2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhabalar ben geldim kızlaaarrr:80::80:
biraz buruk ama genelinde mutluyum :9.:sonuçlarımız iyi çıktı çok şükür doktor gelişimide gayt iyi dedi i sorun yok dedi
devlet hastahanesi olduğu için çok net göremedim ama büyümüş o farkediliyor cinsiyete gelince belli olmaz daha dedi 18.haftada ancak olur dedi bende herkesin belli oldu 12. haftada dedim ultrasonla alakalı dedi bizim imkanlar göstermiyo deddi teyzeleri öğrenemedik yani o yüzden buruğuz biraz ama olsunnn iyimiş ya o daha önemli ayın 23. randevum var kendi doktoruma orda belli olur heralde e olsun artık demi geçmişi çok okuyamadım ders çalışmaya çalışıyorum haftaya burdayım ancak
bidee bebişime dün akşam işten çıkınca bi yer kapanıyormuş herşey yarı fiyatına kndimi tutamadım girdim herşeyi alasım var cinsiyet belli olmayınca durdum amaa bi tane çıtçıtlı badi aldım yeşilbide mavi çizgili önlük şapka eldiven takımı aldım niye mavi aldıysam çok beyendim ne yapayımm eşime göstermedim kızıyo erken diyor daha cinsiyeti belli olsun diyo bebişimle ikimiz babasından gizli iş yaptık

Sana cinsiyet yorumunda bulundu mu canım?

Pendik bölge de değil mi bende o doktorun metini çok duydum ama hastane benim evime ters olduğundan gidemiyorum. Pendik şifaya gidiyorum bende Soner Beye. Geçtiğimiz cumartesi kontrolüm vardı 13+2 günlükken cinsiyetini gördü ve söyledi. Erkek

ben 2 haftadır evdeydim doktor dinlenmemi söylemişti belimden çok ıkıntı çektim.ama inan ev çok sıkıcı çalışmaya alışkın birisi için çekilcek gibi değil heleki ev kokuyosa işkenceee
cnm bnm işim ağır malzeme sorumlusuyum 4 katlı fabrika sürekli merdiven inip çıkıyorum ağır çekmek zorunda kalıyorum o yüzden sıkıntılı bir durum Allah yardımcımız olsun
aynen canım benimde ayrıca ben bide yeşil zeytin ve bol ekşili bizim kızımız mı olacak acaba ye ekşiyi çıkar ayşeyi gibi:::)))
ayşeyimi çıkarıcaz hakkıyımı bilmiyorum cnm hayırlısı..

herşeyin kararında olması lazım..çok çalışmakta iyi değil çok oturmakta..dediğin gibi erken doğuma sebep olabiliriz..kendimize çok dikkat etmemiz lazım sonradan üzülmememiz için..bendede hiç kusma bulantı olmadı cnm..hatta bazen karnımda bi bebiş olduğunu unutuyorum bile

canııııımmmmmmm gözünaydın..buruk muruk olma,sevin kız bak iyimiş sağlıklıymış büyümüş seninki ne güzel..bi cinsiyet eksik kalsın,bırak..

aaaayyy var ya tıpkı benim eşim..aldırmıyo,hatta almaya yeltensem kızıyo..ona kalsa cinsiyet belli olunca bile hemen almaz,bekleyelim der..
çok temkinliyiz efenim ,sorma...!

:Benim 1sorum var,sigarayi birakan arkadaslar bana yardim edin.bebegim 13+2.haziran annesiyim ins.allah hakkimizda hayirlisini versin.2. Cocugum 7 yasinda kizim var,ruyamda hep erkek bebek goruyorum hayirlisi diyorum.ruyasi cikan varmi :))

benim aile hekimim 17. haftada gel dedi aşı için

üfürüğümmmmm özlüyore ben seni,sık gel buraya
çok nadir geliyosun
ama güzel haberlerine sevindim tabiki (bulantın hariç) aaaay 3 aydan sonra başlamasın yaaa daha feci olur o
şu çok çalışmak yüzünden erken doğum olayını duydum he,hemde bugün bi yerde okumuştum..ki ben zaten uzun süre çalışmam,2-3 ay daha ilerlerse inş gebeliğim çıkarım diye düşünüyorum..evde olmak daha rahat yaaa..

Yok canım ben henüz başlamadım ama çok güzel ürünler var kendimi zor tutuyorum cinsiyeti belli olduktan sonra almaya başlıcam inşallah

Henüz belli olmadımı?
birdahaki kontrolunde belli olur heralde.
en zevkli kısmı alışverişş

hemen kötü düşünme kızzz..
hayırlısı olsun ve iyi haberlerle gel inş..

ben cinsiyet kesin şu denene kadar bişey almayı düşünmüyorum canım..
cesaret edemiyorum açıkçası

ben en azından bakım ürünlerinden başlayayım diyorum cinsiyette belli oldugunda kıyafete geceeriz.haklısın belli olmadan kıyafet işi olmaz

:Benim 1sorum var,sigarayi birakan arkadaslar bana yardim edin.bebegim 13+2.haziran annesiyim ins.allah hakkimizda hayirlisini versin.2. Cocugum 7 yasinda kizim var,ruyamda hep erkek bebek goruyorum hayirlisi diyorum.ruyasi cikan varmi :))

Sigarayı bırakmakla rüyada görülen erkek bebeğin alakasını çözemedim ama :26:

20. haftada vuruluyor diye biliyoum bende.

Ben şuan cinsiyeti öğrenenleri çok kıskanıyorum of benim doktor 16 haftadan önce bişe söylemiyormuş zaman hiç geçmiyor

16 .haftadan önce birşey söylemiyor ne demek yagösteriyorsa bebek söylemek zorunda bunu dr. Benim 13+2 günlükken söyledi doktorum

gözünaydın cnm sağlıklı ya kuzun sen ona bak.cinsiyet elbet belli olacak nasılsa

çok sevindim canım bebişinin iyi olmasına bende kendimi tutuyorum eşim 7. aydan sonra alışveriş diyor ama ben dayanamam herhal o kadar çarşıya çıkmıyorum hep evdeyim bi çıksam ucu kaçacak kesin.sen ne güzel bişeyler almışsın bende cinsiyeti bilmiyorum daha erkek gibi dedi doktor o kadar.19 unda randevum çok merak ediyorum kurabiyemi dua edin sağlığı iyi olsun.

gözünaydın cnm ne güzel öğrenmişsinn.sağlıkla gelsin inşallahh

Mrb kızlar bende bölge hastanesi doğan cüceloğlu nu çok duydum gimek isterdim ama hastane bana ters. Bu yüzden pendik şifa hast. gidiyorum. ama ben testlerimi devlette yaptırıp muayenelerimi özelde oluyorum. Ben de bu şekilde tavsiye edebiliirm kızlar paranıza yazık

ne güzel canım sonuçlar iyi çıkmış gözün aydın sevinmelisin cinsiyetini doktoruna gidince öğrenirsin nasıl olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…