2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
cips
Canım sende kendini fazla üzmemeye calış....
Bak aynı teşhıstı şükür iyi haberlerle döndük
Sana önerim cok ıyı bır uzman perinatolog bul...
yurtdısında egitim alıyorlarmış falan....
kadın bakar bakmaz hemen dedi bant degil diye
organlarına falanda baktı....
hepsi olması geretiği gibi şükür
darısı senin başına canım ama 20. haftayı bekleme için içini yiyordur eminim...
biran evvel gitte sende güzel haberlerle gel inş.

Evet canim gobek deligimin alt kismi yani bebegin oldugu yer. Normalde o sertlik yok aksam sirt ustu uzanmistim karnimin kasildigini hissettim actim baktim sol tarafa dogru yukselmis rahmim. Bilmiyorum anlatabildim mi. Ben bunu kizimdada yasadim drum ve cevreden normal oldugunu ogrenmistim ama bu kadar erken olunca bi sorun mu var acaba dedim

Gözün aydın canım cok sevindim stres yaptıgına degmedi bak. Cinsiyetini de ögrenmissin ne mutlu, Allah kuzularımızı korusun. Hepimiz bu sürecte cok endişeli oluyoruz bugün benimde icimde bi sıkıntı var sanki bombos icim dillendirmek istemiyorum ama 😪 esimde rüyasında görmüş beni hayır olsun ucurundan düsüyormusum

Allahın izniyle kucagımıza alacagımız günler gelsin bi an önce cok sabırsızlanıyorum ☺️

Söz konusu bebek olunca elinde değil ki insanın tatlım...
endişe geliyor kendiliğinden
canım sende kötü düşünme lütfen .....
bol bol dua et...
için ferahlasın....
rüyalara pek kafa yorma lütfen
tam teri sevineceginize isaret olabilir neden olmasın

canım nasıl okudum yazını bilemezsin ağlıyorum diye başlamızsın ya nefesimi tutarak okudum inan bana sonra o kadar sevindim ki canım benim gözün aydın rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah ayrıca şehzade annesi olacakmışsın tebrik ederim

Güzel anne bu kadar üzme kendini.. Duygusallık çok normal bende durup dururken aglıyorum, bide durduramıyorum kendimi hıckıra hıckıra :) eşim de zavallım yine ne oldu niye aglıyosun diye üzülüyor bende 33 yaşındayım ama cocuk gibiyim inan. Fırsat buldukca yazarız merak etme sen bebegini düsün, güzel düsün.. Allahım bebegini seni korusun 😊

İnsallah canım bu aralar cok duygusalım herseye aglıyorum bende kuzumu bi an once gorcem rahatlıcam. Annelik ne zormus hem guzel hem zor :)

ayyy ne guzell. ilk bebeginmiydi canim senin? ne guzel hissetmeye baslamissin
bana arada oynasiyor gibi geliyor ama anliyamiyorum gazmi bebekmi

ilk bebeğim canım ama benim karnım çok çabuk çıktı iç karın darlığıyla ilgiliymiş sanırım tam bilmiyorum yani o yüzden hissediyorum sanırım.tabi her zaman olmuyor bu çok nadir ama gazla ikisi ayrı anlayabiliyorum bide damar var atıyor o da başka bu böyle içinde geziyormuş gibi anlık bişey rahimin eline gelmeye başlayınca hissediliyormuş.

canım benim 15. haftadasın tabiki öyle olacak 13. haftadan sonra rahim kemiklerin arasından karın boşluğuna doğru yol alıyor bel ve kasık ağrıları bu yüzden oluyor o hissttiğin sertlik rahmin zamanla dahada yukarı çıkacak inşallah.

Cok erken aslında ama olabilecek bisey,yinede erken başlaması cokta iyi degil kasilmalar bebeği doguma hazırlar bence doktoruna soyle o ilaç verecektir

inşallah bugün gidicez kontrole kızlar. ne olur dua edin bana kötü birşey çıkmasın

Allah yardımcın olsun. iyi şeyler olacak inşallah dua ile.

seni cadı seni... ödümüzü koparttın :) Maşallah prensine

Cok erken aslında ama olabilecek bisey,yinede erken başlaması cokta iyi degil kasilmalar bebeği doguma hazırlar bence doktoruna soyle o ilaç verecektir

Simdi internette de bu tarz seyler okudum persembe gunu kontrolum var ins sorun cikmaz. Baska yorumu olan yok mu arkadaslar persembeye kadar catlarim meraktan

bana şubatta yapılacak canım

canımmmm çok sevindim dönüp bi kez daha baktığına :) olacak böyle şeyler tekrar hoşgeldin :)

tebrikler Rabbim hep mutluluktan ağlamayı nasip etsin çok sevindim canım senin adına :)

18.ve 22. Haftalarda tetanoz aşısı vuruluyor canm

bana 27 ocak için gün verdiler

benim aile hekimim 17. haftada gel dedi aşı için

20. haftada vuruluyor diye biliyoum bende.

canım benim ki ocak ta olacak sanırım 4.ayda oluyor

hepinize ayrı ayrı tşk ediyorum kızlarbende dediğiniz gibi biliyodum bu kadar erken olunca panik yaptım 18 de ocak ta kont söylerim o zaman

benim de dün kont vardı dr 4 boyutlu ultrasondan baktı herşeyi o kadar netti ki küçük bişeydi bana da kesin olmamakla beraber kız dedi ama 2 hafta sonra daha kesin konuşabilirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…