2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hosgeldin vizyonum :KK19:
Bu topikte cok eglenicez :KK52:

hoşbulduk kuzum :KK16:
doktorumun 10 haziran dediği tarih normal doğum için.ama sezeryan olacak olursam ki ben öyle istiyorum ( nasip tabi) o zaman mayısa kayacak doğum tarihi.ama şuan için haziran annelerindeyim canımmm :KK16:

İŞTE BÖYLE DURUMLARDA EVLİKLE SEVGİLİ OLMAK ARASINDAKİ FARKLAR ÇIKIYOR MALESEF ORTAYA
sevgiliyken posta koymak kolay,bırakıp gitmek kolay, atıp tutmak kolay kısacası
evlenince erkeklere bişey oluyo zaten hepsi aynı
yani en azından %90 aynı bence
bikaç yıl içinde tanınmaz hale geliyorlar malesef

İlk canım ve kolay elde edilmiş bi bebek değil kız da olsa erkekte sağlıklı olsun yeter
Doktorumda bebeği bulana kadar o kadar uğraştık bir ay daha bekle kesinleşene kadar dedi ama merak işte
Slm benim de ilk bebişim ve 3.5 yıl sonra tedaviyle oldu ama aynı merak bendede var bi belli olsada cinsiyeti alışverişe başlasam heyacanım azalır belki ama tabi Rabbim önce hayırlısıyla. Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

doktorumun 10 haziran dediği tarih normal doğum için.ama sezeryan olacak olursam ki ben öyle istiyorum ( nasip tabi) o zaman mayısa kayacak doğum tarihi.ama şuan için haziran annelerindeyim canımmm :KK16:

hoş geldin. gerçi bende yeniyim. benimde sezaryeni öne alacaklar sanırım benimki üç hafta kadar. benimde mayıs sonu olacak ama doktor takipleri haziran anneleri ile :)

hoş geldin. gerçi bende yeniyim. benimde sezaryeni öne alacaklar sanırım benimki üç hafta kadar. benimde mayıs sonu olacak ama doktor takipleri haziran anneleri ile :)

aynı durumdayız desene.hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için :)

Gunaydin kizlar. Bebisler ve siz iyisiniz insallah, bende bu sabahtan baslayarak sanki regl olacakmisim gibi, ama cok da siddetli olmayacak sekilde kasik bolgemde bir agri vardi. Yaklasik 10 - 15 dakika once de kucuk kahverengi bir leke gordum, cok canim sıkıldı. Benzer bır durumla karsılasan oldu mu acaba cok merak edıyorum???:18::18::18:

Slm canım benide geçen hafta cuma aynı öyle oldu doktorum U aradım kahveren gi önemli değil eğer kırmızıya dönerse gel dedi sonra kırmızıya döndü gece 12 de gittim doktoru çağırdılar geldi baktı bazen yerleşme kanamasına oluyormuş ama ilk seferde düşükmü yerleşme kanamasını ayırt edemiyormuşlar oyüzden ultrason a aldı baktı düşük riski yok dedi düşük ihtimali olunca kesede kan birikiyormuş yada kan sızması oluyormuş bende onlar çıkmadı çok şükür sende korkma bişe yoktur

sagolun kızlar destekleriniz için ama kaldıramıyorum artık inşallah ortam yatısır özür dilesin artık dilemez vicdansız kendi bilir ya o kızlar oynayan bebek büzülmüş duruyo yavrum demekki ne kadar etkileniyolar..de çiikolata yiyecektm oynasın diye hiç bişe kalmadı komik geliyo ama klasik müzik dinliyoz :)kızlar kendinizi üzmeyin cok etkileniyolar ben gördüm :KK53:

sagolun kızlar destekleriniz için ama kaldıramıyorum artık inşallah ortam yatısır özür dilesin artık dilemez vicdansız kendi bilir ya o kızlar oynayan bebek büzülmüş duruyo yavrum demekki ne kadar etkileniyolar..de çiikolata yiyecektm oynasın diye hiç bişe kalmadı komik geliyo ama klasik müzik dinliyoz :)kızlar kendinizi üzmeyin cok etkileniyolar ben gördüm :KK53:

Kız kendini üzme boşver eşini sen bebişini düşün eşin nasıl olsa özür diler bebişimize yazıktır büzüşmesin canım ya kıyamam

çok saolun kızlar sizi seviyorum dualarınızı eksik etmeyin :KK16::KK16:

yazdıklarını okudum cnm. bu zamanda tek önemsediğin şey bebek olsun. sinir stres hiç bişey olmasın. millet konuşuyor mu çık dışarı duyma. bebek huyu suyu ne varsa anne karnında almaya başlarmış. şimdiden sinirli stresli bir bebek lmasın. ben bebek sakin osun die okuldaki çocukları bile önmesemiyorum bağırmıyorm onlara düşün yani. sende öyle yap. kulağını tıka

Kızlar bugün ikili teste gittim. Gittiğim 4. doktordu.

Hepsi de mahkeme suratlıydı. Artık mecbur birine devam edeceğim.

Çok şükür ense kalınlığı 1mm çıktı. Doktor normal dedi.

Kan tahlili verdim o da 3 gün sonra çıkacakmış.

Hamileliğimin başından beri 5 kilo aldığım için, 2 ay boyunca kilo almak yok dedi.

Daha önce progesteron kullanmışsın onu bırakmıyorsun, 4. aya kadar devam ediyorsun dedi.

Ben progesteronu 3-4 gün kullanıp bırakmıştım oysaki...Lekeler kesilince bırakmıştım.

şuanda bir lekelenmem yok ama beyaz-sarı tonlarda akıntım var...

Bebeğin kalp atış hızını sordum 155 dedi doktor. 120-160 arasını normal kabul ediyoruz dedi.

Forumda 140 ın üstü kız altı erkek demişlerdi.

45 TL İkili test farkı verdim.

İkili test için ultrasonografiye yönlendirdiler, kendi doktorum bakmadı.

Ultrasonografideki ekranın daha gelişmiş olduğunu söylediler.

Hamileliğimin başından beri 5 kilo aldığım için, 2 ay boyunca kilo almak yok dedi.

Daha önce progesteron kullanmışsın onu bırakmıyorsun, 4. aya kadar devam ediyorsun dedi.

Ben progesteronu 3-4 gün kullanıp bırakmıştım oysaki...Lekeler kesilince bırakmıştım.

Bebeğin kalp atış hızını sordum 155 dedi doktor. 120-160 arasını normal kabul ediyoruz dedi.

güzel ve mutlu haberlerin için tebrik ederim cnm,gözünaydın..
:nazar:benim doktorum bebişin kalbi 175 atıyor demişti bana ama şu aralık iyi / kötü falan gibi bişey belirtmedi..

ultrasonografideki doktora cinsiyeti sordum ama görünmüyor dedi.

kendi doktorum da 2 hafta sonra tekrar çağırdı beni.

Ben de cinsiyet için mi geleceğim dedim hayır kontrole dedi.

Cinsiyetini gösterirse bakarız daha 2 hafta sonra bile belli olmayabilir dedi.

Ultrasonda 12+6 çıktı. Hiç değişmedi. Bir çoğunun önden ya da

geriden geliyor ama benim ki hiç değişmedi.

Bebek 13 haftalık olmasına rağmen 2 hafta sonra bile belli olmayabilir, gösterirse bakarız dedi.

Çok donuklar ve hissizler...

2 hafta sonra bebek 15 haftalık olacak daha cinsiyeti belli olmaz dedi.

Bu nasıl iş anlamadım. 2 hafta sonra gideceğimde de böyle mahkeme

suratlı olursa bu doktoru da bırakacağım bu gidişle...

kızlar 11 haftalık hamılym diş agrısndan ölyrm hngı dr gtsem ne ılça ne bşy vermdııı nasıl telafı etcm yrdm edın:KK43::KK43::KK43::KK43:

Anladim tatlim...
Bende normal istiyorum ama o gun gelince mecburiyetten sezeryan olursa benimkide erkene kayacak...
Neyse simdilik bu sekilde devam edelim biz :nazar:

Ne guzel haberlerle donmussun canim :nazar:
Bende doktorda yana sanssiz olanlardanim sanirim...
Guleryuz cok iyi ama ilgi 0...
Neyse kaderimiz boyle istedigimiz gibi doktor cikmadi karsimiza :KK50:
Ayrica canim o akintilar normalmis...
Takma kafana bende de oluyor :KK34:

kızlar 11 haftalık hamılym diş agrısndan ölyrm hngı dr gtsem ne ılça ne bşy vermdııı nasıl telafı etcm yrdm edın:KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım geçmiş olsun, benim de 1 haftadır falan dişlerim acaip sızlıyordu, doktorum osteo-care diye bir vitamin verdi. Kalsiyum magnezyum falan var içinde. Onu içince ertesi gün dişlerimde hiçbir şeycik kalmadı. Ama bu vitamini vermek için özelliikle 14. haftayı bekledi doktorum. Aynı şekilde magnezyum ilacı verdi ve onu da vermek için bekledi 14. haftayı.

Bu arada kızlar doktoru magnezyum veren var mı aranızda? Ben 2 gün kullandım ve şu an karın ağrısından duramıyorum. Sürekli karnım gurulduyor ve sabah ishal olmuştum. Sizin içinizde de var mı bu belirtileri yaşayan?

X