2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kıyamam yaa, o kadar etkileniyorlar mıymış cidden? Bugün ben de aşırı derecede sinirlendim. Ama öyle eşime falan değil, forumdaki birine... Çok üzüldüm şimdi yavrum için. Kim bilir ne kadar gerilmiştir

Tatlım rahmin ters olması gebeliğe ve doğuma engel değil. Ters rahim hamilelik ilerledikçe düzeliyor, ön tarafa dönüyor. O yüzden de bi sıkıntın olmasın.

kızlar 11 haftalık hamılym diş agrısndan ölyrm hngı dr gtsem ne ılça ne bşy vermdııı nasıl telafı etcm yrdm edın

canım yaa geçmiş olsun 2 gündür bende kıvranıyorudm diş ağrısından karanfil falan koyunca iyi geliyo uyuşturuyo.en sonunda bu gün diş hekimine gittim kanal tedavisi yapıyor.ama ben 3 ayı doldurduğum için yaptı ilk 3 ayda yapılmıyormuş.sende kendi doktoruna bir danış eğer çürük falan yoksa belki parol içmene izin verir kadın doğumcun.sormadan ilaç falan alma.ama ağrısı da çok fena biliyorum.en iyisi karanfil al dişinin dibine bi tane geçmiş olsun

ya sorma cnm benim de öksürünce bi kramp giriyor ki sorma ve yürüken kalçamda ağrıyor bugün kasıldı o derece sonra araştırdım magnezyum kalsiyum eksikliğindenmiş ama biraz erken başlamadımı ya 5. ayda başlaması lazım o kadar mı eksik acaba kalsiyum yogurt süt hala yiyemiyorum da peynir yemeye başladım bol bol yiyorum Rabbim bebişlerimizi korusun

Bugün doktora gittim bebeğim 14+0 haftalık. Testlerim yapıldı hepsi normal çıktı bebeğin durumuda iyi dedi doktor ama bana göre ters giden bişeyler var bebeğim çok hareketsizdi bu benim ilk bebeğim değil diğeri her gidişimde kıpır kıpırdı kuzenim iki ay önce doğum yaptı bebeği kas hastası hiç umut yok kimi doktor anne karnında olmuş diyor kimisi doğumda belkide benim psikolojim bozulmuş o yüzden böyle düşünüyorum etrafınızda böyle benim gibi bebeği hiç kımıldamayan varmı?

Canım kontrole gittiğinde karnın aç mıydı? Ben de aç gittiğimde hiç kıpırdamadı, en sonunda biraz bacaklarını oynattı o kadar. Doktorum da bidahaki sefere aç gelme, çocuğu biraz hareketli görelim dedi. Hatta kocam da sabah erken saatte gittiğimiz için bence çocuğumuz uyuyordu doktor uyandırdı rahatını bozdu falan dedi:) Sen diğer örnekten etkilenmişsin bence, içini rahat tut canım stres yapma.

hepinize iyi akşamlar ve hayırlı dogumlar diliyorum
1-2 sorum var :)

2 li test sonucları özel hastanede ortalama kaç gun ıcınde cıkıyor birde cinsiyetlerini ortalama kacıncı haftalarda öğrendiniz

Bişey söylemeyi unuttum bundan önceki doktorum Elevit adlı bi ilaç vermişti onu kullanıyordum ama doktorumdan memnun kalmadığım için doktorumu değiştirdim bugün gittiğim doktor o ilacı kullanmamamı bebeğime ileri derecede zarar vereceğini söyledi zaten moralim bozuktu iyice gerildim orda. Halbuki öbür doktor hamileliğimin sonuna kadar o ilacı kullanacağımı söylemişti eğer bebeğime bişey olursa asla hakkımı helal etmeyeceğim

Hayır öğleden sonra gittim ve bebeğim oynasın diye hem toktum hemde çikolata yedim

Yarin gidecegim doktora canim...
Soracagim bu agrilarin sebebini vitamin falan yazacak mi bakalim...
Bilgi veririm oglene donmus olurum

kızlar bel ağrısından ölüyorum kaç gündür, bacağıma vuruyor artık. hepinize sağlıklı gebelikler..

Canım biz çoğumuz da elevit kullanıyorduk ama ben 1 hafta önce değiştirdim decavitle. Elevitin içinde domuz jelatini varmış, doktorun o yüzden öyle söylemiş olabilir yoksa elevit tüm hamilelerin kullandığı bir ilaçtı. Bebeğin sağlıklı bir şekilde seninledir inşaallah, birdahaki kontrolün ne zaman? Bu kadar kafaya takıyorsan tekrar doktora git istersen, rahatlarsın iyi olur bence.

galiba uyuyor bu ya, şimdi baktımda. eğer doktorum yanılmıyorsa erkek demişti, bu teoriye göre de erkek gözüküyor. hayırlısı artık :)

Slm kizlar bende sizleri takip ediyOrum Ama 2 cocukla yazmaya pek firsat olmuyor.benim doktorumda erkege benziyo demisti 12 haftalikken simdi 14+5 oldum.nerdeyse 4-5 gundur tekmelerini hissediyorum ama madem erken oynadi kizdir diyolar erkek anneleri varsa acaba soyleye bilirmi hangi haftalarda hissediliyo hareketleri

canım kadınlar nasıl hamilelikle hormonları değişiyorsa erkeklerde nasıl davranacağını bilemiyorlar.onlarda hormonel bi değişiklikte olmadığı için karşısındaki insanın birden değişmesine alışamıyorlar.birde doktorlar hamilelikte cinsel yaşamınız yoksa erkekler daha gergin oluyor kavgalar çoğalıyor diyor.malesef onlar bebeğini kucağına almadan baba olduklarını hissedemiyorlar.ama biz şimdiden birer anneyiz .o yüzden canını hiç sıkma sen bebişine ve kendi sağlığına bak.oda seni üzdüğünü anlıyacak görürsün.bende yaşadım çünkü hatta çok sinirlenmişim öküzlüğün sana kalsın die bağardım arkasından normalde olsa küserdi bu lafıma sesini bile çıkaramadı.bak bebişinde iyiymiş hiç üzülme canım.

Mahsallah tekmelermi 😊
Tekme falan hissetmiyorum ben yaa
Bi kipirti gibi biseyler oluyor arada ama bebekmi anliyamiyorum

ay şekerim ben hiç umursamıyorum valla benimkinin o kızmalarını filan. gidip yatıyorum o söyleniyor sonra temizlik filan yapıyo sinirinden [/QUOTE]

tek kelimeyle süpersin nasıl böyle rahat olunuyo öğret bi bacım ben kendimi yiyiyorum sinirleniyorum.

En cok peynirde var canim. Esim gida muhendisi saglikli beslenmem konusunda cok hassas ordan biliyorum :)

Benim için iyi oldu çünkü bu aralar peynirle aramız iyi...:)

Ancient Chinese Gender Predictor

birine dogum tarihi ikinciye yumurtlama tarihi yazilacak

alın size eğlence kızlar

Bende kız çıktı diğerlerinde hep erkek çıkmıştı ama doktor kız dedi bakalım 16. haftada ne diyecek...:)

Mustela aldım memnunum da en azından kaşıntıya iyi geliyor tabi çatlaklar konusunu bilemiiycem... :44:

Bebek yok diyince bakakaldım nasıl olur ya.... Neyseki iyiymiş... Dikkat et kendine canım bazen vurdum duymaz olmak en iyisi...

Genelde erkekler yatar kadınlar hırslarından temizlik yaparlar... Siz baya istisnai bi tablo çizdiniz...

kızlar 11 haftalık hamılym diş agrısndan ölyrm hngı dr gtsem ne ılça ne bşy vermdııı nasıl telafı etcm yrdm edın

Diş demeyin bana... doktorum izin vermedi 5. ayı bekleyeceğim kanal tedavisine rağmen düzelmeyen bi dişim var mecburen çekilecek

Ayrıyetten değilde Decavit verdi içince barındırıyor zaten ama aldığımdan beri hafif bulantı yapıyor bende ne güzel bulantılarım geçmişti...

ne güzel tekmeleri hissediyorsun fakat bu ilk bebeğin olmadığı için. doktorum bana ilk bebeğin olduğu için geç hissedeceksin hareketlerini dedi nette araştırdım gerçekten yaşayanlarda aynısını söyledi hep.ben rahimimi hissediyorum top gibi ama içindekini hissedemiyorum daha.banada doktor erkeğe benziyor demişti.

Ben hiç bir şey hissetmiyorum tek hissettiğim aort damarımın pıt pıtları...

kızlar bel ağrısından ölüyorum kaç gündür, bacağıma vuruyor artık. hepinize sağlıklı gebelikler..

Aynisini uzun suredir yasiyorum artik bel agrisiyla yasamaya alistim. Biraz da temizlik duskunuyum, evde hareket ettikce yoruluyorum bazen once birsey yokmus gibi geliyor sonra oturunca bir bel agrisi basliyor sorma. Iste bende artik temizlik memizlik biraktim o isleri, biraz salivermek lazim isleri. esimin de dedigi gibi biraz pislik adami oldurmez ya!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…