2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aaaay o an şoka girince resim çekmek aklıma gelmedi pakette annemde..koyamadım resim
:KK50:
böyle yakası ve kollar dantelli bazı yerleri inci işlemeli.. Sabahlığın önden bağlanan yeri bile düğme falan değil egzantirik bişey :KK1: ama çok şıktı,ben normalde giyiyo olsam asla değiştirmezdim

ok, sorun değil
bu arada ben senin yorumlarını beğenemiyorum, sanırım çok beğenmişim... site izin vermiyor :KK49:

maşlh canım nasıl güzel büyümüş bebeğin ben iki hafta önce gitmiştim en son 830 demişlerdi kilo aldımıki merak ediom pazartesi işlh öğrenecem

kesin kilo almıştır senin bebişte her an büyüyorlar çünkü bunu bu hafta daha net anladım bende aynen acaba benimkide 1 kilo olmuşmudur diye endişeyle gittim ama kuzum 1200 olmuş :) bugunde senden güzel haberler bekliyoruz o zaman :)
:KK9:

Bişey söyleyeceğim şok olacaksınız.. Şahsen ben hâlâ bu şoktan çıkamadım..
bahsetmiştim hatırlar mısınız bilmem, annem bana bir adet gecelik sabahlık takımı almıştı bikaç gün önce.. Çok beğenerek aldığını söyledi, beğenmezsen değiştiririz dedi.. Bugün bakmak nasip oldu.. Takıma gerçekten vuruldum harikaydı (zaten annemden beğenmeyeceğim bişey çıkmaz) :KK34:
ama fiyatı bi duydum Aman Allah'ım sıkı durun : tam 300 tl
:KK52:

Öyle zengin falan değildir annem ama kaliteyi sever + bana kıyamıyor herşey iyi olsun içimde kalmasın istiyor..

aaah benim kalite düşkünü canım annem.. ben evde sabahlık çok gitmem, o yüzden sonradan annemde demiş "ziyan olmasın, değiştirelim" diye.. Yani işin özü yarın değiştireceğiz artık 300'e tamamlayana dek neler neler alırım :KK1: ve ilk pijama/gecelik ürünlerimi yarın almış olucam muhtrmelen hemen resim paylaşırım :KK34:

yarın annemle gezme ve alışveriş günü yehuuuuuu..
:KK76:

Pufpufff ben annemin aldığına pahalı diyordum ki annem 150 tl vermiş 300ü duyunca gerçekten şok oldum :KK1: :KK1: neyse tatlım aldıklarını paylaşırsın artık.Ben paylaşamıyorum çünkü anacım burda değil doğumdan önce gelirken getirecek :KK50:

Bişey söyleyeceğim şok olacaksınız.. Şahsen ben hâlâ bu şoktan çıkamadım..
bahsetmiştim hatırlar mısınız bilmem, annem bana bir adet gecelik sabahlık takımı almıştı bikaç gün önce.. Çok beğenerek aldığını söyledi, beğenmezsen değiştiririz dedi.. Bugün bakmak nasip oldu.. Takıma gerçekten vuruldum harikaydı (zaten annemden beğenmeyeceğim bişey çıkmaz) :KK34:
ama fiyatı bi duydum Aman Allah'ım sıkı durun : tam 300 tl
:KK52:

Öyle zengin falan değildir annem ama kaliteyi sever + bana kıyamıyor herşey iyi olsun içimde kalmasın istiyor..

aaah benim kalite düşkünü canım annem.. ben evde sabahlık çok gitmem, o yüzden sonradan annemde demiş "ziyan olmasın, değiştirelim" diye.. Yani işin özü yarın değiştireceğiz artık 300'e tamamlayana dek neler neler alırım :KK1: ve ilk pijama/gecelik ürünlerimi yarın almış olucam muhtrmelen hemen resim paylaşırım :KK34:

yarın annemle gezme ve alışveriş günü yehuuuuuu..
:KK76:
fıyatı guzelmıs,ınsan gıymeye kıyamaz,evde sabhalık gıymesen bıle hastahanede sart,benım dıger oglum kıs beebsı oldug ıcın yazlık bı takım bende alıcama ama sabahlık dusunmuyorum evde ceyızımde kı saten beyaz sabahlıgmı goturmeyı dusunuyorum

üff kızlar bu bebek şekeri konusunda çok kararsızım. kendim yapmak istiyorum. daha pahalıya mı gelir diye düşünüyorum. 3 -4 çeşit yapayım dıyorum . bunları hastanedemi yoksa eve geldıklerınde mı dagıtsam diye düşünüyorum.. ay çok kararsızım :KK52::KK52::KK52:
bende hastanede beebk cıkolatası dagıtmak ıstıyorum ama hazıran sıcagında erırmı endıselıyım,dıger oglum ocakta dogmustu dagıtmıstım cok guzeldı sımdı yıne aynı cıkolatdan siparıs vermek sıtıyorum,sepetı kocaman hastaneekı buzdolabınada konmaz kararsızım yaaa

günaydın hamiş dostlarım :KK52::KK52::KK52:

güneşli ve güzel bir pazartesi sabahı umarım bebişlerimiz de siz de iyisinizdir:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

yarın doktor kontrolüm var heyecanlanıyorum inşallah kızımın yüzünü bu sefer net görürüm bir de göbüşü haftasına göre minikti en son gittiğimde bakalım büyümüş mü kuzumun göbüşü :44::44:

hepinizi öpüyoruz kızımla

Pufpufff ben annemin aldığına pahalı diyordum ki annem 150 tl vermiş 300ü duyunca gerçekten şok oldum :KK1: :KK1: neyse tatlım aldıklarını paylaşırsın artık.Ben paylaşamıyorum çünkü anacım burda değil doğumdan önce gelirken getirecek :KK50:

senin annenle benimki aynı kafada galiba,150 diye düşündüydüm bende maksimum :KK1: ama beni bile şaşırttı.. Resim yollasınlar sana olmuyo mu canım? Hem görmüş olursun..

fıyatı guzelmıs,ınsan gıymeye kıyamaz,evde sabhalık gıymesen bıle hastahanede sart,benım dıger oglum kıs beebsı oldug ıcın yazlık bı takım bende alıcama ama sabahlık dusunmuyorum evde ceyızımde kı saten beyaz sabahlıgmı goturmeyı dusunuyorum

hastanede giyicem zaten büyük ihtimalle ama ben evde gecelik öyle çok giymem rahat edemiyorum..o yüzdende o takıma onca para verileceğine evde de giyeceğim şeyler olsun diye değiştireceğiz

günaydın hamiş dostlarım :KK52::KK52::KK52:

güneşli ve güzel bir pazartesi sabahı umarım bebişlerimiz de siz de iyisinizdir:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

yarın doktor kontrolüm var heyecanlanıyorum inşallah kızımın yüzünü bu sefer net görürüm bir de göbüşü haftasına göre minikti en son gittiğimde bakalım büyümüş mü kuzumun göbüşü :44::44:

hepinizi öpüyoruz kızımla

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil:KK43:

kılzar günaydın çok moralim bozuldu.dizlerim halsizleşti. bi arkadaşım vardı 38 haftalık hamileydı dü ölü doğum yaptı çok üzüldüm.ne zaman ne olacağı hiç belli değil:KK43:

Gercekten cok üzücü bi durum canm ama bugünlerde en önemli şey moral bizim için Allah ne yazdysa o olur kötü düşünme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gercekten cok üzücü bi durum canm ama bugünlerde en önemli şey moral bizim için Allah ne yazdysa o olur kötü düşünme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet çok üzüldümsabahtan beri bacaklarımda bi halsizlik var nedenini bılmıyorum. etkilendim sanırım.Allah kimsenin başına vermesin.

senin annenle benimki aynı kafada galiba,150 diye düşündüydüm bende maksimum :KK1: ama beni bile şaşırttı.. Resim yollasınlar sana olmuyo mu canım? Hem görmüş olursun..

hastanede giyicem zaten büyük ihtimalle ama ben evde gecelik öyle çok giymem rahat edemiyorum..o yüzdende o takıma onca para verileceğine evde de giyeceğim şeyler olsun diye değiştireceğiz

Yok aslında annem çok tutumlu bir insandır ama böyle özel şeylerde(düğün, doğum,v.s) paraya kıyar :KK16: Annemde galaksy yung var bende s3 var ama ikimizdede internet yok,annem kullanmadığından bende evde vınn ve her gittiğim yerde artık wifi olduğundan pakedimi iptal ettridim..Bu kadarda tutumluyuz yaniii :KK1::KK1: Abimler annemlere gidince söylerim gönderirler resmini çekip faceten falan :KK1: :KK1:

Canım Allah sabır versin arkadaşına..Çok zordur eminim..bizimde aşağı yukarı aynı dönem hamile kalan arkadaşlarımızdan sadece benim hamileliğim devam ediyor.Hatta hiçbiriyle görüşemiyorum bu koca göbekle,üzüntülerini hatırlatmamak için.. çok çok üzücü bir durum bende çok korkuyorum..Ama herşey Allah'tan.Allah bebeklerimizi bize bağışlasın,sağ salim ve sağlıkla kucağımıza alalım inşallah..

Canım Allah sabır versin arkadaşına..Çok zordur eminim..bizimde aşağı yukarı aynı dönem hamile kalan arkadaşlarımızdan sadece benim hamileliğim devam ediyor.Hatta hiçbiriyle görüşemiyorum bu koca göbekle,üzüntülerini hatırlatmamak için.. çok çok üzücü bir durum bende çok korkuyorum..Ama herşey Allah'tan.Allah bebeklerimizi bize bağışlasın,sağ salim ve sağlıkla kucağımıza alalım inşallah..

amin canım inşallah.ben de şimdi ziyarete gideceğm arkadaşımla o da hamile çekiniyorum gıtmeye

Kızlar hepinize iyi haftalar....

Cumartesi kontrolüm vardı ama olamadı doktorum acilen şehir dışına çıkması gerekmiş haftaya cumartesiye kaldı halbuki ne kadarda ümütlenmiştim bebişimi görücem diye.... Gel cumartesi gelllll....:KK50:

Cok gecmis olsun canimmm ben de geeleri uyuyamiyorum burnum tikali ve dondurmaya cok duskunum ama senden sonra korktum simdi daha da kolay kolay yemem.. Bizi de haberdar et nasil oldun diye..

Günaydın guzel bayanlar guzel bir hafta diliyorum herkese!

Gecmis olsun ben de gobegimin buyumesi nedeniyle uyuyamiyorum surekli sag tarafa yatinca kalcam agriyor.Sicak basiyor ve karnim sıkisiyor sanki:KK43:

günaydın annişler, güzel bir hafta diliyorum herkese:KK16:

az sonra açlık kan şekerimi ölçüp diyetime başlayacağım:18: sadece 1.saat sonu değerim yüksek olmasına rağmen takip ve diyet verdi dahiliye uzmanı... en azından kilo alımım dengelenmiş olur...

ben de görmek istiyorum o takımı:KK24: benim tüm aldıklarım 300 tuttu, bir sürü şey alırsın o fiyata canım...

ah canım benim ya, mide yanmasından uyumadığım geceler oldu o sinir harbini bilirim... çok dikkat et kendine ve doktordan dönünce haber ver bize de... çok geçmiş olsunnn...:KK16:

hiiii daha hazır bile değiliz,zaman ne çabuk geçiyor.... ve ağırlaştıkça yükümüz sabırsızlanıyoruz...:nazar::KK16:

Kızlar biraz önce doktordan geldim. KBB a gittim. Kulaklarında ve burnunda iltihap yok dedi. Boğazımı görünce boğazım için alerjik bir ilaç yazdı. İçeriğinde penisiline alerjisi olanlar kullanmasın diyor. Bu ilaç muhtemelen antibiyotiktir diye düşünüyorum. kulak spreyi ve bir de burun spreyi vermiş, bir de minoset yazdı. Sadece burun spreyinden emin değilim, onu da KDU sor dedi, ben de sordum, hepsini kullanabilirsin dedi doktorum. Sağ burun kemiğinde eğrilik var bu yüzden sol tarafına yatınca rahat edemezsin her zaman sağa dönmek istersin dedi. Ben de aynen öyle olduğunu ama KDU sola yat dediği için kendimi sola yatmaya zorluyordum dedim. Bana sağa yatmamı tavsiye etti..

Sabaha kadar gözüme uyku girmedi, tam dalacağım esnada boğularak uyanıyordum. Doktora hamilelikten dolayı burnumun biri tıkalıydı zaten dün de boğazım inince ikisi birden tıkandı sabaha kadar uyuyamadım boğulacak gibi oldum dedim, doktor 6. aydan itibaren hamilelerin tek burun deliği tıkanır zaten bu normaldir dedi...

Doktor Alerjik faranjit gibi bir şeyler söyledi asistanına, hastalığın adını. Hafta sonu pikniğe gitmiştik ondan mı oldu acaba, bir de üstüne dondurma...
sakın ha kızlar değişken havalara aldanıpta benim durumuma düşmeyin ve dondurmadan uzak durmaya çalışın...

X