2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kız maşallah neredeyse 1.5 kilo olmuş. Bebeklerimiz büyüdükçe heyecanlaniyorum
ben. Ictigin ilacın da faydası olur umarım hayırlı zamanda bebisini kucagına alırsın

saol cnm çok teşekkür ederim.hepimizin bebişleri büyük bi hızla büyüyor..onlarda bizlere kavuşmak için sabırsızlanıyor.allahım hepimize hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin...

nasılsın canımmm...kas ağrın falan devam ediyormu canım...

Guzel arkadasim bel agrisi ayni devam cok sukur ki artmiyor. Bende senin gibi hastaydim biraz antibiyotik icmeden atlatmaya calisiyorum. Kocis bas sagligina gitti bende annemle bi akrabaya oturmaya geldim.
Sen nasil oldun canim iyi misin biraz. Esin nasil

iyiyim bende bayağı attım hastalığı...halsizlik ve uykusuzluk var ama o kötü günleri atlattım ya şükür....başınız sağolsun bu arada..bende ısrarlar üzerine 1 tane içtim antibiyotik bir dahada içmedim..içim elvermedi hiç..eşimde daha iyi 3 haftaya basarsın ayağının üzerine demiş doktor bakalım...iyi oturmalar iyi sohbetler canım..

Son düzenleme:

Günaydın nöbetçi arkadaşım. Sen açıyorsun burayı haftasonu:-( Nasılsın biraz daha iyileştin herhalde yazdıklarını okudum.
Hepimize güzel pazarlar

Günaydın nöbetçi arkadaşım. Sen açıyorsun burayı haftasonu:-( Nasılsın biraz daha iyileştin herhalde yazdıklarını okudum.
Hepimize güzel pazarlar

günaydın eriğimmmm...hoşgeldinnn...iyileştim canım daha iyiyim..bu gripten öte birşeydi anlayamadım...ama geçti halsizlik yorgunluk var o kadar..sende iyisin dimi kuzuda iyi :)

hoşgeldin o zaman bikez daha aramıza
ilk fırsatta ekleyeceğim listeye canım,şu an ne var ne yok diye kısa süreli bakınıyorum işim var bugün biraz..
ihmal etmemeye ve fırsatın oldukça yazmaya çalıl,inanılmaz faydalı oluyor çünkü burası birbirimize

günaydın eriğimmmm...hoşgeldinnn...iyileştim canım daha iyiyim..bu gripten öte birşeydi anlayamadım...ama geçti halsizlik yorgunluk var o kadar..sende iyisin dimi kuzuda iyi :)

Iyiyim canım sagol, oglum da bol tepikli;-) Bugün buralar yağmurlu evde vakit gecirecegiz artık. Temizlik, is güç beni bekler sana da kolay gelsin seni de güzel kızını da öpüyorum

Kızlar telefondan girenler için kadınlar kulübü uygulaması çok kullanışlı olmuş haberiniz olsun ben beğendim. En azından takip etmesi daha kolay oldu.

Son düzenleme:

Allah iyilik versin canim. Kocanda hemencik iyilssin bebek hazirligina baslayin birlikte
Bende daha hic bisey yapmadim ve sabirsizlanmaya basladim. Ciciler sayfamiza bayiliyoruuuuuummm
Opuyorum seni gorusuruz

Kızlar telefondan girenler için kadınlar kulübü uygulaması çok kullanışlı olmuş haberiniz olsun ben beğendim. En azından takip etmesi daha kolay oldu.

Katılıyorm canm hem foto belge paylaşmak daha kolay burdan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hoşgeldinnnnnnn tekrar..kayna tabi.... :) bu arada çalışıyor musun bu kadar erken kalktığına göre..gerçi ben izin günümdeykende erken kalkıyorum alışkanlık..

.

Günaydın tekrar :) hoşbulduk! Çoo teşekkürler :) evet cnm, ben de erkencilerdenim :) çalışıorum ama haftasonu değil Allahtan! Yine de çok geç kalkamıorumm ))))
Artık bebik de saolsun uyandımmı uyutmuyor karın çalışmalarından :)

Bu arada sitede var ama uygulamada birden fazla cvp kısmını bulamadım, tek tek yazcem hepinize :)))) süper oldu bu uygulama!

Hosgeldincanim, biz genelde burdayiz bazen facedeyiz... Ciger icin A vitamininden dolayi demisin, o zaman havucta mi yasak, Ben bu konuyu bir arastirayim merak ettim. [/

Hoşbulduuuk :) teşekkürler!
Yok, bütün A vitaminleri yasak değil, ciğerde çok fazla miktarda bulunduğu için yasak. Yoksa balıkta da hatrı sayılır A vitamini vAr ama bırak yasağı yememiz lazım :) bende birden fazla uygulama var takip için telefonda, hepsinde bahsediyor.

Miktara bağlı olmadan yasakladıkları şeyler:
Ciğer, sakatat, az pişmiş yumurta ve et!, yüksek miktarda civa içeren dip balıkları... Başka aklıma gelirse yazarım.

Onun dışında miktar nedeniyle kısıtlananlar var ama o kdr abartıcağımızı sanmıyorum

Hoşbulduk! Hepinize tşkler :)
Evet, okumak bile yetiyor, şimdi ben de bildiklerimi paylaşabileceğim!
Uygulamada hala eksikler var sanırım ama olsun, girebilmek güzel

Eveeeet! Süperrr! Ben de gelebildim bu sayede :))))

Uygulamada hala eksikler var sanırım ama olsun, girebilmek güzel

Birden fazla msj alıntısını uygulamada bulabildin mi? Ben henüz göremedim msj kalabalığı yapıorum :)

arkadaşlar herkese güzel bir pazar diliyorum... burada mı okudum hatırlamıyorum ama beslenme konusunda "kahvaltıyı sıkı yapıyorum ( nutella patates filan ) ama kaşam salatayla geçiştiriyorum " diyen bir arkadaş vardı onun yazdıklarını okuyunca aklıma geldi ama şimdi yazma fırsatı buldum. yapılan akademik bazı çalışmalara göre gebelerde kalori kısıtlaması yapılması, bu annelerden doğan bebeklerde yenidoğan dönemin de normal olsalar bile , 6-7 yaşlara geldiğinde mental motor gelişim geriliğine sebep olduğu saptanmış. o yüzden yeterli kaloriyi gün içine yayarak dengeli beslenmek çok önemli . bilgimi paylaşmak istedim...

vaaaaaav arkadaşımmm harikasınnnnn yaaaaa ilk fırsatta hepsini tek tek okuyup sorum olursa sorarım sana (başını ağrıtırsam kusura bakma)

yalnız fiyat farkına bak vuuuuuuuuu çok yahu

lavanta kesesi için malzeme aldım denemelik ve dün akşam denedim 2 farklı türde.. Bide bende minyatür ufacık bi dikiş makinesi var onunla kendim dikmeye uğraştım.. İlk denemem kese ok oldu ama üstüne yapılan aslan senin gösterdiğinin aynısı olsun derken keçeli kalem bulamadım o an evde değildim,bide gözleri hazır alcaktım almayı unutmuşum komik oldu aaay ne güldüm... 2.yide kese üstüne isimli denedim onu daha çok sevdim sanırım ben bunu 20 tane falan ekstradan yapcam ilk fırsatta eklicem resimleride

Canım yapta ekle bakalım benimde keçem kaldı biraz fazla almışım bende değerlendiririm belki fikir olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…