2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın kızlar musmutlu bir gün olsun hepimiz için benim boğazım yanıyor bugün sanırım bahar nezlesi denen şeyden olacak neise artıkın ıhlamurumu koydum bile dinlenmece yapıcaz bugün oğlumla

Günaydın kızlar musmutlu bir gün olsun hepimiz için benim boğazım yanıyor bugün sanırım bahar nezlesi denen şeyden olacak neise artıkın ıhlamurumu koydum bile dinlenmece yapıcaz bugün oğlumla

geçmiş olsun...iç güzel güzel ıhlamurunu...uzat ayaklarını..oh missss....dinlen güzel güzel..

Herkese günaydın ve iki ay aradan sonra merhabalar güzel anneler ve bebişleri.
İş yerimde nete girmem kısıtlıydı laptop ta gidince giremez olmuştum.Eve akşamları çok yorgun geliyordum ve masaüstüne ancak 10 dak bakabiliyordum ve yazışacak durumda değildim çok afedersiniz popo ağrısından.Ama hepinizi takip etmeye çalıştım bugüne kadar.Bugünden itibaren daha çok zamanım olacak inşallah.Çünkü bugünden itibaren evdeyim artık.15 günlük heyet raparum ve sonrası doğum iznine ayrılıyorum.
İki ayda neler oldu diye sorarsanız.İdrar yollarımda enfeksiyon ve gebelik şekerim çıktı.Şekerim 4-5 gündür düzene girdi çok mücadele ettim.3 hafta hiç kilo almadım.Gece uykusuzluklarım arttı.Kalça ve bacaklarımdaki kramplar,sırt ve bel ağrıları ve kaburga batması yüzünden.Hergün işe uykusuz ve halsiz gidiyordum.Dün doktor kontrolüm vardı çok şükür Elif Ada şekerimden atkilenmemiş,sağlıklıymış buna çok sevindim.Ayrıca plasentam aşağı yerleşimliydi oda biraz yukarı çıkmış dahada çıkar dedi doktor buna da sevindim.Çünkü 2 aydır hareketlerim kısıtlıydı.Doktorum muayenesini yaptıktan sonra beni çok bitkin gördü ve artık çalışamazsın dedi.Bizden haberler bukadar kızlar.Hepinizi özledim ve ayrı ayrı öpüyorum.

hoşgeldin deterjanımm...biraz sıkıntılı günler atlatmışsın.....ama Allaha şükür sende bebişindede büyük bir sıkıntı yokmuş..maşallah maşallah size.. hepsi üst üste gelince bünyede sarsılmıştır...şimdiden izninin keyfini çıkar..darısı bizlerin başına canım...

Gunaydin guzel bayanlsr ve onlari tepikleyen kuzucuklari kizlar dun 2013 haziran annelerinin dogum hikayelerine baktimda yarisindan fazlassi mayis ayinda dogum yapmis :18: acayip stres oldum desem yeridir.

37. haftadan sonra normal doğumu beklemmiz gerekiyomuş zaten canım oda mayısa denk geliyo yani hazırlıklar tamamlansın şurda bir buçuk ayımız kaldı artık

Gunydn kizlar ne yapiyrsunuz

günaydınn canım..kahvaltı etmeye çalışıyorum işyerinde iyiyiz çok şükür ..iyi diyelim iyi olalım dimi...

Ayy bnde giriyorumo depresyona arada:26:
İyiyiz canım çok şükür.Eşine geçmiş olsun umarım iyidir.Biraz depresyondaydın sanırım ama maşallah toparladın kendini.

ben normalde ilgiyi çok seven biri olarak hamilelikte eşiminde ameliyat olmasından dolayı böyle bir ilgisiz kalınca kendimi kötü hissetmiştim.birde her işe ben bakıyorum yalnız hallediyorum ayağına basamadığı için o daha bir zor oluyor..ama kızım bana güç veriyor onun için mümkün olduğunca depresyondan uzak kalayım diyorum..çünkü geçen haftalarda berbattım...ağlamalar sinirlenmeler vs vs..benide Asyamıda üzdü..

Depresyon iyi değil bizim için canım.Asyanıda merak etme metanetlidir annesi.Bende çok stresliydim kızım için endişeleniyordum ama dün siyah beyaz fotoğrafta çok huzurlu görünce onu mutlu oldum.

Günaydın anneler ve degerli minikler...
Yine işe gitmeye halim yok hastayım hala, bogazlarım çok kötü. Alternatif tıp recetelerinizi bekliyorum. Ne yapmalıyım?
canım ıhlamuru demle bir bardağa süz içine bir dilim kabuklu limon bir tatlı kaşığı bal koy limonu da biraz ez karıştırırken ve iç aman çok sıcak içme daha kötü olur gün içinde de çok sıcak ve soğuk içme iki gün yap bunu çok iyi geliyor limonlu ballı ılık su bile olur boğazındaki mikropları temizler geçmiş olsun

Gunaydin guzel bayanlsr ve onlari tepikleyen kuzucuklari kizlar dun 2013 haziran annelerinin dogum hikayelerine baktimda yarisindan fazlassi mayis ayinda dogum yapmis :18: acayip stres oldum desem yeridir.
ayyy ben de heyecanlanıyorum doğumum 6 haziran görünüyo ama ben çok 40. haftaya kadar beklemek istemiyorum mayısın sonlarına razıyım ama tabi Rabbim hayırlı vakitte nasip etsin

günaydın çilekcim ben de daha hiç yüzünü net göremeyenlerdenim çoook merak ediyorum kızım nasıl bişiy acaba bi arkadas yazmıstı doktoru öpmelere doyamıcanız bi oğlunuz olacak demiş benim doktorum hiç öyle seyler demiyo onu geçtim ağzı burnu şöyle anneye ya da babaya benziyo gibi bi yorum da yapmıyo meraktan çatlıcam ben de haftaya cuma çalışır raporu almaya gidicez bakalım o zaman gösterecek mi

geçmiş olsun canım bende de var aynı dert bahar gelince ağzım burnum birbirine giriyo biz de içtik ıhlamurumuzu kızımla sihirli iksir gibi bi hapım vardı bi tane içsem hemen geçiyodu ama bu bahar içemicez

Cümbür cemaat herkese günaydınlar... uykusuuzzuummmm en son baktığımda saat 3.30 idi ben hala yarasalar gibi tavanı izliyordum... bu aralar hep böyleyim herhalde normaldir.... Neysem bu gün bizim görüş günümüz doktor doguma girmiş beklemedeyiz yani...

Son düzenleme:
arık çalışmak çok zor geliyor 32. haftada ayrılsam mı acaba .37. haftaya kadar çalışacak olan var mı.

Kendini iyi hissetmiyorsan ayrıl canım.Ben ayrılıyorum 32. haftada doktor öyle uygun gördü.Canım sende de şeker yüksek çıkmıştı yanılmıyorsam diyet yapıyordun.Nasıl gidiyor diyetin ve şekerin.Diyetin kaç kalorilik ve tam tahıllı ekmeği her öğünde 75 gr(3 adet) mi yiyorsun ve ölçümlerin nasıl?

ben yüüzünü hiç görmedim desem yeridir. Bir işte detaylı usg de gördüklerim. diğer türlü dr. kontrollerinde cihazımın eski olduğundan ben birşey anlamıyorum

37. haftadan sonra normal doğumu beklemmiz gerekiyomuş zaten canım oda mayısa denk geliyo yani hazırlıklar tamamlansın şurda bir buçuk ayımız kaldı artık

Ayyyyyyyyyy :18: ben zaten sezeryan dusunuyorum amaacayip bir korku giriyor icime dogum deyince. mayisin sonuna dogru gelsin kzuslar erken gelmesin

canım artık eskisi gibi ölçmüyorum saldım bayagı.çaya şeker atmıyorum kepekli yemeye çalışıyorum akşamları artıyor benim 160 170 oluyor.çok kafaya takmıyorum aslında bişey olmaz inşallah.senin nasılçok mu yüksek. bir de heyet raporunu nasıl aldın yanılmıyorsam sen aldın

arık çalışmak çok zor geliyor 32. haftada ayrılsam mı acaba .37. haftaya kadar çalışacak olan var mı.

benim iki düşüncem...durumum farklı tabi benim..

1. 32.haftada direk izne ayrılmak...doktor ayrılman gerekiyor derse..

2.Patron kayınpeder olduğu için anlaşmalı çalışmak..iznimi 32.haftada başlatsın...(.benim çalışma saatlerim çok kötü...sabah 8 akşam 19:30....ptesi izin hsonu full çalışma! evimde yakın olmadığı için sabah erkenden kalk otobüslerde sürün akşam eve gidene kadar 20:00-20:30 ol..bana şimdi psikolojiken ve fiziken ağır geliyor hele ki bundan sonra nasıl olur bilemem.).konuşup haftada 3 gün izin yapayım 4 gün geleyim dicem.....çalıştığım günlerin parasını versin sadece...tabiiki doktor çalışabilirsin derse..

şimdi kayınpeder kimseyi almak istemiyor yerime..ama mecbur almak zorunda...bende idare edeyim onu oda beni idare etsin ....

ayy ne güzel yavrunu göreceksin...selam söyle teyzelerinden...öpüyoruz kocamanından...güzel haberlerle gelirisn inşallah :) yarasa women:)

vuuuuuu çileğim 2 aydır doktora gitmiyor musun..aneeeey nasıl dayandın kız?

Ayyy mayisin ortasinda kayinbiraderimin dugunu var onunla es zamanlarda dogurursam gel gor komediyi

oooooo gerçekten o zaman bomba olur ama olmaz öyle bişey inşallah..

aaaah deterjanım hoşgeldin canım

bu arada bikaç olumsuzluk yaşamışsın ama yoluna koymuşsun şükür..maşallah

buralarda ol artık ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…