2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ikizleri olan 6 kişi var grubumuzda..inş biri görür de haber verir yazar..benim bi fikrim yok bu konuda canım..

Hayirli aksamlar bacilarrrr
Yahu bugun yengemin demesi uzerine farkettim benim karnim baya bir asagiya inmis...
Oglumun tekmelerini artik daha ic kismimda hissediyorum...
Acaba yerlesti mi artik :18:
Baya baya gogsumun hemen altinda olan cocuk gobegimin orada....
Yengem dikkatli ol dedi dogumun yaklasmis falan korkuttu beni

Doktor hangi ilaçları kullanabilirsin dedi canım...?

Beni görende aynı şöylüyor da bence bebek baş aşağı durduğu için canım... Daha yeni doktora gittim çok şükür herşey normal...

Son düzenleme:

Ne alaka şimdi bu ben nerdeyse 4. aydan beri her yerimi kremliyorum...

Eee napcaz o zaman¿ Ben lansinoh un göğüs ucu kremini aldım ve dün itibariyle sürmeye başladım. Beklicez mi ki?

Eee napcaz o zaman¿ Ben lansinoh un göğüs ucu kremini aldım ve dün itibariyle sürmeye başladım. Beklicez mi ki?

Bende lansinoh aldım, doktora ilacın adını da söyledim, sızlııyordu o yüzden kullanmaya başladım dedim geri adım atmadı. Eğer sorma imkanınız varsa doktorunuza bir sorun, 2. bir ağızdan duymak iyi olur.

benimki başından beri aşağıda ...hiç bi zaman göbek deliğimin üstüne geçmedi hareketleri kızımın ,zaten karnım da aşağıda duruyo yapısal olarak mıdır nedir bilmiyorum.plasenta da aşağıda.dr bişi demiyo ama bakalım pazartesi randevum var inş.plasentam yukarı çıkmıştır.ama korkma canım endişelenme bence

Bende 4. aydan beri her duştan sonra sürüyordum. Doktor özellikle göğüs ucu diye belirtti, her yer ile ilgili birşey demedi.

Tamam canım sonuçta şimdiye kadar oraya sürdüm hep... Bilemiyorum bi bildiği vardır herhalde doktorunun ama çok şükür şimdiye kadar öyle bi riskim olmadı belki fazla temas etmemek gereklidir... :44:

Tamam canım sonuçta şimdiye kadar oraya sürdüm hep... Bilemiyorum bi bildiği vardır herhalde doktorunun ama çok şükür şimdiye kadar öyle bi riskim olmadı belki fazla temas etmemek gereklidir... :44:

Benim doktorun böyle bir araştırmacı ruhu var, hamileliğin başlarında da nar yeme rahimde kasılmaya neden olabilir demişti, sonra burda bir çok arkadaş yediğini birşey olmadığını söylemişti Elevit içinde ben hiç birşey söylemeden ben onu araştırdım yazılı teyid de aldım, elevit vermiyorum dedi. Doktorumun bunları söylerken her türlü ihtimali düşünerek söyleydiği düşünüyorum. Güveniyorum açıkcası kendisine.

yok ya oyle bişeymi varmış ben degilde bugun eczacı bayan dedi erkek oldugu belli karnın asagıda dedi suphelendim şimdi ....

bende doktora sorup öyle alacağım,kullanacağım..bakalım ne diyecek..gerçi bi arkadaş var ocak annelerinden,hiçbi işe yaramamış onda..

Goncacim neler yemen gerektigi konusunda birsey soyledi mi peki doktorun

bende bugun aldım lansinohu eczacı 30. haftadan itibaren kullan dedi beklicem kendide oyle kullanmış...
Benim de 29 bitmek üzere. Sıkıntı olmaz herhalde diye düşünüyorum
bende doktora sorup öyle alacağım,kullanacağım..bakalım ne diyecek..gerçi bi arkadaş var ocak annelerinden,hiçbi işe yaramamış onda..
Kişiden kişiye değişiyor galiba. Biz yine de hazırlığımızı yapalım, gerisi kısmet artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…