2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evet hem ultrasyonda hemde vajinal muayenede görmemesi ilginç. ya yoğunluktan mı yorgunluktan mı yapıyorlar böyle hatalar anlamıyorum. bana kalsa ben doktor doktor gezerim eşim çok takılıyorsun diyor güvenmek gerek diyor ne yapacağımı şaşırdım.

çok geçmiş olsun. insan kime inanacağını şaşırıyor ama ben hiçbirşey yokken bile başka bir doktora daha gözükmeye karar verdim. bende su içemiyorum içtikçe kusuyorum korktum şimdi.

armut sıvıyı yükseltiyormuş...seviyorsan armut yiyebilirsin cnaım ama suyun yerini tai bişi tutmuyor bende zor içiyorum ama..Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Kızlar size tavsiyem doktor değiştirmeyin. Bebeği geç görün, yada cinsiyeti geç öğrenin. Bunlara dayanın ama doktor değiştirmeyin. Benim bu doktor değiştirme olayından ağzım yandı. Tek bir yerde takip edilin. Tüm testleriniz tek bir hastanede yapılsın. En iyisi bu.

aslında sende haklısın kafa da karıştırıyor. of ya çok zor

ayy canım yaa çok sağol inan cok rahatlattın beni... Duaların için çok teşekkür ederim rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder insallah .

evet canım bende sasırıyom bencde memnunsan cok takılma ama ben diyomki bi özele gideyim bir devlete devlet hangisine giitsem

ben aslında özeldeki doktoruma gidiyorum ama orda doğum yapmak istemiyorum.. o yüzden de devlette bir doktorum olsun istiyorum gittiğimde doğum için enazından bildik tanıdık biri olsun..özelde korkuyorum doğum yapmaktan o yüzden mecbur hem özelde hem devlette ayda bir kontrole gidiyorum..

bende öle yapmak istiyorum devletede görünmek istyorum doğumu özeldede yapsam dr fikrini almak istyorum

bildiğim kadarıyla devlette normal doğuma seni takip eden doktor değilde nöbetçi kimse o giriyor onuda bir konuş

bildiğim kadarıyla devlette normal doğuma seni takip eden doktor değilde nöbetçi kimse o giriyor onuda bir konuş

devlet hastanesinde eniştem beyin cerrahi..o yönlendiriyor sağolsun. kendi doğum doktorum kürtajımıda o geldi özellikle kendi yaptı ama haklısın başta konuşmak gerek...

Son düzenleme:
kızlar ya ben normalde et yemezdım. yanı kofte doner falan yıyordum ama kusbası kıyma vs tarzında agzıma alamazdım. hamılelıgımın ılk haftalarında kofteden tıksındım onu da yıyemıyorum artık. hıc et yemıyorum denılebılır. baklagıl tuketıyorum onun yerıne. e tavuk da hıc ıcım cekmıyor balık da.. hep sebze sarma dolma ıstıyorum. su da cok ıcemıyorum mıdem bulanıyor. bol bol meyve yıyorum bır de yogurt..bebısım saglıksız olcak dıye cok korkuyorum ya. bu aksam ıkılı testımız var bakalım

bu aksam ıkılı testım war.otekı ultrason daha ıyı onda gorunur dedı doktor bakalım zaten erkek doktordan ıstedı utanırım ben eger karından gorunmezse yaptırmıcam kararsız kalmıstım zaten yaptırsam mı yaptırmasam mı dıye

dün sağlık ocağındaki ebe bu aydan itibaren bebeğinin tat alma duyusu gelişiyor..herşeyden ye dedi.. sebze et balık ..seçim yapma dedi..bende kırmızı etten soğudum aslında çok severdim ama canım hep sebze istiyor ve balık..

canım bende aynı durumdayım et balık tavuk ve süt tüketemiyorum ve bugün aksam kontrolum var ikili test yapılacak bende sağlıgında bi sıkıntı çıkacak diye korkuyorum ama inşallah birsey çıkmaz... Hayırlısıyla yarın iyi haberlerimizi paylaşırız burdan elimizden tek gelen dua rabbim bebişlerimizi korusun..

amin canım inşallah güzel çıkar test sonuçların.. ense kalınlığını hemen söylüyorlar ama ikili test 3 gün bekletiyorlar..güzel haberlerini bekliyoruz canım..

ayy canım maşallah
bu mutluluk seni zaten 1 hafta idare eder soraki 3 hafta nasıl geçer bilmiyorum :)
ben de videosunu izleyip duruyorum benim görmeme 11 gün kaldı..

kızlar ya özel hastaneler ne kadar pahallılaştı ya ben gecen ay 40 tl veriyodum tahlil hepsi dahildi şimdi öle değil 85 tl ödedim muayane 53 tl tl 30 tlde tahlile verdim

Ben aslinda baskentten randevu almistim bir ay sonrasina vermislerdi o kadar uzun sure bekleyemem baska doktora gideym dedim oda kan pihtilasmasi icin test istedi sanirim marsa hastanesine gittik 3,5 saat dr gelmesini bekledim sifir ilgi sadece sordugum sorulara zoraki cvp aldim. Istedigi tahlilleri falan yaptirmadim cok sinir olmustum o sinir stresle hacettepelileri aradik gelin bi boslukta aliriz dediler. Amac su kan pihtilasmasina baktirmakti ama guleryuzlu ve ilgili bi dr karsilastik vee baskentten vazgectik hacettepelilere devam. Simdilik memnunum bakalim. Ayrica 20 tl oduyoruz canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…