2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yazdım ama kimse cavep vermedi

ben nıye bugun gobegımı asagı hıssedıyorum acaba, bacak bacak ustune atarken elımle gobegımı tutup kaldırdıgımı fark ettım bugun :26:

Ya kizlar bazilarinizdan duyuyorum goguslerimden sut benzeri sivi geliyo falan diye, bende boyle bisi yokhic sivi mivi bisey gelmedi goguslerimden
Korkuyorum acaba benim sutum olmicak mi dogumdan sonra die
bu arada 32 haftaligim

yok öyle bişey takma kafana..bende 29'a girdim bugün ama bendede hiç olmadı..ama bunun sütün olup olmamasıyla ilgisi olmadığını çok okudum..

http://www.zazzle.com/baby+stickers

canımm seni çok ii anlıyorum bende doyamadım yavruma ya bi dahaki ayı sabırsızlıkla bekliyorum fotograf alamadın mı canım aldıysan yüklesene emrak ettim

Aldım tatlım ama benimki seninki kadar net çıkmadıkii Şöyle renkliyle gösterip azıcıkta videoya alsalar ne var di mi?

Şimdiiii şu iki fotoğraf benim minik kızımın şubat ortasındaki hali,elimiz hep ağzımızda :

Bu da dünkü hali, hiç net değil ama idare edicez artık :)

oyyyy kuzucuğa bakk çok şirin yerim onu beeen ama en alttaki fotodan hiç bişi anlamadım ki videoya aldın mı

Kim demiş merağın kötü olduğunu hahahayyttt

oyyyy kuzucuğa bakk çok şirin yerim onu beeen ama en alttaki fotodan hiç bişi anlamadım ki videoya aldın mı

Ayyy canım sen ne yaptın sahi? Gittin mi yakın zamanda?

En alttaki en son hali. İskeletor gibi çıktı yaa. Ama yine de belli oluyo canım yaa Videoya almadım valla

aaaa evet çok hoş bir fikirrrr o zaman yeniden dizayn etmem lazım Neyse biraz daha uğraşırım ne yapalım :) zaten etiket kısmı en son aşama. daha çok şey var halletmem gereken.
senin sözler ismiylede çok uyumlu olmuş canım. Benimki Egemen Taha buna uygun ne bulabilirm ki...
bu arada benim ismim de Elif çok güzel bir isim tercih etmişsin.

bu arada link şöyle http://www.zazzle.com/baby+stickers?pg=2

göbeği aşağıda hissetmekten kastın ne canım? :26:

nası anlatsam, sankı bebeğim gobek delıgımın ust tarafında gogüs kafesime daha yakın gibiydi şimdi ise gobek delıgımın alt tarafı taş gibi :26: göbeğimin ust tarafı da boş kalmış gibi :26:

bacak bacak ustune rahatca atıyodum, ancak deminden atarken gobegımı tutup kaldırdıgımı fark ettım, garıp bı durum anlayamadım ki :26:

hımmm az çok anladım sanırım..ama bunda bi anormallik olduğunu düşünmüyorum,zira ben bazen aşağıda bazen göbek deliği hizası ve nadirende göbek deliği üstünde hissediyorum..doktora sorduğumda da normal dediği için üstünde durmadım ee zaten yerleri daralıyo artık,her yerden hissedebiliriz
ama hâlâ bacak bacak üstüne atabiliyor olmana da bravo valla ben baya uzun zaman önce bıraktım onu

Kuzu sen niye bacak bacak üstüne atamıyosunki? Hala eski kıvraklığımdayım ben

EMA çok geçmiş olsun, umarım herşey yolunda gider. Allah yardımcınız olsun ...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bacak bacak ustune atarak oturuomusum hep demekkı, bugun zorlanınca fark ettım ben de aslına bakarsan atmayın dıyolar zaten, varısler ıcın fılan pek de ıyı bısı değilmiş yani

acaba dedim oğluşum döndü mü karnımda, 27. haftam bıttı, bu haftalarda dönebılır mı dıye baktım da şimdi, 24de dönen bıle varmıs :26: bi de kabızlık durumum oldugu ıcın zorlamadan fılan bısı mı oldu dıye korktum aşağıda hıssedınce :26:

oof offf ınsan nası psıkopata baglıyo yaaa, gidip ultrason aletı alıcam eve, fılm gıbı seyretcem napıyo dıye

öncelikle herkese merhabalar uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız

Teşekkürler Canım :)

Maşallah :)

Teşekkürler Bacım :)

pufpuff beni de listeye ekler misin yaş 25 bayburt ilk bebek erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…