2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

pufpuff ilk denemeye göre çok güzel olmuş canım. Ustalaşınca detaylı tarif istiyoruz senden

Ya ben de bundan almak istiyordum, cabriofix puset ile birlikte 1460 TL gibi bir fiyatı vardı, hemen siteye ben de bakıyorum. Gerçi eşim siyah istiyordu, biz de oğlan bekliyoruz ama bakalım Teşekkür ederim canım

Geçmiş olsun canım ben de aynı durumdayım. B12 iğnelerini de kafana takma ben 5 yıldır yaptırıyorum ama haliyle ben de aksatıyorum. Hemen tekrar başla iğnelere geç kalmış sayılmazsın.

Ya ben de bundan almak istiyordum, cabriofix puset ile birlikte 1460 TL gibi bir fiyatı vardı, hemen siteye ben de bakıyorum. Gerçi eşim siyah istiyordu, biz de oğlan bekliyoruz ama bakalım Teşekkür ederim canım

Biz de bu arabadan istiyoruz, en hafif, kullanışlı ve yer kaplamayan bu. Ayrıca yön değiştirebiliosun ve sırtı da yatıo! ve bizimki de erkek :)) kırımızıyı her türlü severim ve pembe dışında sıkıntı olmaz da... Sırf kırmızı emin olamadım, eşimin de içine çok sinmeyince beklemeye aldım! Ama kaçcak gibi değil! Fiyatları 1200 fln! Bu kampanyada ana kucağıyla 850!! Gerçekten şaka gibi!!! Zor duruyorummmm :S

Biz de bu arabadan istiyoruz, en hafif, kullanışlı ve yer kaplamayan bu. Ayrıca yön değiştirebiliosun ve sırtı da yatıo! ve bizimki de erkek :)) kırımızıyı her türlü severim ve pembe dışında sıkıntı olmaz da... Sırf kırmızı emin olamadım, eşimin de içine çok sinmeyince beklemeye aldım! Ama kaçcak gibi değil! Fiyatları 1200 fln! Bu kampanyada ana kucağıyla 850!! Gerçekten şaka gibi!!! Zor duruyorummmm :S

peki canım kurabiyesi için senin tarifin ne?detaylı olarak müsait olunca yazar mısın?
vereyım canım ama benımkı normal kurabıye hamura
5,5 su bardagı un yetmezse bıraz daha ılave edebılrıısn
1 cay bardag pudra sekerı
250gr margarın
1 cay bardag sıvı yag
1 paket vanılya
1 paket kabartma tozu
1 su bardag dovulmus cevız
hepsıini bır yoguruyorsun kıvamına gelınce kalıbını kullanarak kesıyorsun fırına veryorsun ben altına cop sıs tamıstım sapı olsun dıye ama sonradan cıkardım kırılmasından korktum,kurabıyelrı pıstıkten sonra sogumaya bırak seker hamurunu nısastayla acıp kalıplarla kesıyordu soguyan kurabıyelerın uzerını hafıf ıslat hamurunu yerlestır uzerını ıstedıgın gıbı susle sonra jılatınlere koy kurdeleyle bagla ucunu oldu bıttı ıste

bunlara cok fazla takılmayın sız sat a gore hesaplayın doktor elını bıraz kaydırsa olcumler degısır,bı sıkıntı oldug zaman doktorlar sat a gore hesaplayarak onlem almaya calısırlar zaten cok az hamıle 40.haftayı doldurur Allahın ıznıyle 37 dolduralım ondan sonra ne zaman ıstıyorlarsa gelsın bebıslerımız

benim hamilelikte düştü b 12 değerim normalde hiç yaşamamıştım bu durumu.3 ay önce iğne verdi doktorum bayagı boşladım ama dediğin gibi yapıcam canım inşallah geç kalmamışımdır

kızlar nasıl anladınız b12 değerinizin düştüğünü belirtisi neydi?:44:

Doktorum, bebeğin iri olduğundan dogum tarihini etkilemesi için 28. Haftadan sonraki gelisimlerin önemli olduğunu söyledi. Ona göre birşey söyleyecektir ileriki haftalarda.
Haklısın bu da bir bakış açısı Aslında şeker hamurlu kurabiyeler genelde saklanması için yapılıyor. Kimsenin yediğini görmedim. Ama keçeden hediye yapmayı düşünüyorum Sen mevlütte hediye olarak ne vereceksin?
Canım kimin yaptığını bilmiyorum ama bizden negif arkadaşım profesyonel yapıyor bu işi galiba. Bir de keçe için pembe camekan diye bir blog var oraya mail atarak görüşürüyoruz. Onların fiyatları gayet iyi. Hem değişik keçe kalıpları da satıyor. Bir bak istersen.

Teşekkür ederiz canım. Ben doğum için olmasa da 1. Yaş günü için yapmayı düşünüyorum. Bu tarife bakacağım.

Son düzenleme:

emin olmamakla birlikte, şu şekilli sabunlar varya onunla birlikte kese içinde havlu olabilr...
burada çeşitler var
https://www.facebook.com/sabunsevgisi?fref=ts

canım nerelerdesin sen,msjını görünce hemen selam vereyim dedim... oğluşun nasıl? hamilelik takvimine baktım da kocaman olmuşsunuz siz artık... 31.haftadasın ne güzelll

bende memlekete gidicem izne ayrılıcam onu bekliyorum canım evet diyet yaptım ve şuan için düzeldi şekerim canım ama suyum fazla çıktı şimdide napıcam bilemiyorum:26:

sıkma canını şekerin düşmüş ya, o da normale döner elbet... benim de biraz fazla gibi ama şeker yüksek olduğu içinmiş...

Pusetin rengi farklı galiba canım, arabayla aynı renk değil. Başta ben de kırmızı istiyordum ama eşim siyah isteyince sanki ben de siyaha doğru kaydım. Pusette de cabriofix hoşuma gidiyor. cabriofix güvenlik testinden geçen en iyi pusetmiş diye okumuştum biyerlerde...yine de bu tarz kampanyaları paylaşsam ne güzel olur...Paylaşım için çok teşekkür ederim canım...

tamam canım istanbulda oturuyorum 2. bebeğimiz olcak adı rüzgar sezeryan olcağı için doğum 19 .05 .2014 civarı olcak

tamam canım

evet genelde yenmiyor,insanlar süs gibi bakıyor ama benim hoşuma gidiyo böyle isimli falan..bide kendim yaparsam el emeği falan zevk alıyorum..ama ben mesela,arkadaşımın doğum gününde yapılmıştı onu yemiştim..tadı güzel yani,yeniyor normalde..

http://www.youtube.com/watch?v=MdAnipvO0QY Canım bak burdan izle biraz görsel pratık yapmıs olursun yardımcı olur sana

sağol canım,müsait olunca incelicem

sende deneyince bize açık ve net anlatırsın olur mu?.. biraz daha elin alışınca zaten istediğin gibi olur. çok da kötü değil aslında... bunları kaç gün kalınca yapmayı planlıyorsun?

tabiki.. ben bi net yapiyim alışayım ve karar verip yaparsam detaylı yazarım isteyen için 1 ay kala yaparım diye düşünüyorum.. şu an bi arkadaşımın doğumu mayısta,o yaptı mesela.. hazır..

Bu ilk alacağımızı maksimum 6 ay kullanacağından ben çok kasmicem. Sonrakilerde detaylı araştırırım güvenliğini. Ne kadar kullanacağımız bile belli değil... Hatta normal arabada direkt kucakta durur minnacık bebek :)

Ana kucağını siyah seçtim ama arabanın kendi oturağı sırf kırmızı :))))

Başka kampanya bulursam paylaşırım.
Ama isteyenler varsa kaçırmayın!!

canım bu ilk denemem olduğu için çok hoş olmadı ama ilk denemeye göre iyi diyo herkes bu yüzden umutluyum aslında elim yatkın bu tarz şeylere,bakalım.. yarın bide annemle denicez tekrar, bide micky'li kalıp aldım bugün.. tarifi öğreneyim bi yapiyim tutturayım paylaşırım her adımı detaylıca sizlerle aslında zor değil yapımı sadece uğraştırıcı ve özen istiyo.. şeker hamurunuda pasta malzemeleri,kalıp fln satan yerden alabilirsin.. bisürü çeşit var..

aslında kolay çok zor değil canım ama emek var baya,uğraştırıcı azimliyim denemeye devam

heehhhh sağol canım,yarın bidaha denicemde daha özenerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…