2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ben bugün bebişime birşey aldım netten çok beğendim..kız erkek net bişi demedi ama erkek gibi dedi...bende kırmızı aldım :) iki sinede olur diye :)

canım ben yedim yiyorum da hatta kaynanama ne zaman gitsem bir kase ayıklanmış nar yiyorum yediriyor yani bende demiştim böyle böyle diye ama öyle saçma şey mi olur dedi kaynanam çok aşırı yememek lazım tabi herşeyin fazlası zarar sonuçta ama aklınıza öyle kötü şeyler getirmeyin iyi düşünelim bebişlerimizde iyi olsun

Canım 1 tane mi okuyacaz.Daha fazla okunacaksa seve seve okurum canım.

kızlar ben bugün bebişime birşey aldım netten çok beğendim..kız erkek net bişi demedi ama erkek gibi dedi...bende kırmızı aldım :) ikiEki Görüntüle 886632 sinede olur diye :)

Çok ciciler yaaa maşallah.
Güzel günlerde giysin miniğin inşallah canım.

Slm kızlar aynı sorun bendede var amniyotik band banada birer tane ayetleri kürsi okurmusunuz okuyan beyensin

Eyvahlar olsun ben baya bir nar yedim hatta yiyordum da antioksidan diye hastalanmayayım diye bir şey olur mu ya

Ben de okuyorum şimdi canım Allah seni de bebişini de korusun inşallah...

kızlar alıntı iletileri gelmiyor bana sizdede aynı sorun varmı sadece beğeniler geliyor biçok şeyi kaçırıyorum :44:

Okudum tatlim. Allah sifa versin

Maşaallah ne güzel haberlerle gelmişsin.Doktorun da baya ilgiliymiş.Genelde bu kadar açıklama yapmıyorlar, sanki çocuk onların, sır gibi saklıyorlar. Hayırlı saglıklı bir bebeğin olur inş. Ben de sürekli nar yiyorum faydalı diye, hiç duymamıştım yenmemesi gerektigini ayrıca

Ben de bugün foruma gittim kızlar chicco da güzel indirimler vaar
Keseli,üçlü takım 29 tl aldım

Eyvahlar olsun ben baya bir nar yedim hatta yiyordum da antioksidan diye hastalanmayayım diye bir şey olur mu ya

canım bilmiyorum ama bak yukarıda bir arkadaşımız yazmış yiyormuş ..

ben öyle okuyunca nar maydanoz adaçayından kaçtım ..ama içini ferah tut..sonuçta herşeyin fazlası zarar..az ye tadımlık ye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…