2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kizina kocaman bir masaallah canim

sadece onunla ilgisi oldugunu sanmiyorum .Bence bir doktora daha git.Mantiken kafama yatmadi mi ben başka bir doktora gidiyorum canim.Erkenden telas yapma gerekirse 32 de ayrilirsin ama mutlaka baska biri de görsün.

Pufpuff odaniz gelmis hayirli olsun canim.Cok cici olmustur.Nevresimler de bir gelsin ohh tamam.

Canim gecmis olsun umarim acin hafiflemistir. Bobrek sancisini hep dogum sancisina benzetirler dolayisiyla ne kadar aci cektigini anlayabiliyorum.Umarim ozellikle doguma kadar bir daha yasamazsin.

Gunaydin kizlaar nasilsiniz ben biraz geciktim ise uykumu alamadim ki hala uyuyasim var.Herkese guzel bir gun dilerim.

Teşekkürler cevap için, bi doktor arkadaşım orda gazi yıldırıma gitmişti, ama bir türlü oradaki doğum fiyatlarını almak kısmet olmadı.
gazı yuıldırımın adını nette arastırıken cok duyudm cok hasatası var galıba,orda beklerkende goruyorum hatta gecenlerde tebrık edıyorlardı docent olmustu,
fıyatını net bılmıyorum ama hızmet ve odalar guzel ferah

Arkadaşlar az önce facede okudum ikinci erken doğum yapan Ebru arkadaşın bebeğinin beyninde küçük bir kanama varmış ( Allah yardımcıları olsun dua edelim

allahım bebeğini ona bağışlasın inş bi durum oladan iyileşir ve bu günleri atlatır rabbim yardımcısı olsun

Kızının boyuna posuna bin maşallah yine annesini merakta bırakan, kendini göstermeyen bir bebek daha:-D

Arkadaşlar az önce facede okudum ikinci erken doğum yapan Ebru arkadaşın bebeğinin beyninde küçük bir kanama varmış ( Allah yardımcıları olsun dua edelim

Ayyy... Allah anasına babasına bağışlasın çok zor bi durum...

canımmm güzel haberler getirmişsin ne hoş maşallah

o değilde benim köftenin boyu 26+2 de 35 cm çıktı uzun mu olcak ne

Pufpuff odaniz gelmis hayirli olsun canim.Cok cici olmustur.Nevresimler de bir gelsin ohh tamam.

canım nevresim takımı yatak korumalığı fln hepsi var zaten ama erken diye sermedik + şu an çok feci kokuyo oda..baya bi havalanması gerekicek galiba

arkadaşlar bişe sorcam bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim şu süt iznini toplu olarak kullanabiliyormuyuz yani günlük değilde aylık olarak?:26::26::26:

kızlar gunaydınn. arada sizin topiğinize de bakıyorum az önce gördüm de merak ettim. hazıran annelerinden doğum yapan mı var :26:

Gunaydin gunaydin gunaydin guzel anneler
Gunler yaklastikca beni bir heyecan sariyor. Dun annemle, kizimin esyalarini kaldirdigim buyuk bir hurc vardi onu actik baktik ne var ne yok diye. Birde ne goreyim 5 tane battaniye yanliz penye pazen vs. onlari saymadan. Kis bebegi diye ne cok battaniye almisiz oyle. Onu gectim oglusa da gecenlerde bir tane annem bir tane kayinvalidem aldi Yani anlayacaginiz paso battaniyeden baska hic bir hazirligimiz yok Adananin sicagina dogacak bebege
Cok agirlasmadan gidip butun herseyini alasim var ama kayinvalidem yanasmiyor. Herhalde bi 20 gun daha sabretmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…