2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

oooyyy canım,okurken bile gözlerim açıldı fal taşı gibi..
nasıl korkmuşsundur o an göremeyince , canım yaaaa...
Allah korusun..
bak ne güzel haberlerde iyimiş ama,maşallah

pufpuf hiç sorma hayatımda duymadıgım şeyleri
görmediğim şeyleri duydum saol canım allah razı olsun rahmin ters diyo şimdiye kadar nie anlamadı hamile kalmadan önceki dr um içii dısımı biliyor cok sukur ense kalınlığı suyu felan ii motive ol dedi bebeğine anladım bende hep diyodum kasık agrısı var diye akıntı cinsiyeti görmedi kocaman karnından dönmüyoki zaten rahim ters ise dr zor görüyomuş

Slm canım çok sevindim bebişinin gayet iyi olmasına benim de cuma günü ense ölçümü vs. Eşimle biz de bugüne kadar birkaç kez atışmışızdır şiddetli de bağırışma da oldu baktım beni kızdıracak şeyler söylüyor illaki aşırı tepki veriyorum zatenhormonlardan zır zırım veya patlama noktasındayım hiç alttan almayı bilmiyorlar ya da biz alıştıramadık bazen de hiç bişeyimiz olmuyor ama ben tabi üzülüp oturup ağladığım çok harika mutlu hamilelik geçirecektim neden olmadı diye dediğim zamanlar yaşıyorum ki bebeğe çok isteyerek hamile kaldım eşimde ben de işte ama hayat sanırım dümdüz bir çizgide gitmiyor sanırım erkekler tam anlamıyla neler yaşadığımızı hamileliğimizi daha başında olduğumuz için algılayamıyorlar erkeklerde babalık duygusu çok geç gelişirmiş belki de ondandır. İnşallah bebişlerimiz zor zamanlarımızda da bizi bırakmaz yanımızda olurlar...

bu erkeklerin çok zamansız tutuyo öküzlükleri yaa kusura bakma canım da benimki de aynı şeyi yaptı muayeneye gidiyoz arabada bana bi bağırdı çağırdı..odaya girdim doktorla merabalaştık ben ağlamaya başladım doktor da zannetti çocuğuma bişe oldu Allah korusun..
sora özrünü diledi ama eşşek..

bi köşede yatmış duruyo dedin yaaa aaay kıyamam,içim parçalandı bi an okuyunca..
iyi bak bebişine,küstürme onu..
Allah bidaha kötü haber yaşatır gibi bile yapmasın inş..
tahmin ediyorum ne zordur,zaten binbir endişeyle giriyoruz muayeneye

Bizimki de aynen al benden de o kadar yapar yapar bi ton laf eder benim sinirlerimi zıplatır ben de bağırırım cevap verme tabi altta kalınmaz sonra ağlamaya başlatır beni ondan sonra yarım saat 1 saat sonra gelip özür diler veya hiçbirşey yok sanki ama bu şekilde olmasa da en başta insanı kırmasalar kızdırmasalar yıpratmasalar ne olur sanki dediğin gibi öküzlük ama bir yolu olmalı bunları çocuk düzeltir mi acaba?

kıyamam bebişe de sana da... hiç üzme kendini, olur böyle şeyler, herşey yoluna girer elbet... çok şükür bebişin sağlığı yerinde, artık sadece onları düşüneceğiz

kızlar bu arada kalsiyum alımı konuşulmuştu dün burada, kalsiyum eksikliği falan... ben de süt ve peyniri ağzıma koyamıyorum, yoğurdu da çıkarıyorum zorla yesem de... panik olmuş, üzülmüştüm dün, kesin kalsiyum eksikliğim var bebeğime zararı olacak diye... ikili tarama sonuçları için eşim gitti doktora bugün benim dersim var akşama kadar... tarama testi normalmiş, kalsiyum için de daha çok erken, ben 4 ay bitince vereceğim, fazla kalsiyum gelişimi engelleyebilir bilinçsiz vitamin bile kullanmayın demiş eşime...

umarım düzeltir canım..zaten odaya girip bebişi ekranda görünce halet-i ruhiyesi bayaa iyileşti..

ESMERSIRINE kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
kızlar biz geldik ne olur bilseniz off ne gündü halada devam ediyor rabbim beterinden saklasın dün eşimle cok siddetli kavga ettik öle bir kavga değildi ama karnımı sakladım ama sancıdan uyuyamadım sabah hemen dr gittik baktı bebek yok sokta benim hemen rengim sarardı kanamam olmamıştı bebğim nerdeydi meger benim rahim arkadaymış yeni öğrendm drda bende asagıda bebek gördü ama büzüşmüş bi kenarda annem benim ne oyanama ne bişe sen üzüldünm bebek küsmüş dedi şaka yapıyor sandım benim akıntım coktu biliyosunuz sanırım rahmim ter olmasınd gebeliğe engel değil dedi ama cok üzüldüm tabi ense kalınlığı 1.5 cm ii dedi boyuna suyunada ii dedi göstermiyoki kendini ne oynama ne bişe yerinde oynuyor sadece müzik dinle dedi klasik müzikler stresli bir bebkmiş duymadıgım görmediğim seyleri duydum eşimle kötüyüz annemler gelecek düşüncesiz ya hamile insan üzülürmü

ay şekerim ben hiç umursamıyorum valla benimkinin o kızmalarını filan. gidip yatıyorum o söyleniyor sonra temizlik filan yapıyo sinirinden

Ben de hamile kalmadan önce memorialde bir dra gitmiştim senin rahmin hafif arkada demişti ama hamile kalmaya engel olmadı nitekim kaldım o sorun yaratmaz üzülme sadece doğum şeklini belki ilgilendiren bir konudur yüksek ihtimal hiç önemli birşey değil zaten hamilelikte rahim binbir şekle girecek yukarılara fln çıkacak ta diyaframa kdr önemli olan kendimizi üzmemek o zaman bebek büzüşüp ben nasıl bir dünyaya gliyorum deyip pişman olurmuş mutlu olunca taklalar atarmış sevinçten ve duygusal zihinlerimiz onlara işliyor bunu unutmamalıyız beyinleri tam olmasa da duygusal ruh hallerini bizden alıyorlarmış ama tabi bu pek elde olmuyor hormonlardan da depresif bir hal yaşıyoruz ama sanırım 2. Trimester hamilelikte altın dönemmiş o zaman iyi oluruz eşler de göbişler çıkınca anlıycaklar o kadar da mantıksız olamazlar herhalde grşrz:)

Çok şekersin cnm ya ne gzl yapıyorsun bir de ben yapabilsem sinirlerimi zıplatıyor erkekte yüksek ses sinirlilik çirkin ya ben de yatsam hiç takmasam keşke :))

Canim biran nasil korktum anlatamam doktorun bebis yok demesine
Masaallah iyiymis ama bebisin durumu
Kocanida kiniyorum buradan... ne olursa olsun su an hamilesin ve en ufak tartismalarda bile bence suclu olan kocan....
Anlayisli olmasi gerekir hamilelik surecinde oldugun muddetce...
Sen kendini uzmemeye calis canim bebeklerimiz yasadiklarimizdan birebir etkileniyor cunku....
Mutlu gunler sizlerin olsun

Yeterli kalsiyum alamadigimiz zaman bebek annenin depolarindan ihtiyacini karsiliyor. Bu konuda kafan rahat olsun bende asiri kalsiyum eksikligi cikmasina ragmen bebegimde hic bir problem yoktu cok sukur. Benim doktorumda normalde 3 aydan once vermedigini soyledi ama benim ozel durumumdan dolayi biraz erken basladik. Ama kalsiyum gelisimi engeller falan demedi kafama takildi simdi oyle bi durum olsa soylemez miydi ki. Arayip sorsam mi

çok geçmiş olsun. üzme kendini olan anne ve bebeğe oluyor kocalar değişmiyor maalesef. bebişleri üzmememiz gerek yoksa böyle trip yaparlar:)

ben de artık burdayım.bi tek azeriyi tanıyorum ama sizinle de yavaş yavaş tanışıcaz.rabbim her şeyi gönlünüze göre versin hepiniz iyisinizdir inşallah.

Çok şekersin cnm ya ne gzl yapıyorsun bir de ben yapabilsem sinirlerimi zıplatıyor erkekte yüksek ses sinirlilik çirkin ya ben de yatsam hiç takmasam keşke :))

emin ol çok kolay sadece kendini dünyada önceliklerinin başına koyacaksın. Bebek olunca nasıl olur bilmem ama şuan böyleyim

Bizde gecen hafta tartistik esimle o anki ofkemi anlatamam sok olmustum hamileyim beni nasil bu kadar uzebilir diye. Ama simdi hersey yolunda bi arkadasinda dedigi gibi olan sana ve bebegine oluyor. Bi kac gune kalmaz seninde ofken gecer uzme bebeginide kendinide

emin ol çok kolay sadece kendini dünyada önceliklerinin başına koyacaksın. Bebek olunca nasıl olur bilmem ama şuan böyleyim

Çok gzl ama direk seni hedef alan bağırma sinirlenme ithamlara gel de kayıtsız kal işte sanki sen de bağırınca ne olucak işte de demek ki sinir yükleniyor herkes bir yerden deşarj oluyor tabii ki takmasak ve duymamak başarabilirsen harika işte bir an duyunca zıplıyorsun bir dahakine kulaklık takıp müzik dinlerim belki:))

kızlar ben grip oluyorum sanırım çok canım sıkılıyor doktor sakın grip olma dedi ilaç kullanmamak için heralde. of ya zaten miğde bulantım vardı üstüne baş ağrısı da eklendi. eşim gelecek bir saate daha yemek yapmadım. of ki ne of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…