2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kotu dusunme, bugun bende benzer bir durum yasadim, kasik agrisiyla basladi, doktora da gidemiyorum ha deyince, evde esimi bekliyorum, onceden de oldu, insan telaslaniyor tabi ama soguk kanli olmak lazim. Insallah muayne sonunda senden guzel haberlerini bekliyorum. Senin icin dua edecegim...

merhaba arkadaşlar hamileliğin 1. ayı 2.ayı 3. ayı derken başladık merak etmeye acaba cinsiyeti erkek mi kız mı?1 erkek annesi olarak 2. hamileliğimi yaşayan ben uzun çaplı araştırmalarım sonucunda genital nub teorisi yani ultroson fotoğrafında ki kemik yapısından erkek mi kız mı? olduğu anlaşılan ve doğruluğu kesin olan bu teoriyi buldum 11 hafta ve üstü ultroson fotolarından bakılabiliyor çok basit cinsel organların geliştiği yerde çıkıntı varsa erkek oval ise kız. bütün annelerin anlayabileceği şekilde kadınlar kulübünde bununla ilgili bir kaç konu açılmış araştırıp deneyebilirsiniz ben yarın ikili tarama testim için gideceğim ve 12. hafta ultroson fotomuzu alacağım bakıp size yazarım erkek teorisinemi uyuyor kemik yapısı yoksa kıza mı? Eki Görüntüle 880378 mavi fotolar erkek bebek pembe kız sizde 11 hafta ve sonrası ultrason fotolarınıza bakıp yazın lütfen...

Son düzenleme:

benimde bu c.tesi kontrolüm..
11+1 olucam o gün..
bi bakmaya,anlamaya çalışayım bende bakalım

AY YA BENİM DR 3 TANE FOTO VERDİ HAFTA SONU AMA ORDAN NASIL ANLAYACAĞIM Kİ
AMA SİZE BİŞEY SÖYLEYİM KIZLAR YA YÜZÜ O KADAR GÜZELKİ HER GÖREN KIZ DİYO
O KADAR NET Kİ GÖZÜ, AĞZI,BİBLO GİBİ YÜZÜ

Bizimki de hareketliydi maşallahh,ben doktor kesin değil bacak arasında çıkıntı yok deyince kendimi kıza kaptırdım valla bi de sonradan pipili olursa şoka giricem

maaşallah diyelim nazar değmesin bebişinize çok basit bakıp anlaması ben googleden bulup koydum fotoları daha ayrıntılılarıda vardır belki araştırıp bakın sonucu bize yazın erkeğemi benziyor kıza mı?

Bizimki de hareketliydi maşallahh,ben doktor kesin değil bacak arasında çıkıntı yok deyince kendimi kıza kaptırdım valla bi de sonradan pipili olursa şoka giricem

AY ALEMSİN CANIM YA ÇOK GÜLDÜM VALLA
ilkmiydi senin
allah önce sağlıklı sıhhatli versin herkesinkini ,Tabi sonrada gönlüne göre
aslında gerçekten heves işte napcan oğlu olan kız kızı olan oğlan
ama gerçekten öyle şeyler görüp duyunca insan sadece sağlık diyo

İlk canım ve kolay elde edilmiş bi bebek değil kız da olsa erkekte sağlıklı olsun yeter
Doktorumda bebeği bulana kadar o kadar uğraştık bir ay daha bekle kesinleşene kadar dedi ama merak işte

Masaallah bebisine
Azda olsa tahmin yaptiysa erkektir canim....
Birseylere dayanarak o yorumu yapiyor nasil olsa
Hayirli olsun bakalim

Ancient Chinese Gender Predictor

birine dogum tarihi ikinciye yumurtlama tarihi yazilacak

alın size eğlence kızlar

Tatlim bende butun cinsiyet tahminleri kiz cikmisti....
Ilk defa bunda erkek cikti
Kalbimizi atisida dakikada 142 idi....
Bakalim yarin ogrenirim ins

Kızlaaar

sizde çatlak durumları nasıııll????

Bende kaşınmalar çok fena başladı.. Hemen önlem almak istiyorum ama ne yapsa kararsızım

ÇAtlak birazda vücutla alakalı malum Benim annem 4 çocuk doğurdu zerre çatlak yok ama benim ergenlikten kalma öyle derin çatlaklarım var ki hemen önlem almalıyım sanki :44::44:

Tavsiyeleriniz nelerdir? Doktorum Leırac önerdi ama oda 4. aydan sonra kullanılmalıymış benim daha 4 ayım olmadı.. ne yapsam bilemedim..

:44::44::44:

Siz ne yapmayı düşünüyrsunuz?:18:

vazelin.... kullanan çok kişi tanıyorum çok yağlı olduğu için uzun süre cilt yağlı kalıyo ben başından beri kullanıyorum kaşıntım yok.hemde mis gibi kokuyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…