2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Slm canlar nabersiniz. Bebecklerini gorenlere allah mutlulugugunuzu daim etsin diyorum . Ins. Kalbinize gore verir allahim. Dun gorumcem basimdan asagi tuz serpti sonra ben elimi yuzume koydum gulmeye basladi seninki erkek die,😄tuz serptikten sonra belden asagiya koyarsan elini kizmis

Son düzenleme:

O hareketlerini gormek gercekten paha bicilemez
Kan sonuclarini alincada boyle cok mutlu olursun ins. Canim

Daha bu haftalarda boyle hareketli ise ilerideki halini dusunemiyorum canim
Pesinden cok kosturacak desene
Masaallah oglusuna diyesim geldi ya erkek mi olacak acaba
Dogru doktoru bulmussan dahada degisme derim ben...
Bu zamanda cok zor ilgilenen bir doktor bulabilmek....:26:

öle canım ama erkek doktor istemiyom zaericim bugun gösterdim ama cok ilgilendi cok hosuma gitti 3 ilaç yazdı biri magneyum biri elevit biride ferum dedi:44:senin bebişin nasıl saglıgı canım

kızlar nt değeri ense kalınlığı demek değil mi? normal değer kaçtır yaptıranlar doktorunuz ne dedi? benim raporumda 0.77 mm yazıyor ya bi korku düştü içime

Aynen benim Dr da söylemedi kız mı acaba bizimkiler merak oldu izleyip görücez yaramazları :) ekşiler tuzlular yedirmek sürekli acıktırmak benimkinin bana yaptıkları:)

iyi akşamlar arkadaşlar. Ayın 13 ünde dr randevum var. 16 haftalık olacağız, yapılacak test var mıdır bu haftada? benim ikili test yapıldı çok şükür sonuçlar iyi çıktı. Randevuyu iple çekiyorum çok sabırsızım:)

Aynen benim Dr da söylemedi kız mı acaba bizimkiler merak oldu izleyip görücez yaramazları :) ekşiler tuzlular yedirmek sürekli acıktırmak benimkinin bana yaptıkları:)

bendede aynı canım ikimizdede cinsiyetler aynı bence rahmin arkada olmasınıda takma dedi sadece kasık agrısı ve sık idrara cıkma yapar dedi :44:bizimkilerde cok meraklı bende merk edyorum kızlar topikte öğrenince özellikle erkek anneleri benmki kız diyorum benimki tescilli yaramaz her dr cinsiyetini sölemiyo stresli yaramz cekeceğin var diyo cok komik bişe anlamadım:44:müzik dinlet demişti diğer doktor

hadi gözün aydın seninde canım güzel haberle gelmişsin çok şükür,ikilinizde güzel geçsin inşallah nub teorisine bakmıştım bi ara ona göre bana kız gibi geldi

Benimde ilk aklima gelen kiz oldu. Bekletme bizi pufpufum soyle hadi.

Maşallah subhanallah
Canımcımmm gözün aydın çok ama çok sevindim hayırlı haberlerle gelmene.Darısı ikili test sonuçlarına inşallah.
Sevsinler senin köfteni

maşallah maşallah köftene :) bana kız gibi geldi neden bilmiyorum öyle geçti içimden... sağlıklı sıhhatli olsunda ..maşallah kuzuna ya..ikili testlerinde normal çıkar canım inşallahh..

ayy cok sevindim caımm rabbim kucagına almayı nasip etsin bana oglan geldi ama

Maşallah size çok tatlısınız,bir an önce büyüsünler bunları yiyelim ya:))

Gözün aydın canım, kız mı?

canlarım güzel anneleeeer çooook teşekkür ediyorum sizlere.sağolun varolun ama cinsiyet söylemedi ki bana o yüzden sordum size tahmini olan var mı diye daha erken diye düşünüp bende sormadım bişey..belki cuma günü ikili testte bi fikir çıkar bakalım

Pufpufffff nereye kayboldun kizzz. Hadi soylesene artik cinsiyetini heyecan yaptimm valla

canımcım bişey söylemediki banada..bende henüz erkendirdiye sormadım..inş cumaya

Benim aklima ilk kiz geldi ama sonra dusundum de bizim belirtilerimiz hep ayniydi belki seninki de oglandir. Kizimda mide bulantim ve kusmam cok oldu ilk 3 ay hic bisey yiyemeyip 4 kilo vermistim ama bunda ne bulanti ne kusma ne de kilo kaybi :)) masallah.

bu da benim minik kelebeğimmm sizce nedir cinsiyeti bi fikri olan var mıııı :)
Bana kizmis gibi geldi canim ....
Rabb'im gonlune gore versin...

öle canım ama erkek doktor istemiyom zaericim bugun gösterdim ama cok ilgilendi cok hosuma gitti 3 ilaç yazdı biri magneyum biri elevit biride ferum dedi:44:senin bebişin nasıl saglıgı canım

Anladim canim....
En son carsamba gunu gitmistim 9 cm e yakindi boyumuz ve oldukca iyiydi....
Resmen iki elleri yanda dua ediyor gibiyddi ...
O anki resmini istemedigime cok pismanim :26:
Sali gunu net olarak nasilmis ogrenecegim canim....
Hakkimizda hayirlisi olsun bakalim

Son düzenleme:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ne fark ettim bilmiyorum doğru mu ama doktorun kontrolden sonra son bi değerlendirme ekranı vardı onun fotoğrafını da verdi bze eşim biraz önce bakınca sex kısmına female yazdığını fark etti ya bu bebeğin cinsiyet tahmini olabilir mi?? kızım olacak olabilir miiii

fotoyu ekleyeyim siz de bi bakın :)

Son düzenleme:
bende dün kontrole gittim.
kuzum hareketlenmiş kıpır kıpırdı cok şükür.
elini başına götürüp getirdi bacaklarda hiç durmadı.
cok mutlu oldum.
son adet tarihime göre 3-4 gün geride cıkıyor içinizde böyle olan var mı kızlar?
doktorum endişe etme dedi.bizimki tüp bebek belkide ondan böyle

Son düzenleme:
bizde heyacan yaptık

Hadi yeaaa...
Meraklandirdin bizi. Bende sevindim 11. haftada bi tahmin daha diye

yok ayol ben öğrenmiş olsam direk yazardım..zaten yarı yarıya bi ihtimal tahmin ettirmenin bi anlamı yok

evet cnm aynen ne bulantı ne tiksinme hatta gayeeeet iştahlıyım 2 haftada 2 kilo alarak 11 haftanın rekorunu kırdım,doktorda kızdı böyle gitme sakın diye..bidahaki gelişte diyetisyene yollarım bak dedi burdan kızların çoğu kız dedi bakalım tutcak mı ama artık banada erkek iş gibi gelmeye başladı nedense

evet bence mantıklı canım. sonuçta o tabloda bebekle ilgili bilgiler var değil mi.

normal canımb enimki sona det tarihine göre 2 hafa geride nerdeyse geç döllenmeden dolayı :) seninde yumurtlaman 3-4 gün geç olmuştr dolaısıyla döllenmede geç olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…