2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar herkese iyi haftasonları bugün ben de eşimle braz avm gezdim ama ayakta 20 durduktan gezdikten sonra sırtıma karnıma ağtılar girmeye başladı yoruyor benm tosun herhalde artık öyle eskisi gibi gezmeleri unutcAz napacaz mecbuuuur 😉sizde de oluyor mu ayakta durunca ağrı durumu bende bi anormallik yoktur inş

çok yorulunca sırtıma bıçak saplanmış gb ağrı giriyor

canım bizde de kan uyuşmazlığı var.27. haftada indirekt coombs testi yaptırdık.doktorumuz test sonucuna bakarak bir sıkıntı olmadığını doğumdan sonra bebeğin kan grubuna bakıp pozitif çıkarsa aşı yapacağını söyledi. fakat eğer istersek yine de yaptırabileceğimizi söyledi. bunun üzerine biz de tereddütte kaldık yaptırmamızın ya da yaptırmamamızın ne sakıncası var diye sorduk. doktorun ve sizin tercihinize kalan bir durum sadece gebeliği ilerleyen dönemlerinde ufak kanamalar olabiliyor tedbir olsun diye yaptırabilirsiniz deyince biz de riske atmamak için yaptırmıştık.

anladım canım çok sağol içim rahatladı biraz:KK3:

kızlaaaaaaarrrrrrr
raporumu aldım veeee artık evdeyim çook şükürrrr:KK16: nasıl bir rahatlamadır bu anlatamam..stresten yorgunluktan uzak hayırlısıyla evde bebeğimi beklicem inşallah...bilenler bilir işimin ne kadar yoğun olduğunu :KK1:
pufpufumm sende bi ohh çekkk :KK1:
hepinizi çook ama çoook özledim şimdi yavaş yavaş geçmişi okumaya başlıcam çok merak ediyorum takip edemedim son bi haftadır

çok sevindim canım darısı başıma:KK1:

kızlaaaaaaarrrrrrr
raporumu aldım veeee artık evdeyim çook şükürrrr:KK16: nasıl bir rahatlamadır bu anlatamam..stresten yorgunluktan uzak hayırlısıyla evde bebeğimi beklicem inşallah...bilenler bilir işimin ne kadar yoğun olduğunu :KK1:
hepinizi çook ama çoook özledim şimdi yavaş yavaş geçmişi okumaya başlıcam çok merak ediyorum takip edemedim son bi haftadır

gözünaydınnn canım :) ev de olmanın keyfını cıkar :)

Ayy cok ozlemisim yazmayi buralara ama hep takip edip okudum.nasip olmadi.beni unutmadiniz dimi?oncelikle dogum yapan arkadaslar allah anali babali buyutsun,benim gibi erken dogum riski olanlara allah yardim etsin.normal devam edenler de hamileligin tadini cikarsin malum az kaldi.hepinizin bebislerine toptan masallah hepsi tombik oldu.kizlar gecen hafta 2gun karnim aridi bende usuttum diye dusundum ama agrilar siklasmaya basladi hemenn doktora gittik dogum sancisi cikti nstde sonra serumlar igneler bir hafta hastane tedavisinin ardindan cok sukur evdeyim.suan nidilat kullaniyorum ayakta cok durmak yok artik boyle idare edicem.annemlerde kalicam.bu arada plesantam arka duvara yerlesmis.oglumun cigeri gelissin diye igneleride vurdular.birazzda ufakti ari sutu ve balik yagi kullaniyoruz.sonumuz hayirli olur insallah.resmen dogum sancilarini yasadim ama engellediler cok sukur.tam 30 haftam doldu bugun oglum 3 gun once 1.350 ydi.kizlar sonra yine gorusuruz benden haberler bukadar simdilik.tek tek hepiniz opuldunuz

geçmiş olsun tatlım kendine çok dikkat et bu arada annende kalmakla iyi yapmışsın yat dinlen bol bol:KK34:

kızlar bugün benim doğumgünümdü sabah ben uyurken eşim dışarı çıkıp çiçek almış
pasta almış ve yatağa geldi ayrıca güzel bir kahvaltı hazırlamış inanılmaz mutlu oldum:KK36:
hep böyle güzel günler yaşamak nasip etsin Rabbim hepimize:KK16:

kızlaaaaaaarrrrrrr

ooooleeeeyyyyyy kutlama yapıyoruz o zaman nesli'm :KK9:

pasta almış ve yatağa geldi ayrıca güzel bir kahvaltı hazırlamış inanılmaz mutlu oldum:KK36:

böyle özel günlerde büyük yada küçük ne olduğu önemli değil,bişey yapılması düşünülmesi ve böyle özen gösterilmesi bile mutlu olmaya yeter zaten :KK34:
doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu senelere inş ailenle..

Kızlar dün akşamdan beri ara ara giren karın ağrılarım ve afedersiniz çok sık değil ama ishal durumu var..Başta pek önemsemedim ama şimdi böbreklerimede vurmaya başladı yarın doktora gideceğim sanırım.Offf o kadarda dikkat ediyorum yaa :KK50: İnşallah bir sorun yoktur :KK50:

Mutlu yıllar canım en kötü günün öyle olur inşallah Rabbim mutluluğunu bozmasın :KK1:

Hayirli aksamlar annelerrrr ve kuzucuklari :KK16:
Oglumla ve esimle cok gezdik cokkkk :KK31:
Eskisi gibi hemen yorulmuyorum artik ama belim kopuyir resmen...
Kusuruma bakmayin okuyamadim gecmisi....
Son sayfa haric:KK8:

Nice yillara Betul ummm :KK16:
Rabb'im ailenle nice seneler gecirmeni nasip etsin :KK19:

Benimde dogumgunum haftaya pazar ...
Bakalim bizim babamiz neler yapacak :KK17:

Son düzenleme:

darısı bizim başımıza... :) gözünaydın..keyfini çıkar...
sende yarın izin günün keyfini çıkar cnm hamiş bir bayanın evde olması gibisi yokkk (=
Merhaba canım bende Çarşambadan beri evdeyim.Doktorum 15 günlük rapor yazdı.Bitiminde doğum iznine ayrılıyorum.Evde olmak çok güzel çalışırken eve geldiğimde sırt,bel ve bacak ağrılarım oluyordu biraz hafiflediler.Sana tavsiyem artık evdeyim diye kendini fazla yorma canım.Hazırlıklarını yavaş yavaş yaparsın bol bol dinlenin.Öpüyorum canım seni ve betülünü.:KK16:

Selam kızlar bende iki gündür ailemin yanındaydım bugün döndük.Dönerkende abimin evindeki beşiği bizim eve getirip kurduk.Abimin bir kızı ve oğlu büyüdü o beşikte tam 8 yıllık ama çok sağlam.Bizim kızıda büyütür dedik hemde masraf azalmış oldu.Yatak odama kurduk öyle mutlu oldumki anlatamam yatak odam şimdiden gözüme aile odasıymış gibi göründü.Rabbim hayırlısıyla bebişimin beşiğinde sağlıkla büyüdüğünü görmeyi nasip eder inşallah.
sende benm gibi cnm erken rapor almışsın bnmde 10+10 rapordan sonra doğum iznim başlıcak dayanamadım çıktım yaw :KK1: gardolabı döktüm bi güzel yazlıkları kışlıkları ayırıcam çekmeceleri yerleştiricem yavaş yavaş yapmaya çalışıcam cnm..beşiğinizde hayırlı uğurlu olsun eve başka bi hava katıyolar (=
Ayy cok ozlemisim yazmayi buralara ama hep takip edip okudum.nasip olmadi.beni unutmadiniz dimi?oncelikle dogum yapan arkadaslar allah anali babali buyutsun,benim gibi erken dogum riski olanlara allah yardim etsin.normal devam edenler de hamileligin tadini cikarsin malum az kaldi.hepinizin bebislerine toptan masallah hepsi tombik oldu.kizlar gecen hafta 2gun karnim aridi bende usuttum diye dusundum ama agrilar siklasmaya basladi hemenn doktora gittik dogum sancisi cikti nstde sonra serumlar igneler bir hafta hastane tedavisinin ardindan cok sukur evdeyim.suan nidilat kullaniyorum ayakta cok durmak yok artik boyle idare edicem.annemlerde kalicam.bu arada plesantam arka duvara yerlesmis.oglumun cigeri gelissin diye igneleride vurdular.birazzda ufakti ari sutu ve balik yagi kullaniyoruz.sonumuz hayirli olur insallah.resmen dogum sancilarini yasadim ama engellediler cok sukur.tam 30 haftam doldu bugun oglum 3 gun once 1.350 ydi.kizlar sonra yine gorusuruz benden haberler bukadar simdilik.tek tek hepiniz opuldunuz
çoook ama çook geçmiş olsun cnm..sende doktorun dediklerinden dışarı çıkma..bol bol dinlen..bizim haziran bebişleri çok acaeleci çıktılar canım bu ne (= annenlerde kalman senin için çok iyi olur..ben anneme gidince kendimi sarayda bir prenses gibi hissediyorum..çoraplarımı bile giydiriyo :KK1::KK17:
Kızlar herkese iyi haftasonları bugün ben de eşimle braz avm gezdim ama ayakta 20 durduktan gezdikten sonra sırtıma karnıma ağtılar girmeye başladı yoruyor benm tosun herhalde artık öyle eskisi gibi gezmeleri unutcAz napacaz mecbuuuur 😉sizde de oluyor mu ayakta durunca ağrı durumu bende bi anormallik yoktur inş
ah o ağrılar...afedersin böyle çok tuvalete sıkışmışım gibi baskı oluo yürüyünce..dinlene dinelene gezicez artık...
çok sevindim canım darısı başıma:KK1:
amiin inşallah zaman geçivrsin sizn için...
gözünaydınnn canım :) ev de olmanın keyfını cıkar :)
çıkarmammı hemde öyle bir çıkarıcamkiii :KK1: Rabbim sağlık versinde...
ooooleeeeyyyyyy kutlama yapıyoruz o zaman nesli'm :KK9:
yapalım pufpufummm :KK36::KK76: attım kendimi eve sonunda :KK37:

Selam kızlar bende iki gündür ailemin yanındaydım bugün döndük.Dönerkende abimin evindeki beşiği bizim eve getirip kurduk.Abimin bir kızı ve oğlu büyüdü o beşikte tam 8 yıllık ama çok sağlam.Bizim kızıda büyütür dedik hemde masraf azalmış oldu.Yatak odama kurduk öyle mutlu oldumki anlatamam yatak odam şimdiden gözüme aile odasıymış gibi göründü.Rabbim hayırlısıyla bebişimin beşiğinde sağlıkla büyüdüğünü görmeyi nasip eder inşallah.
Amin canim insallah Rabbim en guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin. Besik evin havasini bu kadar degistirirken bir de bebisi düşün. Rabbim saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin
Ozledik seni unutur muyuz. Gecmis olsun canim. Kizin vardi senin bir de. Sag salim atlatiriz su iki ayi da hep birlikte insallah. Kendine cok dikkat et canim.
Dogum gunun kutlu olsun betul bebeginle esinle saglikli huzurlu nice yillara insallah
Kızlar dün akşamdan beri ara ara giren karın ağrılarım ve afedersiniz çok sık değil ama ishal durumu var..Başta pek önemsemedim ama şimdi böbreklerimede vurmaya başladı yarın doktora gideceğim sanırım.Offf o kadarda dikkat ediyorum yaa :KK50: İnşallah bir sorun yoktur :KK50:

Insallah sorun yoktur ama yine de ihmale gelmez canim sen git doktoruna. Gecmis olsun.

Kızlar yorumlarınızı okuyunca rahatladım cnkü hala gecmedi benm ağrılar yarına gecer umarm hepinize iyi geceler

Benim melegim hasta kizlar cuma gunu ateslendi acildeydik gece ikiye kadar serum taktilar. Oksurdukce cigerim parcalaniyor dogru duzgun birsey yemiyor sinirlerim bozuluyor üzülüyorum. Bu aksam da bana hep senin kucaginda olmak istiyorum her yere kucaginda gitmek istiyorum dedi :KK43: yavrum benim. Hamile kaldigimdan beri cok nadir aldim kucagima.

Benim melegim hasta kizlar cuma gunu ateslendi acildeydik gece ikiye kadar serum taktilar. Oksurdukce cigerim parcalaniyor dogru duzgun birsey yemiyor sinirlerim bozuluyor üzülüyorum. Bu aksam da bana hep senin kucaginda olmak istiyorum her yere kucaginda gitmek istiyorum dedi :KK43: yavrum benim. Hamile kaldigimdan beri cok nadir aldim kucagima.
Oyyyyyy kiyamam ben ona ama ya...:KK5:
Buyuk gecmis olsun bacim....
Hasta hasta soylediklerine bak canim benim annesinin kucaginida nasil ozlemis....
Anammmm nasilda doldum hemen ya yavrularimiza hic ama hicbirsey olmasin :KK14:
Ins. Hemencecik toparlaniverir ...♥

nice musmutlu yıllar diliyorum:KK16:

Oyyyyyy kiyamam ben ona ama ya...:KK5:
Buyuk gecmis olsun bacim....
Hasta hasta soylediklerine bak canim benim annesinin kucaginida nasil ozlemis....
Anammmm nasilda doldum hemen ya yavrularimiza hic ama hicbirsey olmasin :KK14:
Ins. Hemencecik toparlaniverir ...♥

Sagol teyzesi insallah hemen iyilesir ve istahi açılır. Birsey yemedigi zaman resmen strese giriyorum ya.. onemli olan saglikli olmasi ama ana yuregi dayanmiyo iste..

Cok saol canim.bende ozledim sizi,yavrucuguna cok gecmis olsun evet senin kizinda ufak biraz benimki 7 yasinda annemlerdeyim oyle idare ediyoz.

Geçmiş olsun canım.Plasentan yukarı çıkmış ama başka sorunlar yaşamışsın.Neyse hepsi geçmişte kalsın bir daha yaşanmaz inşallah.Senin çocukta vardı zannedersem.O yüzden annenin yanında güzelce dinlen canım.

Evet canim 7 yasinda kizim var ama annem saolsun.biraz kotu gunlerdi ama atllattim.allah kimseye yasatmasin zamanindan once.dinlencem canim artik saolasin

X