2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Zemrush gorunmuyosun ne zamandir :44: kacaklar listesindesin sende :KK1:
Benim oglusum ilk kez cok guzel poz verdi ama telden girdigim icin yukleyemiyorum malesef :KK50:

Ay canım benim sorma yaaa dedim ya ttnetle ilgili bi problemimiz vardı yoktum kac zamandır ama aklım hep burdaydı, gecmısı de okuyamıyorum neler kacırdım neler :KK14:
Oğlusuna da sanada kocamaaaaaan massallahlar:nazar: Keske yukleyebılseydın de görseydik canım benım ya.. Olsun saglıgınız sıhhatiniz yerindedir umarım

Saol doğumdaşım, sizede koocaman maşşallah :KK16:
Herkesi bir kurabıye telaşı sarmış ne güzel, ben daha kendim yemeye poğaça yapmayı bile beceremiyorum hamurişi durumlarım sıfır!:KK50:

Sagol bacim...
En son 42 cm boyu 1650 kilosuydu ...
Bakalim ne zaman tesrif edecek sehzademiz :KK9:
Ayrica beceremem deyip bosuna kendini uzme lutfen...
Bir yaparsin olmaz iki yaparsin olmaz ucuncude mutlaka tutturursun diye dusunuyorum...
Herkes anasinin karnindaa ogrenmiyor ya bu pasta turlerini :KK20:

Çok geçmiş olsun canım.Enfeksiyon aylardır beni de mahvetti bol bol su içiyorum.
Rabbim korusun bebişlerimizi inşallah.

Bende cumartesi dayanamadım alışveriş merkezine gittim biraz yoruldum.
Daha doğrusu yatmaya o kadar çok alışmışım ki iki adım atsam nefes nefeseyim :)
Hilal hanımla karşılaştık orda.
2 gündür tansiyonum düşüktü başım dönüyordu hep.Bugün söyledim şikayetlerimi.
Alışverişte çok mu yordun kendini dedi :) Yatıp dinlendiğim zamanlar 40 ın üstünde oluyor ölçüsü.Demek ki yorulunca kısalmış biraz.

Oğlum için birşeyler alamamıştım bu zamana kadar.Biraz ciciler alayım dedim ama dikkat edip çok yorulmamak lazım :)
Şimdilik bir risk görünmüyor çok şükür canımcım.20 gün sonra bir sonra ki randevum.
Gerçekten çok yoğun hastası var özellikle sabahları.Ben bugün öğleden sonra gittim biraz daha sakindi ve daha güzel ilgilendi.
İstanbuldaki doktorumdan hoşlanmıyordum ama Hilal hanımı seviyorum çok rahatlatıyor beni sağolsun.

Çok sevindim canım senin adına, kendini çok yormadan alışverişlerini yapmaya çalış, yorgunluk rahim ağzı uzunluğunu direk etkiliyor...
Hilal hanımdan ben de çok memnunum canım, tekrar teşekkür ederim tavsiye ettiğin için:KK42: :KK42::KK42:

kızlar pazar günü sabah böbrek ağrısıyla acile gittik.sanırım idrar yolu enfeksiyonu olmuşum.1 gece hastahanede kaldık ertesi akşam çıktık.allahım çektiğim sancıyı anlatamam yaşanır diycem ama allah kimseye yaşatmasın.:KK43:şimdi biraz daha iyiyim bebeğimizde iyi çok şükür...allahım hepimize vede bebişlerimize sağlık versinn..sağlığın bir kez daha çok çok çokkkkkkkkkkk önemli olduğunu farkettim.

cnm çok geçmiş olsun bol su içmeyi ihmal etme

Sagol bacim...
En son 42 cm boyu 1650 kilosuydu ...
Bakalim ne zaman tesrif edecek sehzademiz :KK9:
Ayrica beceremem deyip bosuna kendini uzme lutfen...
Bir yaparsin olmaz iki yaparsin olmaz ucuncude mutlaka tutturursun diye dusunuyorum...
Herkes anasinin karnindaa ogrenmiyor ya bu pasta turlerini :KK20:

Neeeeeeeeeeeyyy aman Allahım maşallah kız ne yedin ne içtin sen öyle tosun olmuş çocuk! :nazar::KK53:
Ay darısı bana inşallah, cok severım yeni doğmuş tosuncuk gibi bebekleri:KK52:
Ya öyle tabi ama hamurişlerinde bikaç denemem oldu, 1-2si hariç geneli kötü olunca bende artık yapmaktan vazgeçtim valla :KK19:
Bizim genetik galiba, anam da pek anlamaz hamurişinden :KK1:

Ay canım benim sorma yaaa dedim ya ttnetle ilgili bi problemimiz vardı yoktum kac zamandır ama aklım hep burdaydı, gecmısı de okuyamıyorum neler kacırdım neler :KK14:
Oğlusuna da sanada kocamaaaaaan massallahlar:nazar: Keske yukleyebılseydın de görseydik canım benım ya.. Olsun saglıgınız sıhhatiniz yerindedir umarım

Iyiyiz canim cok sukur. Beceremedim telden yuklemeyi bir arkadasta olmuyor deyince bende ugrasmadim. Sen nasilsin

Neeeeeeeeeeeyyy aman Allahım maşallah kız ne yedin ne içtin sen öyle tosun olmuş çocuk! :nazar::KK53:
Ay darısı bana inşallah, cok severım yeni doğmuş tosuncuk gibi bebekleri:KK52:
Ya öyle tabi ama hamurişlerinde bikaç denemem oldu, 1-2si hariç geneli kötü olunca bende artık yapmaktan vazgeçtim valla :KK19:
Bizim genetik galiba, anam da pek anlamaz hamurişinden :KK1:
Bacim ben 44 kilo ile hamile kaldim su an 47 kilodayim...
Bebise gelince alttaki tarihime bakma sen iki hafta ileride gidiyoz...
23 mayis bdt...
Ayrica her sabah yumurta bal yag mutlaka tuketiyorum....
Gun icide bir kase kuruyemis meyve falan...
O oooo sen zaten sogumussun hamurislerinden bacim...
Neyse ben malzemeleri alayim olmadi siparis uzeride yaparim :KK52:

kızlaaaaaar :KK3:
Efe'min teyzeleri
:KK49:
güzel anneler
:KK31:

bugün köftemin odası evimize geldi kuruldu veeeeee çokta güzel olduuuuuuu.. Aaaay deli gibi gidip gelip odaya bakıyorum.. Tabi şimdi bi en az 10-15 gün kadar havalancak koku için, her gün cam açıp kapakları açıp havalandıracağım..

Ama artık beklemek daha zor oldu benim için..
:KK4:
bekle ki gün geçsin zaman gelsin..

allah'ım sağlıklı hayırlı gülen yüzlerle köftemle beraber odayı kullanmayı nasip etsin...
:nazar:

Bacim ben 44 kilo ile hamile kaldim su an 47 kilodayim...
Bebise gelince alttaki tarihime bakma sen iki hafta ileride gidiyoz...
23 mayis bdt...
Ayrica her sabah yumurta bal yag mutlaka tuketiyorum....
Gun icide bir kase kuruyemis meyve falan...
O oooo sen zaten sogumussun hamurislerinden bacim...
Neyse ben malzemeleri alayim olmadi siparis uzeride yaparim :KK52:

Azerim gercekten 3 kilo mu aldin sen :KK53::KK53:

Efe'min teyzeleri
güzel anneler

bugün köftemin odası evimize geldi kuruldu veeeeee çokta güzel olduuuuuuu.. Aaaay deli gibi gidip gelip odaya bakıyorum.. Tabi şimdi bi en az 10-15 gün kadar havalancak koku için, her gün cam açıp kapakları açıp havalandıracağım..

allah'ım sağlıklı hayırlı gülen yüzlerle köftemle beraber odayı kullanmayı nasip etsin...

Hayirli ugurlu olsun pufpufum. Mutlulugun yansidi valla. Rabbim guzel mutlu huzurlu saglikli en guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin :nazar::nazar::nazar:

Efe'min teyzeleri
güzel anneler

Rabb'im guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin bacim :KK19:
Efe Beyimiz icinde saglicakla buyusun :nazar:

Azerim gercekten 3 kilo mu aldin sen :KK53::KK53:
Aslinda cann im soyle...
44 ile gebe kaldim bulanti ve kusmalarla 41 e dustum ...
Simdilerde 47 yim...
Sadece yanaklarim doldu birde baldirlar geri kalan karinda :KK9:

Aslinda cann im soyle...
Simdilerde 47 yim...

Hmm anladim. Bende 64 ten 62 dustum ama suan 69 dayim. Daha ben uzuluyorum az kilo aldim diye :KK1:

göğüs pompasımı? bende onu araştırdım karar verdım ama henüz almadım.
AMEDA LACTALINE 2 Lİ ELEKTRIKLi olandan alacağım.
kanguru ve bıberon ıstııcı sterıl edıcı ne aldın???

Biberon isitici ve steril ediciyi henuz almadim ama kangurumuz stokkeden sunu aldik bel destekli ve yenidogandan 3 yasa kadar kullaniliyo cok ergonomik heryonden kullanan arkadaslarim da cok memnun. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395784972.855312.jpg

Efe'min teyzeleri
güzel anneler

Ay ne guzelll. Guzel gunlerde kullansin insallahhh.

Masaallah ogluna bacim :nazar:
Ayrica kan uyusmazligi bende de var...
Indirect Coombs testini yaptirdim negatif cikti...
Doktorum gecen hafta yapti ....
Riske atmayalim dedi ani ic kanama gecirirsen bu senin icin riskli olur dedi...
Ucretsiz oldum ozelde ignemi....
Normalde dogum sonrasi ucretsizmis ama artik zorunlu oldugu icin dogum oncesi de ucretsiz olmus....:KK34:
ücretsiz olduğuna sevindim bndede kan uyuşmazlığı var..hiç bi şekilde uyuşmuyoruz adamla :KK53: bnmde kontrolüm yarın bu tahlili yapıcaz bakalım..
Biraz geç oldu ama ancak girebildim nete canlar.

Oğluşumu gördüm sonunda.Herşey yolunda çok şükür.
28+4 haftalığız 1.200 gr olmuşuz maşallah.
Rahim ağzı uzunluğu 38 ve gayet iyi dedi doktorumuz.
Kan uyuşmazlığı iğnesini sordum doğumdan sonra yapılacak iğne.
İlk haftalarda kan uyuşmazlığı testi yaptırmıştık bu haftalarda yine tahlil yapılıyormuş.
Kan tahlilini verdik sonucu yarın öğrenecem inşallah.
Doktorum tetenoz aşısını yaptırmamıştı bu haftaya kadar.Erken doğum riski olan hastalarımda bekletiyorum dedi.Ama artık yaptırabilirmişim.
Tek doz olacak ama aşı.
Bu arada Ege'm çok hareketliydi maşallah ama yine fotojenik değildi her zaman ki gibi.
Doğumda görecem anlaşılan oğluşumun yüzünü :) iyi olsun da şimdi görmesem de olur.
Bizden haberler bu kadar oğlumun güzel teyzeleri hepinize kocaman öpücükler :KK16:
maşallah cnm oğluşuna kocaman oldular artık milimlerden gramlardan bahsederken şimdi cm kilo yarıştırıyoruz ne güzel :KK16:
Efe'min teyzeleri
güzel anneler

hayırlı olsun cnm en yakın zamanda bitmiş halini resimlerle bekliyoruz..bende heyecanla odanın gelmesini bekliyorum ama daha deeerriiin bir temizlik olucak eve:44:

Efe'min teyzeleri
güzel anneler

güle güle kullanın canım...sağlıkla ve sağlıcakla inşallah..

bu arada ellerine sağlık çok güzel olmuşlar... beceriklisin maşallah...:nazar::nazar:

günaydın hatunlarr oğluşum sabahlatıyor beni saolsun bu aralar :) hepimize hayırlı güzel günler
pufpufumm foto ekle bakalım bi merak ediyorum hayırlı olsun güle güle yatsın yavrusss

Aslinda cann im soyle...
Simdilerde 47 yim...

Ayy ne güzel, çok kıskanıyorum böyle az kilo alanları :)
ben en son 7 deydim sanırım 9-10 olmuşumdur :KK43:

günaydın hatunlarr oğluşum sabahlatıyor beni saolsun bu aralar :) hepimize hayırlı güzel günler
pufpufumm foto ekle bakalım bi merak ediyorum hayırlı olsun güle güle yatsın yavrusss

hayırlı olsun cnm en yakın zamanda bitmiş halini resimlerle bekliyoruz..bende heyecanla odanın gelmesini bekliyorum ama daha deeerriiin bir temizlik olucak eve

yatağın içine nevresim serilmedi, dolaplar boş falan ya daha şu an resimlesem de güzel olmayacak.. Odayı ilk beğendiğim zaman resim paylaşmıştım ya ondan bi farkı yok,tek farkı renk :KK34: ama içleri dolmaya başlasın bitmiş son halini paylaşırım..

güle güle kullanın canım...sağlıkla ve sağlıcakla inşallah..

bu arada ellerine sağlık çok güzel olmuşlar... beceriklisin maşallah...:nazar::nazar:

Ay ne guzelll. Guzel gunlerde kullansin insallahhh.

Hayirli ugurlu olsun pufpufum. Mutlulugun yansidi valla. Rabbim guzel mutlu huzurlu saglikli en guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin :nazar::nazar::nazar:

kızlaaaaar hepinize ayrı ayrı çoooookkkk tşk ediyoruz,darısı başınıza diyoruz
:KK19:

Son düzenleme:
X