2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın şeker annecikler,

Kısmetse yarın tam 11 haftalık olacağız biz. Ama ben hala korkuyorum, hala kaybetme kaygılarım var. Çok şükür hiç kanama manama yok bu kez. Ama ne bileyim, 4-5 gündür hiç seğirme falan olmuyor karnımda, vücudumda... Sanki hiç hamile değilmişim gibiyim. Zaten daha hiç karnım da çıkmadı :KK43: 10 haftalık olupta hamile olduğu belli olanlar var etrafımda, ama benim göbeğim hiç yok. Sadece akşamları kocaman oluyor, o da tabiki gaz şişkinliği. 1 haftadır bulantılarım da azaldı... Off bilmiyorum, bir sorun yoktur değil mi? Sizin göbişleriniz çıktı mı? İmzamda artık hamile kıyafetleri alabilirsiniz yazmışlar, ben hala aynı kot pantolonlarımı bile giyebiliyorumki, ne hamile kıyafeti... :63:

ooooo sen gel bide beni gör o zaman..
bulantım,tiksinmem,aş ermem hiç olmadı..
Allah'a şükür kanama yada benzer korkulacak bi durum falanda yok..
normalde de göbeğim vardı,düz bir karnım yoktu o yüzden karnım hamilelikten mi,değil mi ayırt edemiyorum :KK1: :KK1:
yani dediğin gibi,hamile olduğuma dair bi belirti gözlemleyemiyorum kendimde..

işin özü,o kaygı endişe her daim olucak emin ol..
3 ay dolunca belki biraz daha rahatlarız ama 9 ay boyu devam etcek bence..

bendede dun kaynanamgıl vardı yoruldum biraz aman canım dikkat et ayağına bir tabure koy calııyomusn :KK55:

evet canım malesef çalışıyorum:KK19: bırakamıyorumda ama çok zorlanıyorum artık sanırım yedinci aya kadar bekleymicem :KK9: akşamda moroton var yandık

Canım kaybetme korkusu sanırım bütün hamilelerde var. Rabbim evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin inş.

Benimde mide bulantısı olmasa hamile olduğumu hiiiç anlamıycam :) Göbek için falan çok erken daha :KK34: Seninle aramızda 1 gün var. Ben başlarda aldığım o da hamile olduğumu öğrenmeden aldığım kilodan başka kilo almadım. Doktorlarda ilk 3 ay kilo almamamızı tavsiye ediyorlar. Sen için ferah tut. Herşey yolundadır :KK34:

İlkini kaybettiğim için hala o kaygımı atamadım üzerimden tatlım yaa :KK43: Daha kontrolüme de 1 hafta var, ne kadar zormuş beklemek. Ben bu kaygılardan ne zaman kurtulacağım, daha ne kadar sürecek... Henüz kilo almadım, ama bunu bile sorun edebiliyorum işte :KK53:

ooooo sen gel bide beni gör o zaman..
bulantım,tiksinmem,aş ermem hiç olmadı..
Allah'a şükür kanama yada benzer korkulacak bi durum falanda yok..
normalde de göbeğim vardı,düz bir karnım yoktu o yüzden karnım hamilelikten mi,değil mi ayırt edemiyorum :KK1: :KK1:
yani dediğin gibi,hamile olduğuma dair bi belirti gözlemleyemiyorum kendimde..

işin özü,o kaygı endişe her daim olucak emin ol..
3 ay dolunca belki biraz daha rahatlarız ama 9 ay boyu devam etcek bence..

Pufpufçum gülümsettin beni, sağol :KK9: Benim göbeğim yoktu, şimdi de yok. Ama belki iç karnım geniştir değil mi? :KK53: Bulantılarım vardı ama azaldı. Tek değişmeyen şey göğüslerimin acıması. Sahi onlar da dolgunlaştı ama büyümediler öyle. Sanırım çoğunun büyümüş. Sizde durumlar nasıl?

İlkini kaybettiğim için hala o kaygımı atamadım üzerimden tatlım yaa :KK43: Daha kontrolüme de 1 hafta var, ne kadar zormuş beklemek. Ben bu kaygılardan ne zaman kurtulacağım, daha ne kadar sürecek... Henüz kilo almadım, ama bunu bile sorun edebiliyorum işte :KK53:

Canım ben de ilk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim. Bu sefer hamile olduğumda sahiplenememiştim bile bebeğimi :KK43: Yine aynı şeyleri yaşarsam hazırlıklı olayım diye :KK43: İçini ferah tut. Rabbim koruyor bebişlerimizi :KK34:

Oooh ne güzel kilo da almıyorsun hareketlerinde kısıtlanmaz rahat bir hamilelik geçirirsin ne güzel :):):)

Canım bukadar sıkıntı yapma kendine , ben bebeğimi kaybetmedim hiç belki seni anlayamam ama Allahtan hayırlısını diliyorum hepimiz için. Bu defa sonu mutu olucak Allahın izniyle, bu arada Benim dr. bas bas bağırdı ilk 3 ay kilo almak yok diye , Sorun edicek bişey yok normaL olan bu =)

Pufpufçum gülümsettin beni, sağol :KK9: Benim göbeğim yoktu, şimdi de yok. Ama belki iç karnım geniştir değil mi? :KK53: Bulantılarım vardı ama azaldı. Tek değişmeyen şey göğüslerimin acıması. Sahi onlar da dolgunlaştı ama büyümediler öyle. Sanırım çoğunun büyümüş. Sizde durumlar nasıl?

bendede başından beri olan 2 şey var..
sık vc'ye gitme (gece en az 2-3 defa kalkıyorum..) ve göğüs dolgunluğu,büyümesi,acıması..

Canım ben de ilk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim. Bu sefer hamile olduğumda sahiplenememiştim bile bebeğimi :KK43: Yine aynı şeyleri yaşarsam hazırlıklı olayım diye :KK43: İçini ferah tut. Rabbim koruyor bebişlerimizi :KK34:

Oooh ne güzel kilo da almıyorsun hareketlerinde kısıtlanmaz rahat bir hamilelik geçirirsin ne güzel :):):)

Aynı şeyleri yaşamışız. Ben de 8 haftalıkken kaybettim ilkini. Allah bir daha bana ya da herhangi birine yaşatmasın. Allah tüm hamişlerin yardımcısı olsun. Allaha emanetler zaten şu an. Bizim kendimizi kollamak dışında yapabileceğimiz hiçbir şey yok...

Senin ikili testin ne zaman canım? Haftaya mı senin de?

bende 2 defa 7.haftadayken kayıp yaşadım..
aynı acılar,benzer şekilde 2 kez..
sanırım kayıp yaşayanlar daha bi tedirgin,korkulu oluyo ama eminim her anne adayıda yaşıyo bu korkuları bi şekilde..
Allah kimseye böyle bir acı vermesin dilerim ki..

bende 2 defa 7.haftadayken kayıp yaşadım..
aynı acılar,benzer şekilde 2 kez..
sanırım kayıp yaşayanlar daha bi tedirgin,korkulu oluyo ama eminim her anne adayıda yaşıyo bu korkuları bi şekilde..
Allah kimseye böyle bir acı vermesin dilerim ki..

Amin canım Allah hepimizi korusun :KK43: bak az kaldı 3 ayımızı dolduralım böyle korkular kalmıcak kısmetse. bu arada cinsiyet tahmini için link vermiştin ya bana da erkek dedi hatun :KK70: bakalım tutucakmı..

Aynı şeyleri yaşamışız. Ben de 8 haftalıkken kaybettim ilkini. Allah bir daha bana ya da herhangi birine yaşatmasın. Allah tüm hamişlerin yardımcısı olsun. Allaha emanetler zaten şu an. Bizim kendimizi kollamak dışında yapabileceğimiz hiçbir şey yok...

Senin ikili testin ne zaman canım? Haftaya mı senin de?

Canım benim randevum 7 aralıkta. Haftaya c.tesi Allah kısmet ederse o gün 11+6 olucaz :)

En son gittiğimde 8+3 günlüktük. Kalp atışlarını dinletmemişti doktorum. Bakalım haftaya neler yaşıycaz pıtpıtlar belki küçük bir umut da olsa cinsiyet :KK16:

Amin canım Allah hepimizi korusun :KK43: bak az kaldı 3 ayımızı dolduralım böyle korkular kalmıcak kısmetse. bu arada cinsiyet tahmini için link vermiştin ya bana da erkek dedi hatun :KK70: bakalım tutucakmı..

evet kızzz..banada erkek dedi :KK53::26:
erkek anası dolcak bu topik heralde,kız anaları numune olcak :KK24:
yaaaaa bende kız istiyorum :KK17::KK16:

Kizlar bu arada dun gece uyurken elim karnimdaydi....
Veeeeee bebisimin hareketini hissettim :KK16:
Annesinin karnina ufak bir tekme atip hemen cekti...
Cok hosuma gitti cok duygulandim :KK5:
Cok guzel ve bir o kadar anlamli bir duyguydu :KK16:
Rabb'im hepinize yasatsin tekrar hissetmek icin sabirsizlaniyorum :116:

amiiiiinnn ama yaa ben hiç bişey hissetmiyorum :KK5: seyirme falanda neden böle oluyo yaaa herkesçikler hissediyo bendee:84: :84:

evet kızzz..banada erkek dedi :KK53::26:
erkek anası dolcak bu topik heralde,kız anaları numune olcak :KK24:
yaaaaa bende kız istiyorum :KK17::KK16:

Eşimin sülalede kız yok biliyormusun , herkesin oğLu var .. kaynana 4 gözle bakıyor kız olsun diye =)) Benim için farketmiyor sağlıklı olsun da pipisi olsun nolcak =) Allah gönlümüze göre hayırlı evlat nasip etsin canım benim

merhaba bayanlar bende 11 haftalık hamileyim sayfanızı yeni gördüm. yukarıda bi bebek cinsiyetinden bahsetmişsiniz nasıl oluyor?

gunaydın kızlar...daha kontrole gıtmeme cok var barı sız bır haber edın de ona sevınelım:) maalesef bende de o korku var...benım ılk haftalarda cok kanamam oldu 2 hafta bıldıgınız adet gordum. sanırım kaybetme korkusu gelıstırdım ve sımdı sıkıntım yok cok sukur ama hala hamıleleık sevıncıne gıremedım:2: en son ultrasona gırrıgımızde 10+4 duk..kalbının atısını gordum ama duyamadım.ellerı kıpırdıyordu sureklı..cok agladım ama gozlerım agladı sadece..o zaman farkettım zaten kendmı kastıgımı..icimde duygular var ama bastırıyorum ıste..hemde psıkolog olarak...terzı kendı sokugunu dıkemezmıs benımkı de o mısal..su ıkılı teste bır gıreyım guzel sonuclar alayım gevsıcem hıssedıyorum

benım gobegım sıstı kızlar..pantolonun ust dugmesını kapatamıyorum..sankı boyleyerız yerız davul gıbı sıserız ya oyle..hemde sert karnım...gıttım hamıle pantolonu aldım ama daha erken sanırım dusuyor :KK70:

X