2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bende almadım cnm.
buarada seninle doğumlarımız aynı tarih

aaaay canım var yaaa yemin ederim aynı şeye dikkat ettim bende az önce..
ama bende 2 durum var..

• sezeryan istediğim için
  • ve şu an köftem 3 gün önde gittiği için

benim doğum tarihi öne gelicek gibi

kızlar burun kanması olan varmı benim 2.ay başladı hala içten içten kanıyor yani akmıyor kan ama burnum tıkanıyor bi bakıyorum kan pıhtıları sizdede oluyormu :26:

aaaay canım var yaaa yemin ederim aynı şeye dikkat ettim bende az önce..
ama bende 2 durum var..

• sezeryan istediğim için
  • ve şu an köftem 3 gün önde gittiği için

benim doğum tarihi öne gelicek gibi

cnm benmki tüp bebek sanırım bnmde sezeryan olacak.
birde bnmki 3 gün geriden geliyor heralde bikaçgün oynar aramız tabi bnmki öne gecmezsee.
buradan beraber sayarız artık Allahın izniyle

kızlar burun kanması olan varmı benim 2.ay başladı hala içten içten kanıyor yani akmıyor kan ama burnum tıkanıyor bi bakıyorum kan pıhtıları sizdede oluyormu :26:

o olaydan bendede var ama ben kan sulandırıcı hap ve ine kullanıyorum o sebepten de olur diye düşündüm

cnm benmki tüp bebek sanırım bnmde sezeryan olacak.
birde bnmki 3 gün geriden geliyor heralde bikaçgün oynar aramız tabi bnmki öne gecmezsee.
buradan beraber sayarız artık Allahın izniyle

tabi cnm kimseninki ne olucak nasıl olcak belli değil..
+ herkes takvimde yazdığından farklı tarihlerde olucak muhtemelen
bakalım..bi yaklaşsa o günler..

canım benim ki ocak ta olacak sanırım 4.ayda oluyor

tabi cnm kimseninki ne olucak nasıl olcak belli değil..
+ herkes takvimde yazdığından farklı tarihlerde olucak muhtemelen
bakalım..bi yaklaşsa o günler..

aynen cnm bu takvimler 40 haftaya programlı o yuzden geri çıkar ama ileri atmaz sanırım.
hayırlısıyla sağlıkla gelsinlerde nezaman canları isterse

16 .haftadan önce birşey söylemiyor ne demek yagösteriyorsa bebek söylemek zorunda bunu dr. Benim 13+2 günlükken söyledi doktorum

Valla canım söylemedi özel hastanede bakılıyorum radyolojide detaylı ultrasona giriyorum doktorun yanındaki kız bebeğin bilgilerini söylüyormuyuz dedi doktor 16 haftadan önce söylemiyoruz dedi ben sordum cinsiyeti ne diye dediki daha küçük 2 hafta sonra belli olur doktor duymuşsunuzdur bazen kız derler erkek çıkar erkek derler kız çıkar bu dönemde kesin olmaz dedi 16 dan sonra belli olur dedi

sırf siz merak edersiniz diye öğlen temizlik hastane koşuşturmacaları arasında size bebişimin durumu yazdım... gecede girip bakayım dedim..kimse yazmayınca kendimi çok kötü hissettim..hamilelikten dolayı belkide hormonlar ..bilemedim..kızdım kırıldım..oturdum ağladım ne saçmalık..yaş 33 ama hormonlar işte yaş dinlemiyor..bişiler oldu..sizi rahatsız ettiysem kırdıysamda yazdıklarımla kusura bakmayın.. inanın sizinle mutluluğumu paylaşmadan mutlu olduğumu hissedemez hale geliyorum bazen.. size yazınca hamilelikten zevk alıyorum..kusura bakmayın..birazcıkta şımarıklık oldu..çıkmak zorundayım kusura bakmayın..dün izinliydim bugün yoğun işler..görüşmek üzere..

o olaydan bendede var ama ben kan sulandırıcı hap ve ine kullanıyorum o sebepten de olur diye düşündüm

ben ilaçta kullanmıyorum netten baktım biraz vucutta kan arttıkça burun içindeki hassas kılcal damarlar çatlıyomuş gidince doktoruma sorucam ama merak ettim.

bu arada kızlar benim karnımı gören 6 aylık sanıyor çok fazla çıktı.sanırım hareketlerini o yüzden erken hissettim.çok kar yağınca tramvayı kullandım bi amca bana yer verdi şok oldum,tabi şöyle kendime bi baktım bide extradan şişmisim sanırım dedim yok amca otur sen içime çekmeye çalıştım ama cıx olmuyor sanırım son aylarda kapılardan geçemicem.
:100:

Canımmmm... Neler için üzüyorsun kendini öyle... Tesadüfen gördüm yazdığını genellikle temmuz annelerini takip ediyorum... Kıyamam kurban olurum seni yaradana.. Ne kadar değerlisin biliyorsun... O canın yaşadığı herşey senin sayende.. Rabbimden sonra.. Kendine çok dikkat et... Maşallah nazar değmesin kuzuma..
SOnun bal olsun kucağına al inşallah...

birbirimizi hep alttan almalıyız,zamnı gelicek senin bu yaşadıklarını biz yaşıcaz biz trip atıcaz..o zamanda sen bizi sakinleştiricen belki belli mi olur..
kendi adıma söyliyim özür dilencek bişey yok bence,rahat ol canım..
fırsat oldukça,içinden geldikçe gel yaz..herkes öyle yapıyor zaten..
burda saçmalamak,ağlamak,kızmak,trip atmak hepsi serbest..
hepsine hakkımız var

:Benim 1sorum var,sigarayi birakan arkadaslar bana yardim edin.bebegim 13+2.haziran annesiyim ins.allah hakkimizda hayirlisini versin.2. Cocugum 7 yasinda kizim var,ruyamda hep erkek bebek goruyorum hayirlisi diyorum.ruyasi cikan varmi :))

Canım yardımcı olurmu bilmem ama ben bebeğimi öğrendiğim gün eşimden istedim bir kere çekeyim dedim ve içime çeker çekmez vicdan azabı duydum ogün bugündür asla içmiyorum ki 11 yıldır sigara içiyordum böyle bırakabileceğimi hiç düşünmezdim ama vicdanım elvermedi..onlar daha minicik ve günahsız onları zehirlemeye hakkımız yok ( Şimdi emin ol eşim balkonda sigara içip geldiğinde o aldığım kokudan nefret ediyorum nasıl içmişim diyorum tam 11 yıl..Bir daha asla başlamayı düşünmüyorum..Sana tavsiyem bebeğini düşün ki 7 yaşındada bir kızın varmış emin ol o da etkileniyor.İçerken anlamıyorsun ama ben eşimin içtiği sigaradan çok rahatsız oluyorum ve kendim içmiş gibi hissediyorum..Başka yollarıda vardır elbet ama hiçbirşey evlatlarından daha kıymetli olamaz herşeyden fedakarlık yaparken neden sigaradan vazgeçemeyesinki hadi kararlı ol ve bırak o pis şeyi )

merak ediyoruz tabi mesela ben suan azerikızını merak ediyorum kontrole gitti gelsinde iyi haberlerini duyalım die bekliyorum seninle onun arasında benim için fark yok ikinizde tanımıyorum ama seviyorum çünkü bizi ancak biz anlıyoruz endişeyide sevincide üzüntüyüde.bende buraya yazdıklarımın yarısını doktora sormamışımdır insan çok rahatlıyor.bazen sadece okuyup çıkıyorum ama inan herkes birbirini merak ediyor.ve dua ediyor.geri gelmene çok sevindim sakın gitme bir daha tutar kolundan zorla getiririz

kızlar bebeklerinize birşeyler almaya başladınızmı?
ben şu ikiliyide atlattıktan sonra bakım ürünlerine başlayayım diyorum ve kıyafetlere

Bunu görünce cevaplamadan geçemiyeceğim :) Biz oyun halısı aldık jimnastik halısıda diyorlar :))) Bide bir gazete masalcı köpek veriyor onun kuponlarını biriktiriyoruz son 2 kuponu kaldı..Babası birde pelüş ayıcık falan almış birkaç tane geçen gün..Biz oyuncak alıyoruz bol bol :))) oyuncak dışında daha hiçbirşeyi yok bebeğimin

benimde burnum tıkanıyor uyurken çift yastıkla yatıyorum... kan pıhtısı yok ama yınde arada oluyor bugun yıne oldu bebek solda olduğu ıcın soluma fazla yatamıyorum agrı yapıyo snkı arada yatarsam yastık koyup oyle yatıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…