2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ok, sorun değil
bu arada ben senin yorumlarını beğenemiyorum, sanırım çok beğenmişim... site izin vermiyor

maşlh canım nasıl güzel büyümüş bebeğin ben iki hafta önce gitmiştim en son 830 demişlerdi kilo aldımıki merak ediom pazartesi işlh öğrenecem

kesin kilo almıştır senin bebişte her an büyüyorlar çünkü bunu bu hafta daha net anladım bende aynen acaba benimkide 1 kilo olmuşmudur diye endişeyle gittim ama kuzum 1200 olmuş :) bugunde senden güzel haberler bekliyoruz o zaman :)

Pufpufff ben annemin aldığına pahalı diyordum ki annem 150 tl vermiş 300ü duyunca gerçekten şok oldum neyse tatlım aldıklarını paylaşırsın artık.Ben paylaşamıyorum çünkü anacım burda değil doğumdan önce gelirken getirecek

fıyatı guzelmıs,ınsan gıymeye kıyamaz,evde sabhalık gıymesen bıle hastahanede sart,benım dıger oglum kıs beebsı oldug ıcın yazlık bı takım bende alıcama ama sabahlık dusunmuyorum evde ceyızımde kı saten beyaz sabahlıgmı goturmeyı dusunuyorum

bende hastanede beebk cıkolatası dagıtmak ıstıyorum ama hazıran sıcagında erırmı endıselıyım,dıger oglum ocakta dogmustu dagıtmıstım cok guzeldı sımdı yıne aynı cıkolatdan siparıs vermek sıtıyorum,sepetı kocaman hastaneekı buzdolabınada konmaz kararsızım yaaa

günaydın hamiş dostlarım

güneşli ve güzel bir pazartesi sabahı umarım bebişlerimiz de siz de iyisinizdir

yarın doktor kontrolüm var heyecanlanıyorum inşallah kızımın yüzünü bu sefer net görürüm bir de göbüşü haftasına göre minikti en son gittiğimde bakalım büyümüş mü kuzumun göbüşü :44::44:

hepinizi öpüyoruz kızımla

senin annenle benimki aynı kafada galiba,150 diye düşündüydüm bende maksimum ama beni bile şaşırttı.. Resim yollasınlar sana olmuyo mu canım? Hem görmüş olursun..

hastanede giyicem zaten büyük ihtimalle ama ben evde gecelik öyle çok giymem rahat edemiyorum..o yüzdende o takıma onca para verileceğine evde de giyeceğim şeyler olsun diye değiştireceğiz

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil

Gercekten cok üzücü bi durum canm ama bugünlerde en önemli şey moral bizim için Allah ne yazdysa o olur kötü düşünme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gercekten cok üzücü bi durum canm ama bugünlerde en önemli şey moral bizim için Allah ne yazdysa o olur kötü düşünme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet çok üzüldümsabahtan beri bacaklarımda bi halsizlik var nedenini bılmıyorum. etkilendim sanırım.Allah kimsenin başına vermesin.

Yok aslında annem çok tutumlu bir insandır ama böyle özel şeylerde(düğün, doğum,v.s) paraya kıyar Annemde galaksy yung var bende s3 var ama ikimizdede internet yok,annem kullanmadığından bende evde vınn ve her gittiğim yerde artık wifi olduğundan pakedimi iptal ettridim..Bu kadarda tutumluyuz yaniii Abimler annemlere gidince söylerim gönderirler resmini çekip faceten falan

Canım Allah sabır versin arkadaşına..Çok zordur eminim..bizimde aşağı yukarı aynı dönem hamile kalan arkadaşlarımızdan sadece benim hamileliğim devam ediyor.Hatta hiçbiriyle görüşemiyorum bu koca göbekle,üzüntülerini hatırlatmamak için.. çok çok üzücü bir durum bende çok korkuyorum..Ama herşey Allah'tan.Allah bebeklerimizi bize bağışlasın,sağ salim ve sağlıkla kucağımıza alalım inşallah..

amin canım inşallah.ben de şimdi ziyarete gideceğm arkadaşımla o da hamile çekiniyorum gıtmeye

Kızlar hepinize iyi haftalar....

Cumartesi kontrolüm vardı ama olamadı doktorum acilen şehir dışına çıkması gerekmiş haftaya cumartesiye kaldı halbuki ne kadarda ümütlenmiştim bebişimi görücem diye.... Gel cumartesi gelllll....

Cok gecmis olsun canimmm ben de geeleri uyuyamiyorum burnum tikali ve dondurmaya cok duskunum ama senden sonra korktum simdi daha da kolay kolay yemem.. Bizi de haberdar et nasil oldun diye..

Günaydın guzel bayanlar guzel bir hafta diliyorum herkese!

Gecmis olsun ben de gobegimin buyumesi nedeniyle uyuyamiyorum surekli sag tarafa yatinca kalcam agriyor.Sicak basiyor ve karnim sıkisiyor sanki

Kızlar biraz önce doktordan geldim. KBB a gittim. Kulaklarında ve burnunda iltihap yok dedi. Boğazımı görünce boğazım için alerjik bir ilaç yazdı. İçeriğinde penisiline alerjisi olanlar kullanmasın diyor. Bu ilaç muhtemelen antibiyotiktir diye düşünüyorum. kulak spreyi ve bir de burun spreyi vermiş, bir de minoset yazdı. Sadece burun spreyinden emin değilim, onu da KDU sor dedi, ben de sordum, hepsini kullanabilirsin dedi doktorum. Sağ burun kemiğinde eğrilik var bu yüzden sol tarafına yatınca rahat edemezsin her zaman sağa dönmek istersin dedi. Ben de aynen öyle olduğunu ama KDU sola yat dediği için kendimi sola yatmaya zorluyordum dedim. Bana sağa yatmamı tavsiye etti..

Sabaha kadar gözüme uyku girmedi, tam dalacağım esnada boğularak uyanıyordum. Doktora hamilelikten dolayı burnumun biri tıkalıydı zaten dün de boğazım inince ikisi birden tıkandı sabaha kadar uyuyamadım boğulacak gibi oldum dedim, doktor 6. aydan itibaren hamilelerin tek burun deliği tıkanır zaten bu normaldir dedi...

Doktor Alerjik faranjit gibi bir şeyler söyledi asistanına, hastalığın adını. Hafta sonu pikniğe gitmiştik ondan mı oldu acaba, bir de üstüne dondurma...
sakın ha kızlar değişken havalara aldanıpta benim durumuma düşmeyin ve dondurmadan uzak durmaya çalışın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…