2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
41 tane okunmasi lazim ayri ayri kisilerin okumasi gerekiyormus ....
Allah (c.c.) razi olsun hepinizden

Slm kızlar aynı sorun bendede var amniyotik band banada birer tane ayetleri kürsi okurmusunuz okuyan beyensin

İkinize de okudum kızlar Rabbim yavrularınızı size bağışlasın hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah.

iyi günlerde kullansın meleğin canım..
..ayyy yaa meleklerimizi onların içinde görmek nasip etsin Allah...ay içim çok garip oldu..

Sağol canım amin hepimiz sağlıkla sıhhatle görelim içlerinde inşallahh
Bende bakıp bakıp duruyorumm,heryerde çok güzel ciciler vaarr almıycam diyorum alıyorum yine :)

İkinize de okudum kızlar Rabbim yavrularınızı size bağışlasın hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah.

Âmin canım çok sağolun inşallah bakalım 10 gün sonrada ben gidicem kontrole bakalım hayırlısı olur inşallah

çok şükür kanamam hiç olmadı ama karın kasık ve yumurtalık ağrım oluyorzaman zaman kramp gb giriyor

maydanoz, adaçayını biliyordumda narı ilk defa duydum bundan sonra dediğin gibi az yerim artık canım.

İşte bizzz geldiiikkkk öncelikle Allah'ım sana şükür ve teşekkürler diyorum.. 11+1'deydik ama ultrasonda 11+4 çıktık kalp atışını dinledim ve köftemi her zamankinden çok izledim.. Hem siyah beyaz ekranda hem renklide gördük,doktorum ayrı ayrı gösterdi kolu bacağı kafası diye (annemde yine videoya aldı) girmeden önce çikolata yemiştim kıpır kıpırdı,çok garip yaaa.. Kaydıraktan kayıyo sanki oynuyo falan.. 4.76 cm olmuşuz bizzzzz <3 ikili test cuma günü yapılcak aldık randevumuzu.. Hatta doktorum kıntrolde bile ensesi kalınlığı iyi gibi görünüyor dedi.. Şimdi heyecanlı bekleyiş ikili test için.. Bir diğer kontrol 1 ay sonraya,4 ocakta.. Hadi tahmini olan var mı kız/erkek???

hadi gözün aydın seninde canım güzel haberle gelmişsin çok şükür,ikilinizde güzel geçsin inşallah nub teorisine bakmıştım bi ara ona göre bana kız gibi geldi

Benimde ilk aklima gelen kiz oldu. Bekletme bizi pufpufum soyle hadi.

Masaallah masaallah
Yerim ben onu ama
Ikili test sonuclarinda boyle guzel gecer ins. Canim

Ben ikili yaptirmadigim icin cok mutluyum ama...
Mayis annelerini okudumda cogu bin pisman....
Keske yaptirmasaydikta icimiz rahat olsaydi diye yazmislar....
Uclu testi yaptirmayi dusunuyordum ama yaptirmayabilirim....
Sali gunku sonuclarina bagli bakalim :18:

Maşallah subhanallah
Canımcımmm gözün aydın çok ama çok sevindim hayırlı haberlerle gelmene.Darısı ikili test sonuçlarına inşallah.
Sevsinler senin köfteni

Bu arada bebeginin iyi olmasina cok sevindim canim. Sende benim gibi en erken ogrenenlerdensin cinsiyetini. Insallah ikili test sonuclarinda iyi cikar. Bende iye icin erken gidicem persembeye almayi dusunuyorum randevuyu. Acaba yaparmi o zaman ikiliyi yada onun icin ayri randevumu almak gerekiyor

maşallah maşallah köftene :) bana kız gibi geldi neden bilmiyorum öyle geçti içimden... sağlıklı sıhhatli olsunda ..maşallah kuzuna ya..ikili testlerinde normal çıkar canım inşallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…