2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Uzun zamandır yoktum, ttnet saolsun!

Geçen hafta kontrolümüz vardı, hersey cok ıyı Allah'ıma şükür hiçbir problem yok... Küçükbey HERZAMAN OLDUĞU GİBİ YÜZÜNÜ GÖSTERMEYE LÜTFETMEDİ SAOLSUN! Bol bol ense kelle gördük geldik!
Herneyse oğluş boy atmış 30.ncu hatfadasınız ama boyu 32.nci hafta ile uyumlu dedi doktor teyzesi, kilosu da 1 hafta ilerdeymiş, boylu olcak beyimiz, e normaldir ana baba uzun olunca Boyumuz 42,5 cm kilomuz da 1.750 gr
Bende 2 kilo almısım her ay oldugu gibi üzerinize afiyet, standart her ay 2 kilo alıyorum zati

Bu arada deneyimlediğim harika bişey buldum
EEEEY MİDE YANMASINDAN, YEDİKLERİNİN AGZINA KADAR GELİP GERİ İNİP HOOOP TEKRAR YUKARI CIKTIGINI HİSSEDENLER! :)
istifra etmeye çalışmaktan gözlerinin aKına kadar kızarıp, gece uykusunu oturarak gecırmeye çalısanlar!
yanı benım gıbı olanlar!
Bir kase yoğurda tepeleme olmayacak kadar bir çay kaşığı karbonatı atın karıştırın
iğrenç bişey oluyo ama benım gibi burnunuzu sıkıp direk yutun
anında kesiliyo, harıka bısey sıddetle tavsıye ederım!:)

yalnız bu kabızlığı napcaz bilemiyorum öfff

Bu arada rüyamda doğum yapacağımı gördüm, öldüm korkudan heyecandan yaaaa düşündükçe içim daralıyorr

canım nu normal kurabıye tarıfı,bayatlamayan ozel bı kurabıye tarıfı var mı bılmıyorum,hatta bunu seker hamursuz yaptıgında pudra sekerı ve tarcın karısımına bulayarak ye cok guzel,benımkıler erımedı gecen ocakta oglumun dogum gunu ıcın aynı gun yaptım,hala duruyor bı kac tane ama bayatlamıs mıdır bılemıyecem,hamurunu hazır aldım,ama soyle bısey oldu bu tarıfı benden once eltım yapmıstı o seker hamurunu acarken cok zorlandıgnı soyledı valla gozumde korkmustu ama benımkı cok cabuk acıldı onun hamuru serttı benımkı ona gore daha yumusak aynı yerden aldık hamuru tek fark renk farkıydı o yuzden mı onunkı zor acıldı bılmıyorum seker hamurunu alırken dıkkat etmek lazım

Sana da bebeğine de maşallah. Uzun boylu olacak herhalde. O kadar bekliyoruz, yüzlerini görmeden dönüyoruz veletlerin:-(

Hosgeldin bacim
Evet bir kurabiyedir gidiyoruz bakalim neler yapacagiz :26:
Son hazirliklar Rabb'im yardimcimiz olsun

Kızlarr ben geldim uzun zamandır yoktum neler yaptınız herkesler iyimi?
Hosgeldin bacim
Ogluna kocaman bir masaallah

Bilgilendirdigin icin sagol canim...
Aslinda simdiden yapip ne kadar zaman dayaniyor test etmek lazim ...
Herkesin kullandigi malzemeler farkli olunca bayatlama surecide degisir sanirim...
Benim biran evvel kaliplarimi alip yapmam lazim

son aldığımız bilgiye göre aynıydı durum..bi problem yoktu yani canım,bebek küvezde gelişmeye devam ediyordu melodi'de hastaneden çıkmıştı..

off cok guzel agliyoruum halaa...cok guzelmis

canim arkadasim nasil uzuldum anlatisin beno cok etkiledi Allahtan ki gecip gitmis umarim bir daha yasamazsin, yasamayiz; (

Gecmis olsun epey zor gunler atlatmissin.lavanta susun cok guzelmis eline saglik.

canim arkadasim nasil uzuldum anlatisin beno cok etkiledi Allahtan ki gecip gitmis umarim bir daha yasamazsin, yasamayiz; (

Gecmis olsun epey zor gunler atlatmissin.lavanta susun cok guzelmis eline saglik.

Sagol canimm benim kimse yasamaz insallah

Geçmiş olsun canım... Bizim ailede alerji yaygın olduğu için kardeşimde de faranjit var tetikleyen bir şey oldu mu sürekli nükseder... Yediğine içtiğine dikkat et canım... Penisilin türevleri hamilelikte kullanılabiliyor ama penisilinin kendisi alerji yapabiliyor... Spreylerin de kortizon içermediği sürece bebek için sakıncası olmaz...

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil

Ayyy... Çok kötü bi durum Allah kimseye yaşatmasın... Zaten önceden iki kaybım var düşününce içim bi fena oldu Allahım korusun...

Bende senin gazına gelip yapıcam bu gidişle ben lavanta kesesi yapıyorum zaten artık ne zaman bitirirsem kurabiye fikri de çok güzel ama ne zamandan hazırlamak lazım acaba... :44: Bence çok güzel olmuş hiçte acemi işi gibi durmuyor...:)

Benim hamileliğin başında aldığım folikasitte vardı şimdi de kan hapının içinde var ayrıca vitamin hapında da var... Kramplar bende var magnezyum alıyorum onlar için baya iyi geldi canım...

Eşin için çok geçmiş olsun canım... Lavantalı dolap süsün de çok cici olmuş ellerine sağlık...:)

Gercekten cok üzücü bi durum canm ama bugünlerde en önemli şey moral bizim için Allah ne yazdysa o olur kötü düşünme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah sabırlar versin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın hatunlar dün tetenoz aşımızı vurunduk şeker ve kan sonuçlarımızı gösterdik bi odaya on hatun girdiğimiz için doktorumuz ultrasona bakamadı ama napalım bir ay sonra gelebilirsin durumuna göre çalışabilir raporu veririm dedi kanımız da düşmeye başlamış hapları içemiodum ancak bu aya kadar dayanmış vucut hap içemeyince minik şişelerde kan şuruplarına başladık bebeğimde de bendede ters bişi yok çok şükür böyle böyle geçecek bakalım son aylarda rabbim hepimize sağlık şifa sabırlar ihsan eylesin

birbirimizden gaza gele gele ne olcak bakalım ama beğendiğim bişeyi hemen yapmak ya da almak istiyorum böylede bi huyum var.. Canım bu kurabiyeler poşetlendiği takdirde senelerce dayanıyo ama yenmesi için bayat olmaması gerek bu yüzden ben 20 gün kala falan yaparım diye düşünüyorum

evet canım bende eşimle izleyip ağladım ... keşke kızlarda izleyebilse belki bir motivasyon olur.
bu bebek onalrın bebeklerinden daha küçük doğmuş oluyor hesaba göre...

ne izlediniz çok merak ettim bikaç sayfa baktım ama bulamadım :26:

herkese günaydııııııınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…