Dr cinsiyet henüz belli değil demişti bakalım ne olacak sonradan karşılaştırıcam

O halde ilk tebrik eden ben olayim canim ....
Seninde sehzaden olacak demektir bu....
Cunku cogunlukla tutuyor bu deger ortalamasi

Kizlar bana bu zor gunlerimde hep destek ciktiniz....
Sakinlestirmeye calistiniz....
Dualarinizla destek oldunuz....
Sizlerin sayesinde aldik bugun guzel haberlerimizi....
Ve bugunumuzdede Allah (c.c.) razi olsun hepiniz benimle mutlu oldunuz....
Ben bana ve bebegime verdiginiz degerden oturu hepinize ayri ayri tesekkur etmek istiyorum....
Hepiniz cok iyisiniz....
Ins. Meleklerimizi hepbirlikte sag salim alacagiz kucaklarimiza
Ins. Hep guzel haberlerimizi paylasmak nasip olur forumda
Sizleri Seviyorum

evet bende duymuştum bunu.doğruluk payı var gibi.genelde tutuyomuş

tutanda var tutmayanda gerçeğide pek yansıtmıo aslında :) benm 34dü değerm ama kızım olcak bi arkn 29du onunda kızı olcak..

O halde ilk tebrik eden ben olayim canim ....
Seninde sehzaden olacak demektir bu....
Cunku cogunlukla tutuyor bu deger ortalamasi

Valla canım tebrik için çok sğl bakalım ya dr bizim nuh diyor peygamber demiyor da söylemiyor :)) hiç farketmez ya ne verirse mevlam kabulümüz kız olsa erkek arıycaz erkek olsa da kız :))) kız olsa elbiseler pembişler oğlan olsa pantolonlar mavişler hepsi süper senin beta hcg kaç çıkmıştı?

AA canım senin adına çok sevindim çok mutlu oldum Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

inşallah canım.hayırlısı olur inşallah.iyi düşün iyi olsun

tutanda var tutmayanda gerçeğide pek yansıtmıo aslında :) benm 34dü değerm ama kızım olcak bi arkn 29du onunda kızı olcak..

Evet bence de pek belli olmayabilir ama ikili testte bhcg 12. Haftada yapılmalıymış 13-14. Haftalardaki yanıltıcı olabiliyormuş ne olursa olsun işte tahmin yöntemleri kesin bilimsel veri değilmiş ztn tutan da olabilir tutmayan da aynen...

Ama senin adına çok mutlu oldum Canım ben ilk gittiğimde ona benzetti sonra gittim amniyotik band görmedi bende bu yüzden kararsızdım bende haftaya salı aldım randevu başka doktora gidicem bakalım o ne diycek tamamen rahatlarım aslında genel olarak rahatım ama insan yinede kafa karışıyo

ah kıyamam sana üzme kendini hepimizde oluyor bazen duygusallık sen önemli ve değersin bunu hiçbir zaman unutma çünkü o minicik bebişin annesisin.....:)

Pufpuff, cilek, azerikizi, oglest, tt, esmer sirine ... ve adini sayamadigim herkes Slm kizlar epy zamandir giremiyorum ama takip etmeye calisiyorum hepinizin endiselerini iyi haberlerini okudum sizinle sevindim sizinle uzuldum hep dua ettim sizler ve minikler icin..
Benimde 2li testim dun yapildi. 12+3 olmam gerekiyoken 12+6 ciktik, nazal kemigimiz olusmus, ense kalinligimiz 1.8 cikti boyumuz 61mm olmus ama kuzum sanki secdeye kapanmis gibiydi cok guzel bir duyguydu rabbim heekese yasatsin sizi swviyoruz ve opuyoruz

ayy tatlııım hep erkek görüyodun zaten sen rüyalarında hadi gözün aydın..
Allah seni hem sıkıntın dan kurtarmış hem de beklediğini vermiş 2 kat sevindirmiş seni..maşallah size..
inşallah çoook sağlıklı bi şekilde getirirsin dünyaya..
ehh artık alışverişe fln da başlarsın ha :)

Benim 84.1 kiz mi yani ?
Buyuk ihtimalle canim....
Ben yengemden ogrenmistim...
Cok onceden yazmistimda sizlere.....
Seninde prenses geliyor olabilir
Oyle tabi ki canim....
Ben cinsiyet derdine dusmedim o kadar ....
Saglikli olmasi en en onemli olani
Yeter ki saglicakla gelsin yavrularimiz

O zaman dedigin gibi baska bir doktora gorun canim...
Rabb'im buyuk uzme bebeginide ....
Seninki ilk donemde kaybolmus ne guzel
Icin rahatsa emin ol bebeginin yeri rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…