2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende bu tabloda ismim olsun istiyorum ama mesaj sayımı dolduramadığım için özelden mesaj atamıyorum size.

çok geçmiş olsun canım inşallah tekrarlamaz inşallah bebişler bizi hiç bırakmaz

Ben bebeğimi özledim ya.. perşembe günü cinsiyet için gidicem hayırlısıyla.. çok heycanlıyım..

kızlar ben bu saatte aşerdim canım kızarmış köy ekmeğine tereyağ ve ev salçası çekti :26: allahtan evde vardı hemen yapıp yedim çok enteresan bi durum ben önceden gece ağzıma hiç bişey koymazdım yoksa uyuyamazdım safra kesem yok benim,ama şuanda gece ne yersem hiç fark etmiyorum hatta mutlu uyuyorum tüm annişlere bebişli rüyalar....

Kizlarrrr gunaydiinnnnnn Cok guzel bir gun olsun insallah. Bebisler de iyiler umarim. Ben su siralar tekmelemesini hissetmeyi dort gozle bekler oldum. Bir dee 13. haftada basladigim demir hapindan sonra sanirim istahim baya acildi. Onceleri ne guzel bol yesillik, salata turu seyler aseriyorken simdilerde spagetti, makarna aseriyorum. Zeytinyagli masum bir yemek bile yesem yanina hemen spagetti yaparken buluyorum kendimi. Evdeki son paket de bitsin de bir rahata ersem :))

Gunaydin guzel anneler ve yavrulari
Oh oh masaallah aseren cogaliyor
Ben ikinci ayimda elma sekeri...baklava...pismaniye anlayacaginiz hep tatli aserdim
Ye tatliyi dogur hakkiyi lafi tuttu bende
Ayrica yuzum oldukca parlak fakat yuzumde bile cikmayan sivilceler sirtimda oldukca artarak cikmaya basladi
Gune korku ve endise yerine mutlu uyanmak gercekten oldukca guzel ♥♥♥

Gunaydin Allah her zaman guzellikler nasip etsin İnsallah. Bende bi kac hafta once bi yaz meyvesine aserdim ama bulamadik agladim bile ya :) cocuk gibi hissettim kendimi bildiginiz agladim yani esim baska bi yaz meyvesi aldi dondurulmus yiyemedim su tadi gecmis ama yiyicem onu muhakkak :) Allah nasip ederse dogurmadan yerim İnsallah

karda pati pati yürümeye başladığımız anne koruma duygusunun tavan yaptığı bir günden günaydın :) hastalıklar halsizlikler olmasın işlh hatunlar c vitaminine yüklenme zamanı herşey onlar için bugün ikili testlerin sonuçlarını almaya gideceğiz işlh

Günaydın kızçelerim
Benimde dün akşamüstü başlayan inanılmaz bi şişkinliğim vardı çok şükür şimdi daha rahatım :) artık yavaş yavaş göbişlerde oluşacak anlaşılan

günaydın daha ben hiç bişi aşermedim :) ne bulursam yiyorum bazen hiç bişi yiyemiyorum

kahverengi akıntılar artık çok sıradanlaştı canım yaaa,hemen hemen herkeste oldu bi şekilde..içini ferah tutmaya çalış lütfen,stresi sıkıntıyı bebiş hissediyo unutma..

merhaba canım benim ne güzel iyi haberlerle gelmişsin bak,çok sevindim..gözünaydın..bende sen gibi 3 gün önde gidiyorum hehehehhe iyi beslemişiz demek bizim sıpaları

allah gönlune göre versın cnm.

amin cnm sağolasın..
tek dileğim,isteğim sağlıklı doğması şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…