2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim sanirim vatana gittin doktor kim hilal hanima gittin mi hic?

günaydınlar
yağmurlu bir İstanbul gününden!
kimsecikler yok buralarda cumartesi çalışmayanlara acayip imreniyorum

Ben çalışan anne adayı olaraktan iyi ve heyecanlıyım Saat 11:30 da ikili test için randevum var. Zamanın geçmesini bekliyorum :)

o zaman senin için iyi bi gün canım inşallah sonucunda iyi olucak hadi hayırlısı baklım zaman geçmez 11 buçuk olmaz yaa daha on gün olmuş doktora gideli ben daha fazla snıyodum

şöyle kocamaaaan bi yuuuhh çeksem çok mu ayıp olur yani bu kadarda olmaz bu doktorlar nasıl yemin etmiş gerçekten devlet hastahanelerinde bazen oluyo ama odaya iki hasta alıyo aynı and işlem yapıyo bu dahada fena koridorda kim var kim yok hepsi şikayetlerini öğreniyo gerçekten bence doktorun adını sanını ver rezil olsun ya onca para alıyolar makina gibi davranıyorlar mühendisler bile daha titizdir her doktor için konuşmuyorum
çok iyi olanıda var tabiki ama gerçekten kınıyorum hemde şiddetle .........

o zaman senin için iyi bi gün canım inşallah sonucunda iyi olucak hadi hayırlısı baklım zaman geçmez 11 buçuk olmaz yaa daha on gün olmuş doktora gideli ben daha fazla snıyodum

Evet canım yaaa 24 gün oldu en son kontrole gideli zaman da geçmiyor İnş.hayırlı haberlerle geliriz :)

doğumgünü kutlu olsun canım..sağlıklı huzurlu mutlu uzun güzel seneler geçirin hep beraber..aynı zamanda çook geçmiş olsun cnaım...

aynen öyle..sinir oldum bende .. banada suyun biraz azalmış dedi doktor..nette hep kötü şeyler yazıyor..dün akşam bir arkadaşımın kardeşininde suyu azmış 9 ay öyle bitirmiş sağlıcakla doğurmuş..iyi düşünüyorum ben ..iyi olsun..

çok geçmiş olsun canım...bir an önce kanaman geçer inşallah.. sen önce kendini düşün ev nasıl olsa öyle böyle idare edilir...dikkat et kendine yat dinlen...

günaydın cumartesi de çalışan madur annecikler :80: vee evinde uyuyan annecikler nasılsınızzzz

çok sinir bozucu cumarteside pazarda çalışıyorum dersane olunca..ptesi izinliyim.. offfffff..çok özeniyorum...evde olanlara...günaydınnn canımm sanada...

Ben çalışan anne adayı olaraktan iyi ve heyecanlıyım Saat 11:30 da ikili test için randevum var. Zamanın geçmesini bekliyorum :)

güzel haberlerini bekliyoruz arkadaşım...ense kalınlığınıda ölçer bebişin bugün... testi 3-4 günde bazen 1 haftada veriyorlar..selam söyle kuzucuğa teyzelerinden...

günaydın guzel anne adayları keyifli hafta sonları dılıyorum sızlereeeee

günaydınlar
yağmurlu bir İstanbul gününden!
kimsecikler yok buralarda cumartesi çalışmayanlara acayip imreniyorum

günaydın arkadaşlar :) günaydın :) güzel haberler alacağımız bir gün olsun :)

Canim sanirim vatana gittin doktor kim hilal hanima gittin mi hic?

Biraz önce özelden bir arkadaş daha vatan da hilal hanımı önermiş. Ona hiç gitmemiştim ama onu da bir deneyeceğim, sağol canım. Ben megaparka ve hayat hastanesine gittim. Hayatımda gördüğüm en kötü muamele umursamazlık, hastaların şikayetlerini koridorda dinleme, tansiyonlarını koridorda ölçme, test sonuçlarını doktorun sekreterinin koridorda hastaya anlatarak eve göndermesi bu zamana kadar gördüğüm hastaya en büyük hakaretti. Bir insana hakaret etmek için illa kötü söz sarfetmeye gerek yok. Kaç tane hastanın doktorunu görmeden koridordan salıverildiğini gördüm. Zaten bir süre sonra siz de o doktorların suratını görmek istemeyeceksiniz, yalan dünyada da dediği gibi sakın o doktorların gözünün içine bakmayın bütün yaşam enerjinizi alabilir :) bir süre sonra depresyona girip kendinizi çok değersiz beş para etmez varlıklar gibi hissedebilirsiniz.

Bu arada sen de doktorunu değiştirmiştin, nasıl memnun musun canım? Bebeğinin göbüşü de inşallah iyileşir canım..

Bizde ikili testen iyi haberlerle geldik çok şükür. Önceki doktorumuz suratsızdı doktorumu ve hastaneyi değiştirdim ve doktorumu buldum çok şükür. Doktor cinsiyet için yorum yaptı erkek olabilir çıkıntısı var ama kesin değil dedi. Haftaya söylerim dedi. Bebeğim 12+5 di bugünde geçen seferde bu seferde ultrasonda 1 gün önde gidiyor. Elevit vermedi, araştırdım içinde gerçekten domuz katkısı varmış dedi. Nar yeme adaçayı içme dedi. 3. aydan sonra yemene dikkat et dedi. Süt, ceviz, kırmızı et yemeğe çalış, balık yiyemiyorsan zorlama son 2 ay balığa ağırlık vericez dedi. Cinsellikle ilgili bir sınırlama yok dedi. Kesenin şekli güzel, herşey böyle devam ederse doğumu normal yaparız dedi. Miğde bulantıların 1 hafta sonra geçecektir dedi. Haftaya tok gel, bebek hareketli olsun dedi.

Gozun aydin canim
Ne guzel haberlerle gelmissiniz
Erken tahminde bulunmus canim cinsiyet icin....
Kendini fazla kaptirma ne olur ne olmaz...

Kizlar sizlerden bir ricam olacak....
Cogunuz biliyorsunuzdur sali gunu amniyonik bant icin ayrintili usg ye girecegim...
Bantin bebegime zarari olup olmayacagi o gun belli olacak....
Sizlerden ricam bizim icin ayetel kursi okumaniz....
Okursaniz gercekten cok mutlu olurum
Okuyan arkadaslarim bu mesajimi begenmesi kafii ....
Ona gore baska yerlerede yazacagim....
Simdiden Allah (c.c.) razi olsun ♥♥♥

Hep aklımdasın canım, burda bulunan ve tüm hamileler için her daim duacıyım :) Sen içini ferah tut. Allah'ın izniyle herşey güzel olacak.

Primaya üye olursanız 2 tane bebek bezi yolluyorlar. Bana bugün gelmiş.
Kıyafet alamıyorum henüz bari bebek bezini şimdiden saklıyayım dedim. :)

Neden nar yeme demiş onu anlayamadım

sanki aynı doktora gitmişiz ..benim doktorumda aynen senin gibi dedi..bir çıkıntı var erkek gibi ama haftaya daha net bakarız dedi:) çok sevindim testlerinin iyi çıkmasına gözünaydına rkadşaım maşallah maşallah bebişine.. :)

canım benim okudum Allah kabul eder inşallah.. hiçbir sorun çıkmamasını canı gönülden diliyor ve öyle olacağına inanıyorum canım..

Neden nar yeme demiş onu anlayamadım

banada annemler yedirmemişti canım lekelenmelerim vardı nar yeme demişti rahmi uyarıcı özelliği varmış cekirdeginde beta-sitastero denilen bir madde etkiliyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…