2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

tahmin işte bazen tutuyor bazen tutmuyor. benim bir arkadaşa doktor 6 aay falan erkek demişti onlar da herşeyi mavi almaya başlamıştı son aylara doğru kız dediler. insan kötü oluyor. umarım Allah herkese gönlünden geçen sağlıklı bebekler verir

[/B][/FONT][/SIZE]

aaay evt bide böyle bi durum var..
doktordan illa tahmin istiyoruz,söylüyolar..
sonra zamanı gelince tersi çıkıyo..
bizde kendimizi şartlamış oluyoruz falan hahahah

yaaa o değilde azerikızı 15.haftandasın ne güzel...keşke hepimizin aynı olsaydı haftası
çok aceleciyim yahu..
[/QUOTE]

Evet pufpufum sorma ya bize iyi bir havalarini attilar kizimizi alacaklardi falan filan...
Allah (c.c.) buyuktur belkide bizim oglumuz olacak artik biz onlarin kizini aliriz
Evet bugun 14. Haftaya girmis bulunmaktayim...
Bulantilarim devam ettigi icin ilac icmeye devam
Elbet birgun sende gececeksin bu haftalardan pufpufum sabir

Evet canim fazla bir hazirlik yapmamaya calis....
Ben bile tereddutteyim acaba tahmin etseler bile net mi olur diye ....
Bizim kalp atisimizda 142 cikmisti...
Saat 10.40 da randevum bakalim neler olacak :26:

Günaydınlar olsun Haziran anneleri. Akşamları şişkinlik oluyordu bende sabaha kadar iniyordu. Artık şişkinlik olmuyo sizde de var mı bu durum 3. Aydan sonra gidiyormuş diye okudun siZde durumlar nedir

Günaydınlar olsun Haziran anneleri. Akşamları şişkinlik oluyordu bende sabaha kadar iniyordu. Artık şişkinlik olmuyo sizde de var mı bu durum 3. Aydan sonra gidiyormuş diye okudun siZde durumlar nedir

çok sevindim senin adına. ben hala kötüyüm şişkinlik bulantı halsizlik vs. hala devam ediyor. umarım benimde biter. hiçbir iş yapamaz oldum sabah eşim yine söyleniyordu.:)

Günaydın güzel hamişler :) buz gibi bir Bursa'dan slmlar hepinize :)
benimde kontrolüm 5 inde ama çok sabırsızlanıyorum susamımı görmek için bir an önce geçsin bu günler :))
günaydın cnmm evet bursa bugün çok soğukkk yüzüm dondu işe giderken..
bol ağrılı bi güne uyandık yinede çok şükür tim hamişlere kolay gele
bnmde kasıklarımda gerilme ve ağrı var cnm ya endişelndiriyo insanı
Kızlar ben bugün gazetede folik asit kullanımıyla ilgili haber okudum. çok önemliymiş kullanmak ama ben 2 hafta filan kullanıp bıraktım ya doktorun verdiği hiç bi ilacı kullanmadım multivitaminleri filan :18:

banada dotorum bıraktyırdı 3 ayı doldurduğum için elevitide bıraktım ben decavite başladım

Günaydın Kızlar, Güzel haberlerle geldim Allahıma şükürler olsun , 1 ay önce sadece kalbini duyabildiğim minicik bişey vardı ama şimdi annesine babasına el salladı resmen :) ağzını kapatıp açıyor, hıçkırıyor, eller havada falan, doktor bebeği kontrol ederken ben gözyaşlarıma engel olamadım , Ense kalınlığı 1,7mm , kalp atışı ise 161 . Kan sonucunu haftaya alıcam ama şimdilik herşey yolunda gözüküyor dedi. Cinsiyet konusunda ise sadece gülümsedi , 1 ay sonra dedi .. 2sinide benziyor falan dedi :) Allahım cümlemize hayırlı haberler nasip etsin , evlatlarımızı korusun .. şimdi 3 ocak gelir mi acaba

Kızlar günaydın

Okuduğum kadarıyla herşey yolunda gidiyor maşallah

Benim de c.tesi ikili test için randevum var. Allah nasip ederse 11+6 olucaz. Ben daha bebeğimin hareketlerini,elini ayağını hiç görmedim. Heyecan yapmaya başladım :):)

aaaaay Allah'ım ne güzel,hepiciğiniz güzel güzel haberlerle döndünüz ikiliden..
maşallah sizlere
bide ben atlatsam şu durumu..ayrıca ultrasonda hareketli olur inş bu c.tesi kontrolümde,nasıl bişey olarak görünüyo çok merak ediyorum..

Canım benim inşallah senden de alıcaz güzel haberleri , hastaneye giderken Çikolata yemeyi unutma :) bebiş baya hareketli oluyor ozaman. Mucize gibi birşey ya , hala inanamıyorum

Esmersirine hangi hastaneye gidiyodun sen memnun musun
adana ortadogu canm sendemi adanasın adanalı buldun mu

günaydın herkese asabi yavrum ve ben geldim benm gidiyor yavaş yavaş canlarım

Günaydın kızlar... Bende bugün doktora gideceğim ikili tarama çin nedense çok tedirginim gece çok kötü rüyalar gördüm ve hiç uyuyamadım... Benim korkum ikili testen ziyade acaba gelişimi nasıldır boyu falan çünkü eşim sürekli yeterli beslenemediğimi söyleyip duruyor. Balık ve süt tüketemiyorum ve kendimi suçlu hissediyorum :2::2:

canım hiç öle düşünme yoğurt ye ayran iç onlar mideyi cok bulandırmıyor bende balık yiyemiyorum dr omega 3 verdi

Canım benim inşallah senden de alıcaz güzel haberleri , hastaneye giderken Çikolata yemeyi unutma :) bebiş baya hareketli oluyor ozaman. Mucize gibi birşey ya , hala inanamıyorum

sağol canımcım yaaa amin inş..
yicem yicem aklımda yarım saat önce yiyim diyorum..

İnternette bulduğum 12. hafta ultrason görüntüleri. Seninki de böyle bir şey olacak canım.

Eki Görüntüle 881595

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…