2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil

canım benim rabbim sabır versin arkadaşına bu kadar bekledikten sonra eminim çok acıdır yaşadığı Rabbim korusun hepimizi böyle bir acıdan. sebep var mı söylenen? en son ne zaman oynamış bebek? Ben de oynamadığı zamanlarda ko0rkuyorum çok gördüm bu şekilde son gün bile bebeğini kaybeden

Kızlar Dr a gittim bugün alerjim için ilaç verdi öksürük de zararlı olabilir ilacı kullan dedi bZm tosun 1800gr 37cm olms ultrasona göre 32haftalığız doğum 23mayıs gözüküyor ama tabi Allah bilir ve oğlum aynı ben Dr da dedi yüz aynı sen ama vücut iri dedi ben de erkek olcak minyon olmasın zaten deidm bzden haberler bu kadar kızlar belki fotosunu koyarm cok net cnkü:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallah tosununa ben de 30. haftadayım ama benim kızım minyon teyzesi yarın öğrenicez kilosunu iki hafta önce 920 idi bakalım 1300 ü görürsem sevinicem bdt miz aynı görünüyo ama sen bu tosuncuğu benden önce doğurursun

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil
canım Allahım sabır versin arkadaşına ailesine çok zor bir durum çok üzüldüm bir de direk benim yazıma alıntılamışsın ya içim bir tuhaf oldu doğrusu evhamlandım bebeklerimiz Allaha emanet ben hep Rabbim verdiğin canı sana emanet ediyorum diye dua ediyorum elimizden başka bişiy gelmez hayırlısı ile sağ salim kucağımıza alalım inşallah

ilk şeker hamurlu kurabiye denemem...

kızlar mayıs annelerinde bi arkadaşım var onun gazına geldim (o kendi yapmış geçenlerde resmini gönderdi bana,çok güzeldi) bende heveslendim ve denemelik yapmak üzere gittim aldım malzemeleri ve az önce ilk denememi yaptım..

işte sonuç

öncelikle öz eleştiri yapiyim : kurabiye kısmında çok zorlandım zaten tamda olması gerektiği gibi olmadı.. Kalıba yapıştı zor açıldı bide pişerken kenarları bazı kurabiyelerin aktı.. Tekrar tam bi tarif ve yapılışı öğrenicem.. Onun dışında sorun yok,şeker hamuru kolay şekle geliyor ve kolay yapışıyor.. Şu an görünen üst süslemesini öylesine yaptım denemelik olduğu için gerçeğine karar verince şekilleri değiştirebilirim

nasıl olmuş kızlar?daha bi özen ve uğraşla becerir miyim sizce?
ama gerçekçi ve dürüst fikir lütfen..

ılk deneme ıcın gayet guzel bende oglumun dogum gununde yaapmıstım,cok ta zor bısey degıl zaten ayrıca zevklı

Cnmbiraz daha ugras ve sabirla yapabilirsin tabi :) ben surekli yaptigim icin bir kac tuyo sana kurabiye hamurunda aceleci davranma en az 1 saat dolapta beklet. Yavas hareketlerle ac mumkunse el degmeden tepsiye spatula araciligi ile koy ve icine kabartma tozunu cok cok az koy ki kabarmasin orantili olsun...

Sadece sabirli ol ben bir siparisi ortalama 30 adet 3_4 saatte ancak bitiriyorum. Cunku acele edince parmak izi fln cikiyor cok kibar davranmak lazim isteyen herkes yapabilir sabri ve el becerisi varsa

ooooo seninki baya profesyonelce ama çok güzelmiş eline sağlık..
ben hamura hiç kabartma tozu koymadan yaptım bunu zaten yaaa kurabiye kısmı için bana detaylı tarif yazabilir misin müsait olunca?

ooooo seninki baya profesyonelce ama çok güzelmiş eline sağlık..
ben hamura hiç kabartma tozu koymadan yaptım bunu zaten yaaa kurabiye kısmı için bana detaylı tarif yazabilir misin müsait olunca?
Yazarim cnm ama eve gidince telden girmek yazmak zor oluyor

ben geldim nasılsınız bakalım kızlar
geçtimiz c.tesi şeker yüklemesini yaptırdım amaaaa neydi o öyleeee resmen işkence 5 saat hastanede kaldım saat bası kan verdim damar yolu filan acıldı bu kadar zoru oldunu bilseydim yaptırmazdım sonuc olarak en yuksegı 140 cıktı sınırın ustunde ama yınede cokk yuksek degıl sukurler olsun :26:

amin canım hepimizinkileri bağışlasın ben listeye nasıl ekleyebilirim

Yazarim cnm ama eve gidince telden girmek yazmak zor oluyor

tamam canım hemen olması şart değil zaten..müsait olunca yaz yeterli bana ama çok detaylı olsun olur mu?nasıl şekil verip ne ölçüde ne kadar malzeme koyduğuna kadar hepsini

tamam canım istanbulda oturuyorum 2. bebeğimiz olcak adı rüzgar sezeryan olcağı için doğum 19 .05 .2014 civarı olcak

Yaa benimki çok kolay oldu be şeker. bi açken kanımı aldılar. Sonra 50 mg lık şekerli suyu içtim. 1 saat sonra bi kan daha hooopp şipşak bitti.

vayyy!! çok güzel olmuş ellerine sağlık. ben güya organizatöre yaptırdım onun yaptığından güzel olmuş maşallah diyelim. ben de kolay bişey sanıyodum demekki kurabiyesi kolay yapılmıyor ha? ama bence bu kadarını yaptıysan gerisi gelir bebeğinkileri sen yaparsın gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…