2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
slm canım eskiden başka endişe oluyodu şimdide bebeğimi yeterince besliyormuyum vitamin alıyor mu yeterince kilosu nSIL OLUCk diye olurdu ama en önemlisi sağlılkı olması tabiki Rabbim hepimizin bebeğine sağlıkla kavuşamayı nasipm eetsin

kızlaaaaaaarrrrrrr
raporumu aldım veeee artık evdeyim çook şükürrrr nasıl bir rahatlamadır bu anlatamam..stresten yorgunluktan uzak hayırlısıyla evde bebeğimi beklicem inşallah...bilenler bilir işimin ne kadar yoğun olduğunu
pufpufumm sende bi ohh çekkk
hepinizi çook ama çoook özledim şimdi yavaş yavaş geçmişi okumaya başlıcam çok merak ediyorum takip edemedim son bi haftadır

Canım ben öğün artırırım da bebeğe gitse şimdiye kadar aldığım 15 kg giderdi herhalde diye düşünüyorum:44: hep toto büyütüyorum biz de sizi öpüyoruz eriğim ama oğluşunu biz tek ben öpüyorum kızım öpmüyor

Ben cuma gittim 30+5 te 29+5 görünüyor dedi Dr. Sen geçen hafta girmişsin ya bi 100 gr farkeder herhalde. Ama zaten 100-200 gr çok önemli değil gibi bir bardak süt kadar
Canım benim bir sonraki randevum 24 Nisan'da. O zaman doğum hakkında konuşalım dedi normal düşünüyorsun değil mi dedi? Normal düşünüyordum da gün yaklaştıkça kafam karışıyor dedim. Merak etme korkulacak bişey yok konuşuruz bunları dedi. Bu arada 2 ay önce arkadaşım doğum yaptı 2 buçuk kg idi bebişi. Ama şimdi bi görsen kocaman olmuş tombişleşmiş. Dediğin gibi önemli olan sağlıklı olsunlar...

ayy canım gözün aydın çok sevindim senin adına. Bu hafta ben de evdeyim raporluyum. Ondan sonra da geriye 5 haftam kalıyor bir aksilik olmazsa.. Hazır evdeyken bol bol dinlen sonra son hazırlıklarını tamamla ne güzellll

senin adina cok sevindiiimmm bundan sonra rahatsin insallah

aynen cnm bnde çalışabilir raporu alıp son 3 haftaya kadar çalışmayı çok isterdım ama maalesef benim iş buna imkan vermedi..bende bebeğiminn ve benm sağlığımdan daha önemli değil dedim ve çıktım (= 6 ay ücrtesiz iznimide kullanıcağım için bebeğimle bol bol vakit geçiricem inşallah..seninde yazını okudum cnm bebeğinin kilosunu hiç takma kafana..heleki doktor sorun yok diyosa..çok kilolu bebişte iyi değil..daha son haftalarda alıcak onlar kilo

Ay goncam cok haklisin insan tek basina olunca yemek hic aklina gelmiyo. Ben de kocisi yakaladimmi birlikte yemek yemek icin acayip mutlu oluyorum sen simdi ailenle hasret gideriyorsundur ne guzel, annenin hazirladigi mis gibi yemekleri aile sofrasinda yedin mi tamam gelsin kilolar ohhh yarasin
bir pazar sabahından Asyam Meleğimle hepinize kocaman bir günaydın diyoruz.....evde olanlara güzel bir pazar benim gibi çalışanlarada Allahtan sabır diliyor...ve kocaman öpüyorum hepinizi...
Merhaba cilegim. Oglusumla birlikte seni ve melegini opuyoruz ve kolayliklar diliyoruz

Ben yazacagim ama sen yine gormeyeceksin cunku gorunmuyorsun su anda. Olsun ben yine sorayim seni..
Nasilsin emlebim kizin nasil. Isten cikali cok oldu yanlis hatirlamiyorsam neler yapiyorsun. Ayrica seni aramizda gormek istiyoruz artik
Canım doktoruna sormadan kullanma bence doktoruna mutlaka söyle akıntılarını tahlil yapıp öyle karar verir zaten
Benimde akintim eskiye oranla fazla ama normaldir diye dusunuyorum. Doktora soylemeli miyim ki :44::44:

Ohh beee kurtuldun artik gozun aydin neslihan

darısı bizim başımıza... :) gözünaydın..keyfini çıkar...

ben kızlar kaçıyorum...yarın izin günüm büyük bir ihtimal girmem nete...öpüyorum hepinizi kocaman..salı günü görüşmek üzere.....hepinize hepimize güzel akşamlar güzel geceler sağlıklı endişesiz ağrısız günler olsun...kuzucuklarınızı ve sizi öpüyorum en kocamanından..

Haydi gözünaydın canım. Da ne o öyle, ha 1467 ha 1500 Bence çok iyi. Sonra doğurması problem Ben 28 nisanda gittiğimde 2 kilonun üstünde bi kiloyla karşılaşmaktan korkuyorum valla. 3 ü geçer öyle olursa, nasıl doğururum

Merhaba canım bende Çarşambadan beri evdeyim.Doktorum 15 günlük rapor yazdı.Bitiminde doğum iznine ayrılıyorum.Evde olmak çok güzel çalışırken eve geldiğimde sırt,bel ve bacak ağrılarım oluyordu biraz hafiflediler.Sana tavsiyem artık evdeyim diye kendini fazla yorma canım.Hazırlıklarını yavaş yavaş yaparsın bol bol dinlenin.Öpüyorum canım seni ve betülünü.

Selam kızlar bende iki gündür ailemin yanındaydım bugün döndük.Dönerkende abimin evindeki beşiği bizim eve getirip kurduk.Abimin bir kızı ve oğlu büyüdü o beşikte tam 8 yıllık ama çok sağlam.Bizim kızıda büyütür dedik hemde masraf azalmış oldu.Yatak odama kurduk öyle mutlu oldumki anlatamam yatak odam şimdiden gözüme aile odasıymış gibi göründü.Rabbim hayırlısıyla bebişimin beşiğinde sağlıkla büyüdüğünü görmeyi nasip eder inşallah.

Ayy cok ozlemisim yazmayi buralara ama hep takip edip okudum.nasip olmadi.beni unutmadiniz dimi?oncelikle dogum yapan arkadaslar allah anali babali buyutsun,benim gibi erken dogum riski olanlara allah yardim etsin.normal devam edenler de hamileligin tadini cikarsin malum az kaldi.hepinizin bebislerine toptan masallah hepsi tombik oldu.kizlar gecen hafta 2gun karnim aridi bende usuttum diye dusundum ama agrilar siklasmaya basladi hemenn doktora gittik dogum sancisi cikti nstde sonra serumlar igneler bir hafta hastane tedavisinin ardindan cok sukur evdeyim.suan nidilat kullaniyorum ayakta cok durmak yok artik boyle idare edicem.annemlerde kalicam.bu arada plesantam arka duvara yerlesmis.oglumun cigeri gelissin diye igneleride vurdular.birazzda ufakti ari sutu ve balik yagi kullaniyoruz.sonumuz hayirli olur insallah.resmen dogum sancilarini yasadim ama engellediler cok sukur.tam 30 haftam doldu bugun oglum 3 gun once 1.350 ydi.kizlar sonra yine gorusuruz benden haberler bukadar simdilik.tek tek hepiniz opuldunuz

Kızlar herkese iyi haftasonları bugün ben de eşimle braz avm gezdim ama ayakta 20 durduktan gezdikten sonra sırtıma karnıma ağtılar girmeye başladı yoruyor benm tosun herhalde artık öyle eskisi gibi gezmeleri unutcAz napacaz mecbuuuur 😉sizde de oluyor mu ayakta durunca ağrı durumu bende bi anormallik yoktur inş

Bende fazla ayakta duramıyorum en fazla 20 dak. ondan sonrası sırt ve bel ağrılarım oluyor.Normal yani canım ağırlaşıyoruz artık.:)

Geçmiş olsun canım.Plasentan yukarı çıkmış ama başka sorunlar yaşamışsın.Neyse hepsi geçmişte kalsın bir daha yaşanmaz inşallah.Senin çocukta vardı zannedersem.O yüzden annenin yanında güzelce dinlen canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…