2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hadi güzel haberlerle gel, miniğinin güzel yüzünü gör inşallah :KK16:

1500 gr ı geçmiştir bence :KK16:

Saat kaç oldu nerdesin kız sen? Hani haberler, fotolar, totolar¿¿

Kızlar cuma doktora bir çıktık ondan beri koştur koştur hiç uğrayamdım buralara. Suyum falan iyiymiş kızım da iyiymiş ama 1467 gr geldi 1500 gelmedi:KK4: boyumuz da 40 cm imiş. Bir hafta geriden geliyor kuzum. Doktora her seferinde soruyorum o da her seferinde sabırla aynı şeyi söylüyor. Bu durum sorun teşkil etmiyormuş bir haftalık oynamalar normal kabul ediliyormuş. Küsürlü küsürlü sayılara bak yaa 1500 olaymış iyiymiş:KK1: işe gittiğim gün kahvaltılarım pek düzenli olmuyor çok yorgun geliyorum eve etkiliyor mu bilmiyorum... Gerçi ben baştan beri 3 kg dan fazla olmaz inşallah doğumda diyordum. Normal düşünüyorum da:KK1:
Doktordan sonra alışveriş merkezine gidip bebeğime hastanede ilk giyeceği kıyafetini aldımmm:KK16: bugün de hastane için küçük bi bavul aldık bir de bebeğimizin arabasını aldık çok mutluyum :KK16: aslında aldık derken arabanın kendisi bitmiş teşhirdekini almadık yenisi gelecek 15-20 gün sonra elimizde olacak inşallah. Markası britax b-agle. Çok duyulmadık bir marka ama içimize baya sindi. Hatta orda mamas papas da vardı aynı fiyata isterseniz ürün gelene kadar onunla değiştirme hakkınız da saklı dursun dedi. Bunu tavsiye ediyorum dedi. Bakayım netten araştırıcam şimdilik çok güzel gibi değiştirmeyi düşünmüyorum. Ürün gelince fotosunu koyarım. Almayanlara da fikir olsun diye yazdım ayrıntılı.eve geldiğimizde yorgunluktan benim ayak bilekleri ödem yapmış bilekler kaybolmuştu. Offf çok yoruluyorum yaa şu işler bi bitse

İyi geceler canim arkadaslarim. Malum suan yolculuk durumundayim ve sabah on da ancak memlekete varmis olacam :-( ayaklarim koptu resmen. kizimda annesinim yoruldugunu anlamis olmali ki surekli hareket halinde. Bu arada bebegin kilo almasi ile alakali bilgi veren tum arkadaslarim cok tesekkur ederim bilhassa uygulayacagim dediklerinizi. cancanimmm doktor hic birsey soylemedi yemem gerekenlerle alakali sadece duzenli beslenmelisin dedi. aslinda haksizda sayilmaz insan tek olunca duzenli beslenemiyor aklima yemek fikri hic gelmiyor aksam esim gelene kadar sadece kahvalti ile bekliyorum. bundan sonra duzene sokmam lazim. su onbes gun zaten annemin baskisi ile yogun bir sekilde yemege maruz kalirim :-) benden simdilik bu kadar canlarim. yarin rahatvrahat girerim foruma yine :-) iyi uykular hepinize ve miniklerinize

Bu uykusuzlugum bozuk uyku duzenim biraz daha devam ederse agliycam. Doktor derdime bir care.. Yok ben daha 29+2 olmama ragmen yok uyku yok bana. Sinirlerim bozuldu resmen..

Karni dusun oldugunu dusunen kizlar hic korkmayin doguma yakin olmasiyla alakasi yok hatta avantaj. Benim ilk gebeligimde okadar assagida tasidim ki karnimi abartisiz 10/15 cm vardi gogus ve karnimin arasinda. Bunda da diger bayanlara gore assagida karnim ama ilk gebeligimle kiyaslarsam yukarda bu da beni biraz korkutuyor cunku ilk gebelikte karnim cok assagida oldugundan dolayi dogumum cok kolay olmustu 3 dk surdu surmemisti. Ha erken dogum olur diye de korkmayin 40 hafta sonrasinda sunni sanci ile dogum yapmistim ki kimsenin karni benim o zaman ki karnimdan dusuk olamaz anormal sekli vardi yani :)))))

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bir pazar sabahından Asyam Meleğimle hepinize kocaman bir günaydın diyoruz.....evde olanlara güzel bir pazar benim gibi çalışanlarada Allahtan sabır diliyor...ve kocaman öpüyorum hepinizi... :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bende bugun aldım lansinohu eczacı 30. haftadan itibaren kullan dedi beklicem kendide oyle kullanmış...

Ben lansinohudan bı hayır görmedim ama kulllanma sekli doğumdan haftalara önce baslanmaliymis,ben dogum sonrası garmestan kullandım yara olan goguslerime ilac gibi geldi

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bir pazar sabahından Asyam Meleğimle hepinize kocaman bir günaydın diyoruz.....evde olanlara güzel bir pazar benim gibi çalışanlarada Allahtan sabır diliyor...ve kocaman öpüyorum hepinizi... :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

günaydın çilekcim ve tüm annişler bugün çok kasvetli bir hava var istanbulda ne sıcak ne soğuk boğucu gri bir hava:KK37::KK37:
evdeyim ama çok sıkıldım şimdiden :KK19::KK19:
hepinize mutlu pazarlar

Maşallah oğlun tosun olmuş bile şimdiden :nazar: :nazar: İdrarda enfeksiyon bende hep çıkıyor maalesef :KK50: monurol ilk aylarda içtim tek doz kullanılıyor zaten.2 ay öncede fitil aldım o da tek kullanımlıktı.2 gün öncede yine üromisindi yanlış hatırlamıosam ondan aldım.Bu şekilde geçirip bitiricez hamileliği inşallah.Ama merak etme ilaçlar bişey yapmıyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsin :KK34:

Kızlar bende gynomax kullandım fitil zaten bi buçuk ay oldu geçirdi şuan yine tekrarladı akıntı tekrar alıp kullansammı sizce?

İyi geceler canim arkadaslarim. Malum suan yolculuk durumundayim ve sabah on da ancak memlekete varmis olacam :-( ayaklarim koptu resmen. kizimda annesinim yoruldugunu anlamis olmali ki surekli hareket halinde. Bu arada bebegin kilo almasi ile alakali bilgi veren tum arkadaslarim cok tesekkur ederim bilhassa uygulayacagim dediklerinizi. cancanimmm doktor hic birsey soylemedi yemem gerekenlerle alakali sadece duzenli beslenmelisin dedi. aslinda haksizda sayilmaz insan tek olunca duzenli beslenemiyor aklima yemek fikri hic gelmiyor aksam esim gelene kadar sadece kahvalti ile bekliyorum. bundan sonra duzene sokmam lazim. su onbes gun zaten annemin baskisi ile yogun bir sekilde yemege maruz kalirim :-) benden simdilik bu kadar canlarim. yarin rahatvrahat girerim foruma yine :-) iyi uykular hepinize ve miniklerinize

oohhhh hadi bakalım,anneciğinle zamanın tadını çıkar..ve bol bol yemek ye yiyemediklerinin acısını çıkar :KK34:

Günaydın herkeseee
Eşim yabancı dil sınavına gitti ben de onun gelmesini beklerken nette geziniyorum. Acıktık az biraz. Haftaiçinin intikamını alıp haftaiçi yapamadığım yiyemediğim ne varsa hazırlıcam şimdi mükellef bi kahvaltı ve üç saat falan kahvaltı yapcam Planım bu:KK52: hadi bakalım
Hepinizin haftasonu bol dinlenmeli ve bol tepkili olsun inşallah

Hoş geldin canım, seni hatırladık tabiki, hatta geçenlerde seni soracaktım foruma çok uzun zamandır girmiyordun. Eşinin ayağı kırılmıştı en son, nasıl oldu? İşten ayrılacaktın en son hatırladığım...İnşallah her şey yolundadır...

selam yarı hemşerim :) biz seni unutmuyoruz ama sen bizi unutuyorsun :) nasıl gidiyor güzelim hamilelik....herşey yolundadır inşallah..sorma aceleci haziran bebekleri annelerine kavuşmak için martta geldi.hazırlık konusunda giyimden başka bende birşey almaıdm.....

ne iyi yapmışsın bol oksijen bol d vitamini daha ne olsun.... :) bizim yerimizede bol bol temiz hava alsaydın içine...yarasın kuzucuğa..

evet aceleci melekler...çok özlemişler annelerini biran önce kavuşmak istemişler...inşallah küvezde büyür gelişirler biran önce annlerinin kucaklarına gelirler...

unutturmuyum hiç Emlebimmmmm....sen iyi olda bebişimiz iyi olsunda böyle minik ayrılıklara razıyız canım...nasıl gidiyor hamilelik bebiş nasıl...hazırlıklara sende başlamamışsın hala..

geçmiş olsun canım ya..zaten eklem ağrıları normal hamilelikte ama üstüne birde üşüttün mü yoksa yada temizlik evişi çok mu yordun kendini...dikkat et canım grip zamanı..Allah korusun hasta olma canım...

ayrı kalınca olmuyo kızz hem çok şey kaçırılabiliyor hemde bizler merak edebiliyoruz..haber alamıyoruz falan..aman neyseki iyisiniz bunada şükür canım
:nazar:
sen yinede eve yada telefonuna net al bence,ayrı kalma bizlerden..

canlarım slm fırsatını buldum yine geldimmm :KK1: hepinizi çook özledimmm yine herkes iydir inşallah bende sizi unutmuyorum ama inanın elimde olmayan nedenler yüzünden ayrıyız ama kalbim heep sizinle gerçekten aklımdasınz

canım kolayy gelsin sana az kaldı demi 32 haftayı geçiricen mi çalışmakta asya melek ne güzel isim bulmuşun kızına biz daha karar veremiyoruz bebeğim kızım diyorum artık vermeliyiz ama yanii senin izin günün yarındıı sende yarın keyif yaparsın canım

Kızlar cuma doktora bir çıktık ondan beri koştur koştur hiç uğrayamdım buralara. Suyum falan iyiymiş kızım da iyiymiş ama 1467 gr geldi 1500 gelmedi:KK4: boyumuz da 40 cm imiş. Bir hafta geriden geliyor kuzum. Doktora her seferinde soruyorum o da her seferinde sabırla aynı şeyi söylüyor. Bu durum sorun teşkil etmiyormuş bir haftalık oynamalar normal kabul ediliyormuş. Küsürlü küsürlü sayılara bak yaa 1500 olaymış iyiymiş:KK1: işe gittiğim gün kahvaltılarım pek düzenli olmuyor çok yorgun geliyorum eve etkiliyor mu bilmiyorum... Gerçi ben baştan beri 3 kg dan fazla olmaz inşallah doğumda diyordum. Normal düşünüyorum da:KK1:
Doktordan sonra alışveriş merkezine gidip bebeğime hastanede ilk giyeceği kıyafetini aldımmm:KK16: bugün de hastane için küçük bi bavul aldık bir de bebeğimizin arabasını aldık çok mutluyum :KK16: aslında aldık derken arabanın kendisi bitmiş teşhirdekini almadık yenisi gelecek 15-20 gün sonra elimizde olacak inşallah. Markası britax b-agle. Çok duyulmadık bir marka ama içimize baya sindi. Hatta orda mamas papas da vardı aynı fiyata isterseniz ürün gelene kadar onunla değiştirme hakkınız da saklı dursun dedi. Bunu tavsiye ediyorum dedi. Bakayım netten araştırıcam şimdilik çok güzel gibi değiştirmeyi düşünmüyorum. Ürün gelince fotosunu koyarım. Almayanlara da fikir olsun diye yazdım ayrıntılı.eve geldiğimizde yorgunluktan benim ayak bilekleri ödem yapmış bilekler kaybolmuştu. Offf çok yoruluyorum yaa şu işler bi bitse
Kocaman olmuş kızın, annesi daha ne. Uzun boylu olacak galiba ayrıca. Benim doktorum da 10-12 günlük gerilik varsa ancak o zaman önem teşkil eder dedi. Hiç bozma moralini. Ögünlerinin sayısı az ise onları artırmaya çalış, bir de porsiyon artırırsan daha çabuk büyür güzel kızın. Öpüyoruz sizi
Memlekete varmışsındır herhalde canım. Annecigin sana güzel güzel bakar şimdi. Öğünleri atlama kendine dikkat et

canım merhaba nasılsın beklenen doğumumuz aynı bende geçen hafta gittim doktora boyuda kilosuda aynı kızlarımızın banada normal dedi doktor bi dahaki gidişimde nst ye giricemm bende normal düşünüyorum bebeğim dönmüş doktor normal gözüküküyor ama yinede belli olmaz dedi banada 3 kiloyu geçemicem gibi geliyo ama nasip sağlılklı olsunlarda zayıf olsunlar

slm güzel anneler nasılsınız bakalım arada takip ediyorum sizleri rabbm hepimizide kolay kurtarsın sag saglim kucagımıza almak nasip etsin birbirimize dua edelim...:KK49:bende geçen hafta dr gittim kızım 1750 gr olmş 31 haftalık kgsunu hiç takmıyorum saglıklı olsun yeter

X