2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

anladım canım saol ben burdan tamemen tayin isticem açıkçası oyüzden toplu kullanıp tayinim çıkana kadar buraya dönmemeyi düşünüyorum bi personel müdürümle konuşayım en iyisi buarada bişey daha kafama takıldı mesela ben 32. haftamda izne çıkmayı düşünüyorum ama diyelimki doğumum 38. haftada oldu ozaman o doğum öncesi iznimden 6 hafta kullanmış oluyorum o kalan 2 hafta yanarmı bi bilgin varmı bu konuda?

sevgili can arkadaşlarımmmmm...

bebek odası olarakkullanmak istediğim odada mevcut bir kitaplığım birde yüklük derler bizim burda gardrobım var...evleneli 2,5 sene oldu..evlendiğimizde yaptırmıştım ikisinide..yeni oldukları için onlara kıyamadım ve kitaplığı bebek dolabına dönüştermeye karar verdim..duvara monteli..sabit yani..şimdi aşağıda resmini görmüş olduğunuz dolabın birkaç rafına kapak yaptırayım diyorum..şeker pembesi , süt mavisi , beyaz , lila , açık sarı gibi soft renklerde ...birkaç rafınıda açık bırakmak istiyorum oyuncaklarını koymak için...bunları atamam ben kıyamam..hem yeni hem iyi para vermiştik ozaman..sizce komikmi olur..

beyaz bir beşik almak istiyorum sadece...kitaplıkta beyaz zaten..şunun gibi

Eki Görüntüle 1039604

birde yüklüğümüz var oda beyaz ama gri metal çerçeveli..dolabın içinde ceket asma boyunda iki tane askılık var..orayada bebeğimin asıalcak kıyafetlerini asarım diyorum..üstünede stickerlar var nette çok güzel sade.stickerla sade düz stickerlarla renklendiririm diyorum..

birde yine beyaza boyattığım tek kişilik bir yatağım var..eşim vardiyalı çalıştığı için bebeğimin yanında uyurum diye düşünüyorum kaldırmayım onuda diyorum...gece eşim işteyken ben bebişle uyurum hem hep beşiğinde odasında büyümüş olur diyorum..yatağın üstünede odanın renklerine uyacak güzel bir yatak örtüsü alırım diyorum..oda orta boyutta ölçümleri yaptım beşiğide gelince dolanmak için çok çok rahat yerler kalıyor...duvarlarıda kağıttan vazgeçtim güzel bir renge boyatırım diyorum belki pembenin tonları olabilir...

Son düzenleme:
en iyisi yine doktora sormak cumaryesi randevum var insallah unutmamda sorarim canim yine yazarim ne dedigini

Doğru söylüyorsun canım... Benim randevuma daha 15 gün var... bakalım ne diyecek ama olur derse ben kullanma taraftarıyım...

hepsinin arasında bi uyum yakalıyabilirsen olur bence niye olmasın ama güzel bi dizayn lazım bunlara

erken doğum halinde kullanılamayan izinler doğum sonrasına aktarılabiliyor canım yani o 2 hafta yanmamış oluyor. Personel'e erken doğumu bildirir bir dilekçe vermemiz yeterli oluyormuş bizim burda

Doğru söylüyorsun canım... Benim randevuma daha 15 gün var... bakalım ne diyecek ama olur derse ben kullanma taraftarıyım...

aynen bende canim bi de dedigim gibi bana buyuk ihtimalle sezeryanla olur dogum dedi bizimki tup bebis yani sonucta bi ameliyat yeri olacak rahat hareketi saglar diye düşünüyorum

Doğum sonrası için korse almayı düşünüyormusunuz yada doktor bişey dedi mi bu konuda...?
ben kullancam dıger sezaryanımda doktora sormustuk ama korse degılde karın sarmayı sormustuk 5 gun sonra sarın demıstı ılk haftalar karnımı sardım ama sıkı olmuyor bı kac hafta sonrada korseye gectım aylarca kullandım yıne aynı sekıl yapmayı dusunuyorum

İnş. bizde herşey vakitlice olur. Aniden suyumuz gelmez doğumla birlikte gelir suyumuz. ÇEktiğimiz sancılar sonucu inşaklah yetrli bir açılmamız olur suni sancıya gerek kalmaz inşallah Amiinn....
Gunaydin bacilarimmmm
Gune super basladim ben cunku ruyamda Yasin im kollarimdaydi
Cok ilginc ama kordonu hala bende bagliydi....
Cok merak ediyorum oglum ruyamdaki gibi olacak mi acaba
Eger oyle ise yari tosun bir bebis beni bekliyor
Herşeyden önce sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin rabbim. Bede arada görüyorum kendimi hastanede doğum yuaparken işte emzirirken falan. Ama hep büyük bebek görüyorum 5-6 aylık yani. bilinç altı işte

Bence güzel olur ileriye yönelik olmuş olur hemde... Aksesuarlarla da renklendirirsin canım...

erken doğum halinde kullanılamayan izinler doğum sonrasına aktarılabiliyor canım yani o 2 hafta yanmamış oluyor. Personel'e erken doğumu bildirir bir dilekçe vermemiz yeterli oluyormuş bizim burda

saol canım cevabın için kafama takıldı çünkü 2 haftam kaldı ve ayrılmayı düşünüyorum burdan herşeyi halledip kafamda öle gitmek istiyorum memlekete hangi kurumdasın sen buarada

sadece onunla ilgisi oldugunu sanmiyorum .Bence bir doktora daha git.Mantiken kafama yatmadi mi ben başka bir doktora gidiyorum canim.Erkenden telas yapma gerekirse 32 de ayrilirsin ama mutlaka baska biri de görsün.

doğru söylüyorsun canım. 32. hafta içinde devlet hastanesine gidip, sıkıntı yok derse çalışır raporumu alırım belki.
öpüyorum.

kum torbasını sezeryanda koyuyorlar tatlım hemde doğumda çıakr çıkmaz doktorlar hemen koyuyor. Uyandığında o torba oluyor karnında.

yanmıyor doğum sonrasına devrediyor şekerim

dolap fikri kulağa çok hoş geliyor renkli kapaklar falan. çok güzel bir oda olacağa benziyor. gece emzirmek için bir tekli koltuk veya sallanan koltuk da olursa 24 saat yaşanır bu odada

Nasıl korse kullandın belden mi bide kopçalı yada cırtlı olanları var galiba...

bence çok güzel olur. hiç bişi de sırıtmaz ya da komik durmaz canım. çok mantıklı düşünmüşsün. zaten beşik de beyaz olacak. renkler gayet uyumlu oluyor. bu arada resmini koyduğun beşiğin aynısından biz de aldık. çok güzel bence.

çileğim günaydın... bence elindekileri değerledirmen çok daha mantıklı.. ve bence olur yani... senin yatacağın tek kişilik yerde mantıklı... her şey uyumlu çileğimm elin değince daha da şirin olur oda ve kızınla ohh mis güzel günlerde kullanırsınız inşallah...

saol canım cevabın için kafama takıldı çünkü 2 haftam kaldı ve ayrılmayı düşünüyorum burdan herşeyi halledip kafamda öle gitmek istiyorum memlekete hangi kurumdasın sen buarada

o.d.t.ü deyim ben. dayanabilirsem 37 bitene kadar kalmayı düşünüyorum inşallah bakalım

kum torbasını sezeryanda koyuyorlar tatlım hemde doğumda çıakr çıkmaz doktorlar hemen koyuyor. Uyandığında o torba oluyor karnında.

saol canım teşekkür ederim off ozman şu iki haftam daha hemencik geçsinde gideyim yaaaa çok bunaldım burdannn

o.d.t.ü deyim ben. dayanabilirsem 37 bitene kadar kalmayı düşünüyorum inşallah bakalım

işyerim rahat olsaydı ve memleketimde olsaydım bende uzatmak isterdim ama şuan piskolojim artık çalışmaya el vermiyor

Neden sezeryan sonrası... Aslında kum torbası konuyorsa korse de giyilebilir herhalde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…