2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ben bugün bebişime birşey aldım netten çok beğendim..kız erkek net bişi demedi ama erkek gibi dedi...bende kırmızı aldım :) iki $645679d9f37b4e258403eb9a91d86c65-Buyuk.jpg sinede olur diye :)

sanki aynı doktora gitmişiz ..benim doktorumda aynen senin gibi dedi..bir çıkıntı var erkek gibi ama haftaya daha net bakarız dedi:) çok sevindim testlerinin iyi çıkmasına gözünaydına rkadşaım maşallah maşallah bebişine.. :)

canım benim okudum Allah kabul eder inşallah.. hiçbir sorun çıkmamasını canı gönülden diliyor ve öyle olacağına inanıyorum canım..

banada annemler yedirmemişti canım lekelenmelerim vardı nar yeme demişti rahmi uyarıcı özelliği varmış cekirdeginde beta-sitastero denilen bir madde etkiliyormuş..

canım ben yedim yiyorum da hatta kaynanama ne zaman gitsem bir kase ayıklanmış nar yiyorum yediriyor yani bende demiştim böyle böyle diye ama öyle saçma şey mi olur dedi kaynanam çok aşırı yememek lazım tabi herşeyin fazlası zarar sonuçta ama aklınıza öyle kötü şeyler getirmeyin iyi düşünelim bebişlerimizde iyi olsun :KK49:

Kizlar sizlerden bir ricam olacak....
Cogunuz biliyorsunuzdur sali gunu amniyonik bant icin ayrintili usg ye girecegim...
Bantin bebegime zarari olup olmayacagi o gun belli olacak....
Sizlerden ricam bizim icin ayetel kursi okumaniz....
Okursaniz gercekten cok mutlu olurum :KK16:
Okuyan arkadaslarim bu mesajimi begenmesi kafii ....
Ona gore baska yerlerede yazacagim....
Simdiden Allah (c.c.) razi olsun ♥♥♥

Canım 1 tane mi okuyacaz.Daha fazla okunacaksa seve seve okurum canım.

kızlar ben bugün bebişime birşey aldım netten çok beğendim..kız erkek net bişi demedi ama erkek gibi dedi...bende kırmızı aldım :) ikiEki Görüntüle 886632 sinede olur diye :)

Çok ciciler yaaa :nazar: maşallah.
Güzel günlerde giysin miniğin inşallah canım.

Cogunuz biliyorsunuzdur sali gunu amniyonik bant icin ayrintili usg ye girecegim...

Slm kızlar aynı sorun bendede var amniyotik band banada birer tane ayetleri kürsi okurmusunuz okuyan beyensin

sanki aynı doktora gitmişiz ..benim doktorumda aynen senin gibi dedi..bir çıkıntı var erkek gibi ama haftaya daha net bakarız dedi:) çok sevindim testlerinin iyi çıkmasına gözünaydına rkadşaım maşallah maşallah bebişine.. :)

canım benim okudum Allah kabul eder inşallah.. hiçbir sorun çıkmamasını canı gönülden diliyor ve öyle olacağına inanıyorum canım..

banada annemler yedirmemişti canım lekelenmelerim vardı nar yeme demişti rahmi uyarıcı özelliği varmış cekirdeginde beta-sitastero denilen bir madde etkiliyormuş..

Eyvahlar olsun ben baya bir nar yedim hatta yiyordum da antioksidan diye hastalanmayayım diye bir şey olur mu ya

Ben de okuyorum şimdi canım Allah seni de bebişini de korusun inşallah...

kızlar alıntı iletileri gelmiyor bana sizdede aynı sorun varmı sadece beğeniler geliyor biçok şeyi kaçırıyorum :44:

Okudum tatlim. Allah sifa versin

Bizde ikili testen iyi haberlerle geldik çok şükür. Önceki doktorumuz suratsızdı doktorumu ve hastaneyi değiştirdim ve doktorumu buldum çok şükür. Doktor cinsiyet için yorum yaptı erkek olabilir çıkıntısı var ama kesin değil dedi. Haftaya söylerim dedi. Bebeğim 12+5 di bugünde geçen seferde bu seferde ultrasonda 1 gün önde gidiyor. Elevit vermedi, araştırdım içinde gerçekten domuz katkısı varmış dedi. Nar yeme adaçayı içme dedi. 3. aydan sonra yemene dikkat et dedi. Süt, ceviz, kırmızı et yemeğe çalış, balık yiyemiyorsan zorlama son 2 ay balığa ağırlık vericez dedi. Cinsellikle ilgili bir sınırlama yok dedi. Kesenin şekli güzel, herşey böyle devam ederse doğumu normal yaparız dedi. Miğde bulantıların 1 hafta sonra geçecektir dedi. Haftaya tok gel, bebek hareketli olsun dedi.

Maşaallah ne güzel haberlerle gelmişsin.Doktorun da baya ilgiliymiş.Genelde bu kadar açıklama yapmıyorlar, sanki çocuk onların, sır gibi saklıyorlar. Hayırlı saglıklı bir bebeğin olur inş. Ben de sürekli nar yiyorum faydalı diye, hiç duymamıştım yenmemesi gerektigini ayrıca

Ben de bugün foruma gittim kızlar chicco da güzel indirimler vaar
Keseli,üçlü takım 29 tl aldım
$2351_1590_l.jpg

Eyvahlar olsun ben baya bir nar yedim hatta yiyordum da antioksidan diye hastalanmayayım diye bir şey olur mu ya

canım bilmiyorum ama bak yukarıda bir arkadaşımız yazmış yiyormuş ..

ben öyle okuyunca nar maydanoz adaçayından kaçtım ..ama içini ferah tut..sonuçta herşeyin fazlası zarar..az ye tadımlık ye :)

X