2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

kitaplığın böyle de çok güzelmiş ama fikirlerini çok begendim çok güzel düşünmüşsün o beyaz beşiğe bayıldım. ben de o tarz bişey almayı düşünüyorum. her detayı çok güzel düşünmüşsün bence mantıklı

Neden sezeryan sonrası... Aslında kum torbası konuyorsa korse de giyilebilir herhalde...

karın inmesi için yapılıyormuş korse onun yerini tutmuyor çünkü ameliyattan 5 ay filan sonra yapılıyor. Kum torbasını her hastane ve her doktor uygulamıyor sezeryan olacaksan bunu doktorunla önceden konuşursun.

saol canım teşekkür ederim off ozman şu iki haftam daha hemencik geçsinde gideyim yaaaa çok bunaldım burdannn

neden erken alıyorsun doğum sonrası bebeğinle az vakit kalacak ama

arkadaşlarım hepinize selamlar...
ben tetanoz aşısının ilk dozunu 20. hafta da yaptırmıştım. ilki çok ateş yaptığından ikinci dozu yaptırmaya gitmemiştim. şimdi a.s.m den aradılar. 2. dozu hala yapabiliriz dediler. ilk dozun üstünden 1 ay geçeli çok oldu. 31. haftadayım şimdi.

sizlerden 2. dozu benim gibi hala yaptırmayan var mı? yaptıracak mısınız, yoksa geç mi kaldık?
çünkü şimdi garanti olsun diye 2. dozu da yaptırsam mı diye düşünüyorum, kararsızım... :44:

öpüyorum sizi canlarım...

allahım bebeğini ona bağışlasın inş bi durum oladan iyileşir ve bu günleri atlatır rabbim yardımcısı olsun

Çok üzüldüm, Allah acil şifalar versin

Canim demeee...
Su an basimdan asagi kaynar sular dokulmus gibi hissettim inan...
Rabb'im annesine bagislasin ....

Ayyy... Allah anasına babasına bağışlasın çok zor bi durum...

Amin kızlar inşallah iyi olur miniğimiz (

Çileğimm süper olur canımm sen yaparsın da olmaz mı

Valla bacim ben cinsiyetini ogrenmeden once bile ruyamda erkek oldugunu kendim ultrason cihazindan bakarak ogrenmistim ....
Bazen oyle oluuor ki kalkar kalkmaz gozum oglumu ariyo emzirmem gerekli diye
Cok mu hayal kuruyorumda goruyorum ne

Cilegim....
Bende park yatak dusunuyordum ama bu yatak daha mantikli geldi...
Benim bebisin odasi yok haliyle cekmeceli falan daha kullanisli sanki....
Ayrica cok mantikli olur o kitapligi dolaba cevirmen

Gunaydin bacilarimmmm
Gune super basladim ben cunku ruyamda Yasin im kollarimdaydi
Cok ilginc ama kordonu hala bende bagliydi....
Cok merak ediyorum oglum ruyamdaki gibi olacak mi acaba
Eger oyle ise yari tosun bir bebis beni bekliyor
Ayy ne guzel azerim goruyosun sen oglusunu ruyanda. Bende tik yok

Ben sezaryenden hemen sonra saramadim dikislerimden dolayi. Ama kendimi ilk defa o kadar kilolu ve gobekli gorunce taktim kafaya ve gobegimi icime cekmeye basladim taaaa ki tekrar hamile kalana kadar alistim oyle kaslar guclendi zamanla ve gobek falan kalmadi

kum torbasını sezeryanda koyuyorlar tatlım hemde doğumda çıakr çıkmaz doktorlar hemen koyuyor. Uyandığında o torba oluyor karnında.

yanmıyor doğum sonrasına devrediyor şekerim

Cok mantikli bence cilegim. Ufak tefek degisikliklerle cok guzel bir oda cikarabilirsin bu esyalardan

Seni alintiladim ama yazmayi unutmusum
Kum torbasi olayini anlamadim ben nereye takiliyo niye takiliyo

Seni alintiladim ama yazmayi unutmusum
Kum torbasi olayini anlamadim ben nereye takiliyo niye takiliyo

olsun şekerim mühim deeğil
Sezeryan doğumdan hemen sonra dikişin üstüne koyuluyor. 2 saat kadar kalıyor orda sıcak kum torbası, her hastane yapmıyormuş ama çevremdekilerin hepsinde gördüm

Canım bulunduğum şehir ve işyerimden ötürü artık bi an önce gitmek istiyorum 6 aydır ailemi görmedim ve iznim yok işyerim facia insanlar bi değişik işe gelmek dahi istemiyorum yani açıkçası piskolojim el vermiyor artık çalışmaya iznim bitince raporlarla filan idare etmeye çalışcam açıkçası yoksa çok yıprancam burda

tabiki senin rahatlığın herşeyden önemli. hatta 2 hafta rapor alabilirsen onu da bekleme. ne gereği var

yukardada dediim gibi rapor hakkımı doğum iznimin sonrasına almak istiyorum yıllık iznimde olcak hepsini ard arda kullanmayı planlıyorum canım şu 2 hafta dişimi sıkcam artık

Tatanoz aşısı önemli önceden bu sebeple doğum sonrası bebek ölümleri olabiliyormuş ama şimdi her gebeye yapılıyor bence ihmal etme... Ateşin çok yükselirse doktorunla görüşürsün canım...

yanmaz canım erken doğumda kalan süre sona eklenir..

Bu arada kızlar gerçekten elinizin altında internet var kanunları okuyun haklarınızı bilin başkasının iki dudağı arasında yaşamayın devlet memuru iseniz 657 yi sürekli takip edin ve hakkınızı arayın çünkü hala eskiyi uygulamaya çalışan müdürler amirler var.

Allahım yardımcın olsun canım...zaten hem evli hem çalışmak çok kolay değildi..üstüne birde hamilelik olunca banada fazla gelmeye başladı..inşallah gönlünce olur canım herşey..tüm çalışan annelere ve çalışmayan annelere Allah sabır versin ne diyim...

Yayla isi benim kafama yatmiyo pek git gel yapmak zorunda kalacagiz. Bu durumda bebegin hasta olma olasiligi daha fazla.

Niye git gel yapacaksın canım, ben 2 ay yayla evinde kalacağım, 2 ay da gayet uzun bir zaman, bi aksilik olmazsa eğer yayla dönüşü de annemde kalacağım sınavım olduğu için...Tekir ' e mi gidiyorsunuz yayla olarak...Adana sıcağı hiç çekilmez yazın...

Canım ben de 2. dozu olmadım. Karaciğer enzimlerin yükselmişti bi dönem. Doktorum ve aile hekimim yapmaya gerek yok, o kadar da etkili değil zaten dediler. 24. haftada gidip yaptırmak istemiyorum diye dilekçe verdim. Ama hemşire istersem sanırım 32 ye kadar tekrar yapabileceğimi söyledi.

oohh bu dolaplar bebise fazla bile gelebilir.Masallah guzel dusunmussun .Kutuphane cok buyuk .onu ikiye ayirip yine b.sayar masası kismini calisma masasi olarak da saklayabilirsin başka bir odada.Tum dusundugun detaylar cok guzel beyaz sallanan sandalye ustune kusuk cicekli yada duz bir minder de cok tatli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…