2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hoşbuldummm gerçekten geçmiyor ve bebeğime her seferinde bir şey olacak gibi hissediyorum çook uzun aralıklarla muayene olabiliyorum henüz telefonunu bile vermedi acil durumlarda hastaneden arıyorum ve hemşiresi cevap veriyor mesai saati içinde tabi :KK43:

İstanbul anadolu yakasında olanlar bana tavsiyede bulunursa çok mutlu olurummm

Canim anadolu yakasinda oturuyorum. Kozyatagi Central Hospital hastanesine gidiyorum doktorum Fatma Nur Hacibaloglu cok memnunum cok guler yuzlu ve ilgili. Cok hastasi oluyor rand gunler oncesinden doluyor ama ara rand. Aliyorlar ben bir kac kez ara rand gittim herseyi ozenle bizim anlayacagimiz dilde anlatiyor. Telefonla bile bilgi veriyor. Ulasamadigim zaman 10 dk icin de mutlaka ariyor. Tavsiye ederim.

Hadu gozun aydin canim :KK19:
Guzel sonuclarla bu sinavdan da gectin :nazar::emir_bebek:
Iyi erken tahmin edebilmis cinsiyeti ne guzel :KK16:

Bende 4 tane degistirdim canim devlette var icinde inan devlet ozelden kat kat fazla ilgilendi....
Ozelde i kadar beklememde cabasi.. .
Sanirim bizim gibi irdeleyen kisilere boyle doktorlar geliyor :KK4:
Sonuclarinin guzel cikmasina sevindim arkadasim :nazar:

Çok şükür tatlım. Allah bebişlerimizi korusun :KK16:

Ben bebek düşünmeden önce 4 doktor denedim ve en sonunda doğruyu buldum. Bu doktorumun kaybettiğim bebeğimde de emeğini, ilgisini unutamam. Hatta bu kez sırf halimi anladığı için daha bir ilgi gösterdi sağolsun. Daha çok üzerine titredi bebeğimin. İnanır mısın yarım saat kadar içeride kaldık. Oysaki bir sürü de bekleyen vardı. Ama hemen ensesini ölçüp yollamadı Allah razı olsun ondan :KK16:

ya kızlar 19 unda kontrolüm ama sanki vakit geçmiyor gibi günler geçtikçe de heyecanım artıyor bir an önce bebeğimi görmek istiyorum:KK49:

Çok şükür tatlım. Allah bebişlerimizi korusun :KK16:

Ben bebek düşünmeden önce 4 doktor denedim ve en sonunda doğruyu buldum. Bu doktorumun kaybettiğim bebeğimde de emeğini, ilgisini unutamam. Hatta bu kez sırf halimi anladığı için daha bir ilgi gösterdi sağolsun. Daha çok üzerine titredi bebeğimin. İnanır mısın yarım saat kadar içeride kaldık. Oysaki bir sürü de bekleyen vardı. Ama hemen ensesini ölçüp yollamadı Allah razı olsun ondan :KK16:

Ne guzel kendine gore bir doktor bulmussun :KK16:
Darisi basima ins.
Birde bizim siki takipte olmamiz gerekecek bundan sonra sanirim...
Amniyonik bant teshis edildi kontrol altinda olmam gerekecek :KK50:
O degilde kizlar ultrason resimlerine bakiyorum bebegimin net goruntulerinden cok amniyobik bant resimlerinw yogunlasmislar....
O biraz agir geldi bana....
Neyse bebegimiz sag salim gelsinde her turlu zorluga raziyim ben ♥♥♥

Kizlar kizimin dogum gununu kutladik ama ben hasta o hasta. Hic hali yok cok huysuzlandi zaten herseye agladi. Annemler ve kayinvalidemin disinda bi komsum iki yengem ve cocuklari da vardi. Neyse ki durumumuzun farkindalardi ve erkenden kalktilar :) Kizimi cok ama cok seviyorum hele hastalandiginda daha da bi duskun oluyorum. Allahim onu korusun. Seneye insallah oglumla birlikte kutlariz ablasinin dogum gununu. Darisida sizlere olsun tatli hamisler:KK70:

Darisi basima ins.
O degilde kizlar ultrason resimlerine bakiyorum bebegimin net goruntulerinden cok amniyobik bant resimlerinw yogunlasmislar....

Siki takip deyince aklima geldi canim. Bende ilk gebeligimde 6. aydan sonra siki takibe alindim suyu az diye hatta son zamanlarda her hafta gidiyorduk. Hatirliyorum bir kac kisi yok suyu az olunca soyle oluyomus yok boyle oluyormus diye dusuncesizce yorum yapmislardi. Ama bak nur topu gibi bi bebegim oldu. Hersey Allahin elinde o istemezse yaprak kimildamaz. Sende icini ferah tut Allaha sigin hic birsey olmaz insallah tatlim

Kizlar kizimin dogum gununu kutladik ama ben hasta o hasta. Hic hali yok cok huysuzlandi zaten herseye agladi. Annemler ve kayinvalidemin disinda bi komsum iki yengem ve cocuklari da vardi. Neyse ki durumumuzun farkindalardi ve erkenden kalktilar :) Kizimi cok ama cok seviyorum hele hastalandiginda daha da bi duskun oluyorum. Allahim onu korusun. Seneye insallah oglumla birlikte kutlariz ablasinin dogum gununu. Darisida sizlere olsun tatli hamisler:KK70:

Kizinla bebeginle birlikte nice yillara canim :KK71::nazar:
Biran once iyilesmeniz dilegiyle :KK16:

Siki takip deyince aklima geldi canim. Bende ilk gebeligimde 6. aydan sonra siki takibe alindim suyu az diye hatta son zamanlarda her hafta gidiyorduk. Hatirliyorum bir kac kisi yok suyu az olunca soyle oluyomus yok boyle oluyormus diye dusuncesizce yorum yapmislardi. Ama bak nur topu gibi bi bebegim oldu. Hersey Allahin elinde o istemezse yaprak kimildamaz. Sende icini ferah tut Allaha sigin hic birsey olmaz insallah tatlim

Moralim yuksek benim tatlim...
Evet ayni anda yazmisiz...:KK9:
Dedigin gibi hersey Rabb'imden o ol dedikten sonra ne yaparsak yapalim bos...
Boyle engeller olmasina ragmen saglikli dogan bebekler fazla...
Onlardan biride ben olurum ins. :nazar::KK16:

Darisi basima ins.

Amin tatlım... Aman kontrollerini aksatma. Çok iyi bak bebişine. Onlar bizim kıymetlilerimiz :KK16:

kızlar ya bana bu annelık duygusu daha gelmedı ya. heyecan da yok bulantılar rahatsızlıklar yuzunden mı acaba? saglıklı olsun dıye cok ugrasıyorum ama o heyecan yok ya.normal mı? bırı normal desın:KK43:

normal normal ben senden beterim :) ama uzulme yalnız degılız :))

Merhaba arkadaslar,

Allah izin verirse bizim de dogum tarihimiz 1 Haziran olacak. Hamd olsun ama biraz sorunlu geciyor hamileligim, yiyememekten oturu sanirim 5 kilo falan verdim, ara ara akintilarim oluyordu, gecen Sali kan golunun ortasinda kaldim diyebilecegim bir kanama gecirdim. Plesentam rahim agzina tutunmus, plesenta previa dediler. Ayni zamanli oldugumuzdan sormak istedim, benzer problemleri olan, kasik ya da yumurtalik agrilari ceken var mi aranizda?
Kanamam henuz bitmedigi icin simdilik yatmaya gayret ediyorum, bitince en azindan evimi idare edebiliyor olmak istiyorum.
Boyle iste, Allah herkesi hayirlarla saglikla kavustursun evlatlarina

Merhaba arkadaslar,

Allah izin verirse bizim de dogum tarihimiz 1 Haziran olacak. Hamd olsun ama biraz sorunlu geciyor hamileligim, yiyememekten oturu sanirim 5 kilo falan verdim, ara ara akintilarim oluyordu, gecen Sali kan golunun ortasinda kaldim diyebilecegim bir kanama gecirdim. Plesentam rahim agzina tutunmus, plesenta previa dediler. Ayni zamanli oldugumuzdan sormak istedim, benzer problemleri olan, kasik ya da yumurtalik agrilari ceken var mi aranizda?
Kanamam henuz bitmedigi icin simdilik yatmaya gayret ediyorum, bitince en azindan evimi idare edebiliyor olmak istiyorum.
Boyle iste, Allah herkesi hayirlarla saglikla kavustursun evlatlarina

Cok gecmis olsun canim....
Kendine cok dikkat etmelisin....
Rabb'imin izni ile saglikli bir sekilde bebegini kucagina alman dilegiyle canim :nazar:

İstanbul'lu anneler bakın tam size göre :)

$Camlica-Forum-Istanbul-70-varan-indirim_v2.jpg

günaydın cumartesi de çalışan madur annecikler :80: vee evinde uyuyan annecikler :KK9: nasılsınızzzz :KK16:

X