2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ayy cok sevindim caımm rabbim kucagına almayı nasip etsin bana oglan geldi ama

kızlaaarr bugün kelebeğimi ilk defa hareket ederken gördümmm Rabbim o ne güzel histir çok şükürr :)

bizim kelebek uyuyordu sanırım ellerini gözlerine koymuştu öksürdğm aksırdım tıksırdım hiç hareket etmedi yaaaa
sonra bi elini kaldırıp salladı sonra da ayaklarını hareket ettirdi :) Ah ne güzel histir Rabbim herkese nasip etsin inşallah ...

ikili testim için ultrason günüydü bugün kan da verdim ama haftaya çıkınca birlikte değerlendireceğiz dedi doktor ama sorun yok gibi görünüyor dedi :)

kızlar bugun biz baska dra gittik adana ki anneler bilirler metro hastahanesi mehmet beye bizimkide kıpır kıpır dı çiklata yedim cok ilgilendi vala diğer doktordan daha cok ilgilendi ve kimse yoktu uzun uzun izleim bebeğimi cinsiyeti hakkında buda bişe demedi bekleyeceğiz dedi 12+6 olmusz buda dedi sana cok cektrecek yaramaz dedi:44:göremiyolar ben kız diyorum:44:

canım Rabbim tamamına erdirsin :) ben de 11+1deyim :) sana cinsiyet söyledi mi? bana kızdı bu haftada eli ayağı tam mı sağlıklı mı diye sorarsan daha güzel olur dedi :) ama senin köften sanki kızzz :) Sağlıkla doğsun inşallah

maşallah canım köftene inşallah ikili testini ve ense kalınlığını da hayırlısıyla atlatırsın bana göre senin bebeğin erkek olacakmış gibi yanlış hatırlamıyorsam bulantıların falan olmadı rahat geçirdin değil mi ben iki oğlumda da bulantı yaşamadım çok rahat geçirmiştim o yüzden böyle tahmin ediyorum

maşallah canımm benim inşallah ikili testinde güzel cıkar banada sölemedi dr ben kızdan süpheleniyom

Maşallah size çok tatlısınız,bir an önce büyüsünler bunları yiyelim ya:))

çok sevindim arkadaşım..testlerindede bir sorun çıkmaz..maşallah kuzuna...birde hissetmeye başladık mı tepiklerini o zaman ne olur bilmiyorum :)

:)) Allah gönlüne göre versin canım..eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli olur inşallah.. bende pazartesi görücem kuzumu..çikolata yiyip gideyim bari.. :)

gözünaydın canımm :) ne güzelharika haberlerle geldin...darısı ikili testine hayırlısıyla onuda atlatacaksın ohh ne güzel :):) benim içimden geçen senin KIZIN olacağı :)

canım benim çok geçmiş olsun ben yaklaşık bir haftadır giremiyordum geçmişi biraz okudum seninle ilgili kısmı görmedim inşallah geçicidir dua edeceğim güzel haberlerle gelirsin inşallah canım ayetel kürsiyi bende okudum

maşallah canım yaramazmış birde ay yesinler onun yaramazlığını

ye kuzum çikolatayı kıpır kıpr halay cekiyolar resmenbizimki kafa attı sok olduk dr biz bu drda dedi cok yaramaz işin var diğer drstresli sakin şeyler dinlet demişti neler duyuyorum

Gözün aydın canım, kız mı?

bu da benim minik kelebeğimmm sizce nedir cinsiyeti bi fikri olan var mıııı :)

Eklentiler

• $20131207_185639.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 31
  • $20131207_185700.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…