2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
teşekkürler :) cidden çok tatlı ve çeşitli şeyler var çok beğendim ama atıyorum ben bunlardan bir tanesini kendi kızım için tasarladım, renklerini falan bozmadan bunu nasıl basabilirim ki :44: ve objelerin üzerine neyle yapıştırırım :44: ciddi soruyom çok beğendiiiiim :KK31:

Canımcım çok çok çok basit aslında. Sana sitenin linkini vereyim.
http://www.zazzle.com/baby+stickers?pg=2

aaaa evet çok hoş bir fikirrrr o zaman yeniden dizayn etmem lazım :KK43::KK43: Neyse biraz daha uğraşırım ne yapalım :) zaten etiket kısmı en son aşama. daha çok şey var halletmem gereken.
senin sözler ismiylede çok uyumlu olmuş canım. Benimki Egemen Taha buna uygun ne bulabilirm ki...
bu arada benim ismim de Elif çok güzel bir isim tercih etmişsin.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tesekkur ederim.canim ...cinsiyeti erkek diye bildigim halde ruyamda pembe bi kundakta kizim olmus adin ne diye soruyorlar bende Elif diyorum..3 hafta sonra kizimiz olacagini ogrendik...adiyla geldi kuzum

hımmm az çok anladım sanırım..ama bunda bi anormallik olduğunu düşünmüyorum,zira ben bazen aşağıda bazen göbek deliği hizası ve nadirende göbek deliği üstünde hissediyorum..doktora sorduğumda da normal dediği için üstünde durmadım :KK34: ee zaten yerleri daralıyo artık,her yerden hissedebiliriz :KK1:
ama hâlâ bacak bacak üstüne atabiliyor olmana da bravo valla ben baya uzun zaman önce bıraktım onu
:KK52:

aynen pufpufum benimde öyle bazen aşağıdan bazen göbek deliği hizasından bazen yanlardan heryerde maşallah...

pufpuff bişey sorcam dikkatimi çektide hani profilinde kenarda yazan "her daim s.ortaç" yazıyoya onu çok merak ettim bide bende oraya bişey yazmak istiyom nereden yazmalıyım bi türlü bulamadım da canım...:KK1::KK1:

açıkçası cevap alıp alamayacağımı bilmiyorum amacım cevap almak da değil sadece içimi dökmek istedim sanırım çok ihtiyacım var buna 14 Ekimde öğrendim hamile olduğumu dünyalar benim oldu herşey yolunda gidiyordu sağlıklı bi hamilelik geçiriyordum ta ki 26. haftaya kadar. şeker yüklemesi için gittiğim doktor kontrolünde bebeğimin bir bacağının kısa olduğunu öğrendim. gittiğim tüm doktorlar bebeğimden vazgeçmemi onu aldırmamı söylediler ama ben yapmadım.şimdi elimden sadece dua etmek geliyor.sizden de Allah rızası için dua bekliyorum.rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

bacak bacak ustune atarak oturuomusum hep demekkı, bugun zorlanınca fark ettım ben de :KK1: aslına bakarsan atmayın dıyolar zaten, varısler ıcın fılan pek de ıyı bısı değilmiş yani :KK34:

acaba dedim oğluşum döndü mü karnımda, 27. haftam bıttı, bu haftalarda dönebılır mı dıye baktım da şimdi, 24de dönen bıle varmıs :26: bi de kabızlık durumum oldugu ıcın zorlamadan fılan bısı mı oldu dıye korktum aşağıda hıssedınce :26:

oof offf ınsan nası psıkopata baglıyo yaaa, gidip ultrason aletı alıcam eve, fılm gıbı seyretcem napıyo dıye :KK52:

benimki 23. haftada sanırım aşağı inip dönmüş doğum pozisyonundaydı doktor ayaklarını dik yat dedi sonra düzeldi bu haftalarda her şekli deniomuş bebek :KK52:

Kuzu sen niye bacak bacak üstüne atamıyosunki? :KK52: Hala eski kıvraklığımdayım ben :KK9:

zorluyo beni valla,hatta sıkıntı basıyo falan..ee malum kiloda eklenince üstüne... Heheheh :KK1:

açıkçası cevap alıp alamayacağımı bilmiyorum amacım cevap almak da değil sadece içimi dökmek istedim sanırım çok ihtiyacım var buna 14 Ekimde öğrendim hamile olduğumu dünyalar benim oldu herşey yolunda gidiyordu sağlıklı bi hamilelik geçiriyordum ta ki 26. haftaya kadar. şeker yüklemesi için gittiğim doktor kontrolünde bebeğimin bir bacağının kısa olduğunu öğrendim. gittiğim tüm doktorlar bebeğimden vazgeçmemi onu aldırmamı söylediler ama ben yapmadım.şimdi elimden sadece dua etmek geliyor.sizden de Allah rızası için dua bekliyorum.rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

kötü oldum okuyunca yazını,hatta yazına başlangıç cümlen daha kötü yaptı beni "biliyorum cvp alamayacağım" demişsin ya.. Allah'a inanıp sürekli dua ettiğini biliyorum.. Hayırlısı olsun hakkında herşeyden önce ve yürekten dilerim ki yavrun doğduğu zaman tüm bu kötü tecrübeleri anıları unutursun ve herşey yolunda olur.. Çok okuyoruz mesela,ikili test kötü çıktı aldırın diyen doktorları ama aldırmayan ve sapasağlam sorunsuz bebekleri olan anneleri.. İnş seninde öyle olur arkadaşım
:KK53:
öncelikle herkese merhabalar :KK3: uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız :KK3:

hoşgeldin aramıza.. Gel anacım gel kapımız açık :KK3:

pufpuff beni de listeye ekler misin yaş 25 bayburt ilk bebek erkek

tamam canım :KK34:

Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsin canım, ne anne adaylarına neler soyluyolar da sapasağlam doğuo bebişleri, inş hersey yolunda gider sizin içinde, hepımızın ılk dılegı once bebeklerimizin saglıgı :KK16:

benimki 23. haftada sanırım aşağı inip dönmüş doğum pozisyonundaydı doktor ayaklarını dik yat dedi sonra düzeldi bu haftalarda her şekli deniomuş bebek :KK52:

acaba benımkı de mi döndü ki yaa :44: gobek delıgımın altı hala taş gibi :26: sen boyle bısı hıssetmıs mıydın yoksa doktora gidince mi fark edildi :26:

Son düzenleme:
zorluyo beni valla,hatta sıkıntı basıyo falan..ee malum kiloda eklenince üstüne... Heheheh :KK1:

kötü oldum okuyunca yazını,hatta yazına başlangıç cümlen daha kötü yaptı beni "biliyorum cvp alamayacağım" demişsin ya.. Allah'a inanıp sürekli dua ettiğini biliyorum.. Hayırlısı olsun hakkında herşeyden önce ve yürekten dilerim ki yavrun doğduğu zaman tüm bu kötü tecrübeleri anıları unutursun ve herşey yolunda olur.. Çok okuyoruz mesela,ikili test kötü çıktı aldırın diyen doktorları ama aldırmayan ve sapasağlam sorunsuz bebekleri olan anneleri.. İnş seninde öyle olur arkadaşım
:KK53:

hoşgeldin aramıza.. Gel anacım gel kapımız açık :KK3:

tamam canım :KK34:
sağolasın pufpuff Allah razı olsun :KK3:

sağolasın pufpuff Allah razı olsun :KK3:

Başka doktora da gittiniz mi peki? gerçi gittik yazmışsın ama..
ne bileyim,insan baya araştırma içine girer böyle durumlarda..eminim..
nolursa olsun kabulün gerçi ama yinede hani işinin ehli,profesör bi doktor bulup gitseniz..?

Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsin canım, ne anne adaylarına neler soyluyolar da sapasağlam doğuo bebişleri, inş hersey yolunda gider sizin içinde, hepımızın ılk dılegı once bebeklerimizin saglıgı :KK16:

acaba benımkı de mi döndü ki yaa :44: gobek delıgımın altı hala taş gibi :26: sen boyle bısı hıssetmıs mıydın yoksa doktora gidince mi fark edildi :26:

ben ağrıyla ağlayarak acile gitmiştim ozaman dedi doktor
son iki haftadır benimkinin gezmediği yer yok sırtıma bile geçecek yakında bazen benimde göbek deliğimin altında taş gibi oluyor ama annem üşüttüğünden gaz sertliğide olabilir diyor ağrın yoksa çok takma derim canım

aynen pufpufum benimde öyle bazen aşağıdan bazen göbek deliği hizasından bazen yanlardan heryerde maşallah...

pufpuff bişey sorcam dikkatimi çektide hani profilinde kenarda yazan "her daim s.ortaç" yazıyoya onu çok merak ettim bide bende oraya bişey yazmak istiyom nereden yazmalıyım bi türlü bulamadım da canım...:KK1::KK1:

neyi merak ettin kız,anlamadım :26:

yapılışı şöyle :canım profilinde sağ üstte "kullanıcı kontrol paneli" ne gir.. sol taraftaki "profili düzenle" ye tıkla.. ve azcık aşağıda "kişisel rütbe" yazıyor, ahanda ordan yapılıyor :KK34:

Başka doktora da gittiniz mi peki? gerçi gittik yazmışsın ama..
ne bileyim,insan baya araştırma içine girer böyle durumlarda..eminim..
nolursa olsun kabulün gerçi ama yinede hani işinin ehli,profesör bi doktor bulup gitseniz..?

küçük bi şehirde yaşıyorum burda iki doktor var ikisi de aynı şeyi söyledi kendi doktorum erzuruma sevk etti üniversite hastanesine gittik bi doçent bi profesör baktı onlarda aynı şeyi söyledi başka bi doktora gitmek de benim içimden gelmedi herkes aynı şeyi söylüyor dediğin gibi nolursa olsun kabulüm o benim bitanecik yakışıklı oğlum :KK34:

inşallah canım çok sağol:KK34:

Kizlar telden yaziyorum alintilara bakamiyorum kanamam devam ediyor malesef ama nst de sanci cikmadi yine cok sukur ciger gelistiricinin 2. dozunuda olduk bugun. Nidilat yan etki yapsa da onu kullaniyorum serumum yeni bitti eve gidecez ins. suyum gelirse duzenli sancim olursa hastaneye gidecem hemen. eve gitmeyi bekleyemedim size haber vereyim dedim.

Oncelikle aramiza hosgeldin. Sikintilarini bizimle paylasabilirsin canim elimizden geldigi kadar destek olmaya calisiriz. Rabbim bebegine sifa versin. Belkide o melek dogana kadar hersey yoluna girecek. Allah sana bagislasin ve hayirlisiyla saglicakla kucagina alasin yavrunu
Kizlar telden yaziyorum alintilara bakamiyorum kanamam devam ediyor malesef ama nst de sanci cikmadi yine cok sukur ciger gelistiricinin 2. dozunuda olduk bugun. Nidilat yan etki yapsa da onu kullaniyorum serumum yeni bitti eve gidecez ins. suyum gelirse duzenli sancim olursa hastaneye gidecem hemen. eve gitmeyi bekleyemedim size haber vereyim dedim.

Insallah senin aceleci bebisin biraz daha sabirli olur da saglikli guclu kuvvetli acar dunyaya gozlerini annesi... dualarimiz sizinle :KK16::KK16:

inşallah hayırlısı olur tatlım..ufaklık acele ediyor galiba gelmek için ama söyle ona sıksın biraz dişini üzmesin annesini..

küçük bi şehirde yaşıyorum burda iki doktor var ikisi de aynı şeyi söyledi kendi doktorum erzuruma sevk etti üniversite hastanesine gittik bi doçent bi profesör baktı onlarda aynı şeyi söyledi başka bi doktora gitmek de benim içimden gelmedi herkes aynı şeyi söylüyor dediğin gibi nolursa olsun kabulüm o benim bitanecik yakışıklı oğlum :KK34:

anladım..gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap o zaman arkadaşım,zaten 4 doktorda aynı şeyi onaylamış..ama olsun Allah'a ve mucizelere hep inanmışımdır..Allah yardımcın olsun ve yanında olsun inş..

Kod:
:kkk:

Cnm benim üzülme iyi düşün iyi olsun Allahim sen ve diger butun annelerin bebeklerini sağlikla kucaklarina almayi nasip etsin. Allah dualarimizi kabul etsin inşAllah...

Pufpuf benide listeye eklermisin 27 yas , istanbul, 22.06.2014,erkek, isim olarakta buyuk ihtimal taha bekir cnm :)

pufpuff beni de listeye ekler misin yaş 25 bayburt ilk bebek erkek

mrb canım öncelikle çok geçmiş olsun rabbim şifa versin bebeğine inş düzelir herşey bende bayburttayım iletişime geçebiliriz canım

X