2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaaar ben geldim, bugün doktora gittim bebeğim 14+3 olmuş :) he bu arada cinsiyetini sordum ama çok erken 18.haftada öğrenirsin dedi :KK43: sonra yaa ben bekleyemem o kadar ölürüm dedim :) güldü bacaklarını açmıyor sıkı sıkı kapatmış dedi :) neyse genelde böyle saklıyorsa kızdır dedi :) ama kesin değil dedi :) yavrumu gördüm çok şükür iyiymiş vitamin vermedi sadece demir hapı verdi.

Bu arda ben 1 haftadır yoktum izne çıkmıştım evde de girmiyorum nete özlemişim sizi :)))

kızlaaaaar ben geldim, bugün doktora gittim bebeğim 14+3 olmuş :) he bu arada cinsiyetini sordum ama çok erken 18.haftada öğrenirsin dedi :KK43: sonra yaa ben bekleyemem o kadar ölürüm dedim :) güldü bacaklarını açmıyor sıkı sıkı kapatmış dedi :) neyse genelde böyle saklıyorsa kızdır dedi :) ama kesin değil dedi :) yavrumu gördüm çok şükür iyiymiş vitamin vermedi sadece demir hapı verdi.

Bu arda ben 1 haftadır yoktum izne çıkmıştım evde de girmiyorum nete özlemişim sizi :)))

hoşgeldin.. güzel haberlerle geldin..
ve size kocaman bi maşallah :nazar:

11+4 de gittim en son 5.34 mm di :KK49:

3 parmak dip çıktı... berbat durumdalar... 6. haftada kestirdim saçımı, ucu soğan kabuğu balyaj, saç karamel, birde dipten koyu kestane.... ohhhh cümbüş olacaktı... en azında artık uçtaki soğan kabuğu yok, karamel ve koyu kestane kardeşliği aynen devam... neyseki saçlarım kıvırcık çok sırıtmıyor ama doğuma kadar fön çekmem artık :KK76: kesinlikle hamileliğimin hiç bir döneminde boyatmayı düşünmüyorum, göz göre göre o kadar kimyasal bileşimi alamam... (organik boya kavramına da inanmıyorum açıkçası)

11+5 te 5.3 cm :)

benim bebiş 10. hafta 3.1 cm :nazar:

benim son kontrol 23 kasımdaydı canım ve o zaman 9+1 iken 2,5 cm'di..
şimdi kontrolüm 7'sinde,bakalım ne durumda benim köfte..

benimki 11. haftada 4cm di babası gibi boylu olacak sanırım bizimki :KK9:

Benim bebiş normalde 12+1 di 12+3 çıktı ultrasonda yani 12+3 de tam 6 cm

sağolun canlarım cvplarınız için benim 11+2 de 5.61 cmdi uzun geldi bana :KK1:

Kızlaaar

sizde çatlak durumları nasıııll????

Bende kaşınmalar çok fena başladı.. Hemen önlem almak istiyorum ama ne yapsa kararsızım

ÇAtlak birazda vücutla alakalı malum Benim annem 4 çocuk doğurdu zerre çatlak yok ama benim ergenlikten kalma öyle derin çatlaklarım var ki hemen önlem almalıyım sanki :44::44:

Tavsiyeleriniz nelerdir? Doktorum Leırac önerdi ama oda 4. aydan sonra kullanılmalıymış benim daha 4 ayım olmadı.. ne yapsam bilemedim..

:44::44::44::KK49:

Siz ne yapmayı düşünüyrsunuz?:KK49::18:

Şekerim benim araştırmalarım sonucunda ve doktorların da genelinin tavsiyesi üzerine kakao yağı kullanıcam. pahalı çatlak kremlerine ara vermeyi hiç düşünmüyorum

Şekerim benim araştırmalarım sonucunda ve doktorların da genelinin tavsiyesi üzerine kakao yağı kullanıcam. pahalı çatlak kremlerine ara vermeyi hiç düşünmüyorum

açık konuşmak gerekirse bnde öyle düşünüyorum 90 liralık krem 10 gün gitmiyormuş.. üstelik ona ragmen çatlağı olan hamişlerde çok.. Ben 90 liraya bebeme neler alırım neler :KK1::KK1::KK49:

badem yağı bebeyağı kakao yağı vazelin bunların hepsi çözüm..

kızlar biz geldik ne olur bilseniz off ne gündü halada devam ediyor rabbim beterinden saklasın :KK14:dün eşimle cok siddetli kavga ettik öle bir kavga değildi ama karnımı sakladım ama sancıdan uyuyamadım sabah hemen dr gittik baktı bebek yok sokta benim hemen rengim sarardı :KK43:kanamam olmamıştı bebğim nerdeydi meger benim rahim arkadaymış yeni öğrendm drda bende asagıda bebek gördü ama büzüşmüş bi kenarda annem benim ne oyanama ne bişe sen üzüldünm bebek küsmüş dedi şaka yapıyor sandım benim akıntım coktu biliyosunuz sanırım rahmim ter olmasınd gebeliğe engel değil dedi ama cok üzüldüm tabi :KK14:ense kalınlığı 1.5 cm ii dedi boyuna suyunada ii dedi göstermiyoki kendini ne oynama ne bişe yerinde oynuyor sadece müzik dinle dedi klasik müzikler stresli bir bebkmiş duymadıgım görmediğim seyleri duydum eşimle kötüyüz annemler gelecek düşüncesiz ya hamile insan üzülürmü :KK14::KK14:

hahahahahah aaaay senin bugünkü hamilelik takviminde yazana bak..
erkek için ali galip kız için safiye sultan yazmışlar :KK1:

Sorma yaa:KK1::KK1:

Ayy zaten ailedeki bebek isim önerilerini bi duysan... Herkes neler neler buluyor sabahta onu görünce teker teker gelin dedim valla :KK1::KK1::KK1::KK49:

kızlar biz geldik ne olur bilseniz off ne gündü halada devam ediyor rabbim beterinden saklasın :KK14:dün eşimle cok siddetli kavga ettik öle bir kavga değildi ama karnımı sakladım ama sancıdan uyuyamadım sabah hemen dr gittik baktı bebek yok sokta benim hemen rengim sarardı :KK43:kanamam olmamıştı bebğim nerdeydi meger benim rahim arkadaymış yeni öğrendm drda bende asagıda bebek gördü ama büzüşmüş bi kenarda annem benim ne oyanama ne bişe sen üzüldünm bebek küsmüş dedi şaka yapıyor sandım benim akıntım coktu biliyosunuz sanırım rahmim ter olmasınd gebeliğe engel değil dedi ama cok üzüldüm tabi :KK14:ense kalınlığı 1.5 cm ii dedi boyuna suyunada ii dedi göstermiyoki kendini ne oynama ne bişe yerinde oynuyor sadece müzik dinle dedi klasik müzikler stresli bir bebkmiş duymadıgım görmediğim seyleri duydum eşimle kötüyüz annemler gelecek düşüncesiz ya hamile insan üzülürmü :KK14::KK14:

oooyyy canım,okurken bile gözlerim açıldı fal taşı gibi..
nasıl korkmuşsundur o an göremeyince , canım yaaaa...
Allah korusun..
bak ne güzel haberlerde iyimiş ama,maşallah :nazar:

Sorma yaa:KK1::KK1:

Ayy zaten ailedeki bebek isim önerilerini bi duysan... Herkes neler neler buluyor sabahta onu görünce teker teker gelin dedim valla :KK1::KK1::KK1::KK49:

şu an bende görünce şaşırdım birden,o ne yaaa diye..
ama belli ki şaka yapıyo takvim,gülme işareti koymuş bide :KK8:

Ayy onunla geçmiş olsun tatlım yaa.. Sıkma bu kadar kendini üzülme lütfen.. Eşinde böyle olsun istemezdi eminim.. Çok geçmiş olsun umarım herşey biran önce düzelir.

Kıyamam sana ya canımsın.

Allah bebişini size bağışlasın canım.Hamile insan üzülmez tabii zaten duygusal bir dönemdeyiz biraz anlayışlı olsunlar canım.
Nasıl etkilenmiş yavrum.Hadi şimdi biraz rahatla sakinleş bebişte sakinleşsin annesi.

X