2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese iyi akşamlar,
Tabi ki aklım bebişimde ; düşme riskinden dolayı hala ilaç kullanıyorum. 3 hafta önce gittim son kontrole ve bu arada Ara ara kahverengi kanamalr oldu ve beni korkuttu. Bu cumartesi insallah gidip bebişimizi göreceğiz. İNşallah herşey yolundadır. İnşallah hala bizimledir. Kötü düşünmek istemiyorum ama aklıma gelmiyor değil. :18::KK5:

Neyse eğer sağlıkla dönersek hemen gidip bebişime bişeyler alıcam... :KK1:

Sizin iyi haberlerinize seviniyor ve endişelerimden uzaklaşıyorum.. İnşallah herşey yolundadır... İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız... :nazar:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr biz geldikkkkkkk :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Ağlıyorum ama ne ağlıyorum mutluluktan :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Cok mutluyum Rabb'ime binlerce sükürler olsunnnnnnn:KK16::KK16::KK16:
Kızlar amniyonik bant değilmiş....
Plesanta bagıymış...
Yani bir tur plesanta şekli ve zamanla kayboluyormuşşşş......:21:
Ben inanıyorum ki sizlerin duası sayesinde bu sorunumuzu atlattık :KK16:
Yaaaa hala inanamıyorum yeniden doğmuş gibiyim.....
Hepinizden Allah (c.c.) razı olsunn :KK16:
veeeee ikinci güzel haberimiz şehzadem geliyor.....:emir_bebek::nazar:
Herseyini görüm iç organlarınada bakıldı....
Ohhhhhh beee içim çokk rahat....:KK76:
Doktorun uzman olmasına çok sevindim bakar bakmaz amniyonik bant degil dedi ya ...
Dünyalar bizim oldu :KK16::KK16::KK16:

Ohh ne güzel bi haberle geldiinn :)) çook sevindim canımm zaten senden bu güzel haberi sabırsızlıkla bekliyorduk :)) hayirlisiyla şehzadene sağlıcakla kavuşacaksın :))

Herkese iyi akşamlar,
Tabi ki aklım bebişimde ; düşme riskinden dolayı hala ilaç kullanıyorum. 3 hafta önce gittim son kontrole ve bu arada Ara ara kahverengi kanamalr oldu ve beni korkuttu. Bu cumartesi insallah gidip bebişimizi göreceğiz. İNşallah herşey yolundadır. İnşallah hala bizimledir. Kötü düşünmek istemiyorum ama aklıma gelmiyor değil. :18::KK5:

Sizin iyi haberlerinize seviniyor ve endişelerimden uzaklaşıyorum.. İnşallah herşey yolundadır... İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız... :nazar:

canım çok geçmiş olsun bende cumartesi günü bi korku atlattım bi lekelenmem oldu aklım çıkıyodu nerdeyse dr hemen proluton depont 500 vurulmamı söyledi çok şükür pazar günü hiç bişeyim kalmadı hemen dün dr gittim ilk baktığı şey kese etrafın da kanama alanı var mı çok şükür rabbime hiç bişey yok bu aylar da olabilirmiş :KK31:
inş senin de öyledir canım bidaha böyle bi sıkınıtı yaşamazsın :KK31:

Herkese iyi akşamlar,

İnşallah seninde güzel haberlerini bekliyoruz canım içini ferah tutmaya çalış stres yapmaki bebiş daha huzurlu mutlu olsun :)

Plesanta bagıymış...
Doktorun uzman olmasına çok sevindim bakar bakmaz amniyonik bant degil dedi ya ...
Cok sevndm canm oğlusun da hayrlı olsn inş ven de bi öğrensem .canm senn Çin takviminde falan kız diyodu demi yanlış hatırlamıyorsam

Simdi internette de bu tarz seyler okudum persembe gunu kontrolum var ins sorun cikmaz. Baska yorumu olan yok mu arkadaslar persembeye kadar catlarim meraktan
Bisey daha eklemek istiyorum amacım seni korkutmak degil tedbirini alman icin soyluyorum belkide bunların hiç biri değildir kasilmalar düzene girerse tehlikeli olur arasında ki mesafelere dikkate et,birde bu kasilmalar rahim agzi boyunu kisaltabilir doktoruna bunuda hatirlat çünkü cogu doktor bunu ihmal ediyor,ben bu yuzden ilk bebeğimi 4 aylikken kaybettim 2.de 15. Haftada rahim ağzına dikiş atıldı öyle vaktinde doğurdum yine bunda da dikiş atılacak haftan erken varsa öyle bisey erkenden fark edilir dediğim gibi amacım seni korkutmak degil lütfen yanlış anlama benim canım yandı ben kimsenin canı yansın istemem

:Benim 1sorum var,sigarayi birakan arkadaslar bana yardim edin.bebegim 13+2.haziran annesiyim ins.allah hakkimizda hayirlisini versin.2. Cocugum 7 yasinda kizim var,ruyamda hep erkek bebek goruyorum hayirlisi diyorum.ruyasi cikan varmi :))

Benim rüyam çıktı :) rüyamda doktorumun odasında oturuyoruz bize diyorduki bebeğiniz kız olacak vee gercekten dun aynı şekilde doktorum bebeğimizin kız olacağını söyledi :))

hepınıze ıyı aksamlar kızlar. uzun zamandır gıremıyorum. ıse gıdıp gelsem 3 gun ystıyorum mutlaka. Allah dan haftanın bellı gunlerı calısıyorum. cınsıyet ogrenenlere gozu aydın. ıkılı testlerı guzel gecenlere de mutlulukların devamını dılıyorum. ben dayanamıyorum ya alıyorum bebıse bır seyler. beyaz ıclıkler yada sarılı bırseyler alıyorum. ıcıme kız doguyor ama erkek bebek urunlerı cok hosuma gıdıyor bu sıra:KK70: neyse beyaz ve sarı her ıkısıne de olur:KK70:

evet canım korkulacak birşey değil.aslında kan uyuşmazlıgı şöyle birşey.anne 0 grubu ve negatifse ve bebegin kanı pozitifse vücut için bebek yabancı bir madde oluyor.ve cenabı hak vücudumuzu öyle bir yaratmışki yabancı maddeyi düşman olarak görüyor zarar verceği için ve onu atıyor.yani vücut kan uyuşmazlığında bebeği düşman olarak algılıyor fakat vücut ilk hamilelikte bunu algılayıp savunma mekanizması oluşturuna kadar çoktan doğum yapmış oluyoruz.ikinci hamilelikte vücut buna hazır hale geldiğinden düşük tehlikesi oluşuyor o yüzden dogumdan hemen sonra iğne yapılıyor.gerçekten korkulacak birşey yok :KK34:

Canım benim ne güzel anlatmışsın teşekkürler iyice bi içim rahatladı yazdıklarını okuyunca :))

Pendik bölge de değil mi bende o doktorun metini çok duydum ama hastane benim evime ters olduğundan gidemiyorum. Pendik şifaya gidiyorum bende Soner Beye. Geçtiğimiz cumartesi kontrolüm vardı 13+2 günlükken cinsiyetini gördü ve söyledi. Erkek :KK70:

Evet canım pendik bölgede, ne güzel cinsiyeti öğremişsiniz hayırlı olsun. Ya bölge hastanesinin yeri ters. Bende tuzlada oturuyorum aracın olmadan hastaneye gitmek çok zor. Bize de çıkıntı var erkek gibi dedi ama kendini kaptırma haftaya kızda diyebilirim dedi. Sağlıklı olsun da, önemli olan o.

Plesanta bagıymış...

ne güzel haberler bunlar, gözünaydın:KK16:

pipinin olduğu ultrason fotosu yok muuu:KK17:

Bak bende de vardı ama kayboldu demiştim ya sana seninki de öyleymiş demek ki... İçin rahatlamıştır şimdi canım... çok sevindim paşacığın da olacakmış eee... benimde kızım olacak... :KK9: Bu ara sağlık ocağına niye karşı doktorlar... :44:
Evet canim sukur bizimkide kaybolan cinsten :KK16:
Saglik ocagindda asi yapacaklar ya canim ...
Bazi doktorlar gereksiz buluyor ...
Tanidigim bir hamileye doktor izin vermemis ondan haber vermek istedim sizlere :KK34:
Dogru canim benim malesef pozitif cikiyor negatif olaba kadar 3 haftada bir testi yaptiricam :KK43: Allahtan titresi dusuyor dr onemli olan titresi ilk bebekte bisey olmuyor dedi.
Hadi canim ya...
Uzuldum gercekten peki pozitif olmasi ne gibi durumlara sebep oluyor ?
Sadece igne olman gerekmiyor mu uyusmazlik icin ...
Cok sevndm canm oğlusun da hayrlı olsn inş ven de bi öğrensem .canm senn Çin takviminde falan kız diyodu demi yanlış hatırlamıyorsam
Evet canim tum takvimlere gore kiz cikmisti benim...
Alt ust ettim bunlari :KK9:
ne güzel haberler bunlar, gözünaydın:KK16:

pipinin olduğu ultrason fotosu yok muuu:KK17:

Yok tatlim oraya yogunlasarak goruntu almadi :KK1:
Aslinda alsa fena olmazdi :KK1::nazar:

Bisey daha eklemek istiyorum amacım seni korkutmak degil tedbirini alman icin soyluyorum belkide bunların hiç biri değildir kasilmalar düzene girerse tehlikeli olur arasında ki mesafelere dikkate et,birde bu kasilmalar rahim agzi boyunu kisaltabilir doktoruna bunuda hatirlat çünkü cogu doktor bunu ihmal ediyor,ben bu yuzden ilk bebeğimi 4 aylikken kaybettim 2.de 15. Haftada rahim ağzına dikiş atıldı öyle vaktinde doğurdum yine bunda da dikiş atılacak haftan erken varsa öyle bisey erkenden fark edilir dediğim gibi amacım seni korkutmak degil lütfen yanlış anlama benim canım yandı ben kimsenin canı yansın istemem

Sen bu konuda bilgilisin yardimci olurmusun bana canim. Birinci bebegimde ileriki donemlerde bu kasilmalar oldu dr normal dedi sorunsuz bir sekilde hatta sanci falan cekmeden sadece suyum az oldugu icin sezaryenle dogum yaptim. Ikinci bebegim 2 aylikken kalbi durdu. Kasilmam falan olmamisti patoloji sonuclari temizdi. Bu bebegimde kasilmalarin cok erken olmasi endiselendirdi beni birde kasilma derken tam olarak ayni seyden mi bahsediyoruz canim 1 dk gecmeyen gobegimin alt kusminin bir tarafa dogru yamulup sertlesmesi. Tani kasilma diyirum ama tam karsiligimi bilmiyorum. Rahim agzi boyu kisaligi sonradan olabilen birseymi yada bu 3. gebeligim oyle birsey olsa farkedilir miydi. Biraz uzun oldu ama beni aydinlatirsan cok sevinirim canim

Plesanta bagıymış...

Gözlerim doldu okurken. Allah'ım sevincini, mutluluğunu daim etsin.

X