2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cnm saol detay için!
Ama tıkladığımda sadece 'quote' çıkıyor ve tıklayınca da hemen cevaba geçiyor zaten bi alıntı bi paylaş bi de şikayet sanırım o var.. İphone benimki? Onla alakalı olabilir mi?

Uygulama değişmez ama bilemedim acaba niye olmadı?:what:

kızlqar acayip bi karın ağrım var şöyle sanki kabız oluşum gbi bi basınç var.tuvalete gittiğimde aynısı oluyo.perşembe günü gittim doktora herşey iyiydi ne olabilirki bu.erken doğumdan çok korkuyorum.peşpeşe hamilelik geçirdiğim için böyle bi risk var tabi Allah korusun.doğum sancısı hiç çekmedi nasıl bişey acaba ilki sezeyandı.kafam karışık.israr yolu enfeksiyonuda olabilir belki.???

Hayirli aksamlar bacilarim
Kendimi asiri yorgun hissediyorum
Veeee ne zaman uzansam hemen yativeriyorum
Kv de uyu uyu diyor ins. Ali Yasin de bu kadar uyur deyip guluyor

Yaaa şu bir kaç gündür azcık uzanayım deyip uyuyakalıyorum. Ama gece hortluyorum, uyku tutana kadar akla karayı seçiyorum. Tabii bunda eşimin horultusunun da büyük faydası oluyor doğrusu habire dürtüp yan dön Canım diyorum ama benim uyku kaçıyor bi kere ...
Ayyy şuan bile uyku bastı.
Aaaa gaytada gizli kan testinin sonucunu az önce mail aldım, şükür temiz çıkmış, ama idrar tahlilinde enfeksiyon görünüyor, dr u yarın arayacağım. İdrar kültürünün sonucu da yarın çıkar sanırım....

Arkadaşımın erkenden gelen bebişnin de durumu iyiye gidiyormuş çok çok şükür. Allah cümlemizin bebeişine sağlık sıhhat versin inşallah...

Kızlar nasılsnz resmen geldikçe üst üste geliyor kayınpederim rahatsızlandı eşim bütün gün hastanedeydi safra tası nedenyle pankreası iltihaplanms Dr ciddi dedi durumu bebeğim için üüzlmemeye calışıyrm oğlumun adı kayınpederimin adı olcaktı o yzden daha bi hasssasm dularınızı beklyrm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm arkadaşlar hamile annelerden yasin topluyorum bebek için allah rızası için okumak isteyen olursa yazsın kiminin parası kiminin duası

Hayirli aksamlar bacilarim
Kendimi asiri yorgun hissediyorum
Veeee ne zaman uzansam hemen yativeriyorum
Kv de uyu uyu diyor ins. Ali Yasin de bu kadar uyur deyip guluyor
cnm uyu sende zaten cocuk dogdugunda uyuyamicaksin tatlim
Hic bunu dusunmedim ama uc yasina geldiginde isteeim heralde daha guzel olur gidiricen sunet kiyafetini dolastirican ayy hayal bile edemiyorum o gunleri cok tatli olurlar allahim hepimize nasipeder o gunleri :)))AMINNN..
GECMISS OLSUN CNM ALLAHIM SIFALAR VERSIN KENDINIDE VAZLA UZME OGLUNU DUSUN CNMM

İyi geceler annişler bizimde yarın şeker yüklememi var 75 gram bakalım nasıl geçicek...

Geçmiş olsun canım.allah acil şifalar versin

İyi geceler annişler bizimde yarın şeker yüklememi var 75 gram bakalım nasıl geçicek...

allah kolaylık versin canım inşallah kolay geçer.umarım yalnız olmazsın ben yalnızdım çok bunaldım

Uyuyamiyorum yaaa deli olucak kimse varmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim ben doktoruma sordum yiyebilirsin dedi, hergun yeme ama dedi, 10 ogunde bir yiyebilirsin dedi. Ben her ay yedim, canim cok istiyor zaten seviyorumda, kansizlarinda ozellikle yemesi gerekiyormus, sadece iyi pismis olmasi onemliymis

özele gidiyorum cnm muhasebeciyede doktorumada sorucam..raporun bana iyi geliceğine bende inanıyorum inşallah dediğin gibidir bakalım...

Ozel sektorde calisanlarin 657 den farkli diye bilmiyorum canim, o yuzden muhasebeci veya mutemetie sor demistim. Memurun 40 gun rapor hakki var ama 8. Gunden sonra maasda dusme oluyormus cuzzi bir miktar. Doktorun tek imzali 10 gun rapor verebilir, heyet raporunda bildigim kadariyla Oyle bir dusme olmuyor, rapor hakkinda sakli kaliyor.

Cok sukur sevindim canim
Valla siz calisan annelere imreniyorum ben...
Masaallah hepinize...
Hem is hem ev hem hamilelik Rabb'im yardimciniz olsun....
Ben tek basina su hamilelik donemini zor atlatirken sizlere kocaman bir masaallah diyorum
Rabbim kolaylığnı veriyo ama zor olduğuda bi gerçek tek düşüncen her yorulduğunda koşturduğunda strese girdiğind acaba bebeğim iyimi sorusu oluyo..kendini geçiyosun..ama vede olmak gibiside yok tabi hepimizin Allah yardımcısı olsun cnm saol
doğum sancılarını adet sancılarına benzetiyolar ama nasıl cvp vericeğimi bilemedim..idrar yolu olabilir dediğin gibi..bende sancılarımdan şüphelenip idrar tahlili ve idrar kültürü yaptrdım temiz çıktı doktorum hamilellikten dolayı sancılar biraz istiharat et dedi..sende korkma cnm ama doktora görün yine derim..
Allah şifa versin cnm isimlerle kıyaslama yaparak bebeğinide kendinide üzme..inşallah kayınpederinde bi an önce sağlıkla ayaklanır
anladım cnm :26: en sağlıklısı muhasebeciyle konuşmak hatta bugün dpoktorla iletişime geçmeyi düşünüyorum bakalım

günaydın hatunlar haftasu temizlik temizlik derken iş ve kemiklerim çok ağrıo oğlum saolsun geceleri uyutmuo güp güp güp vurmalar başladı

Buldum puffpufum, şimdi tahlil sonuçlarına tekrar baktım, Normal aralık 75-115 arası yazıyor. Bu durumda her şey yolunda görünüyor herhalde...

ooooo süper o zaman canım gözünaydın

hani bazen çocuklar doğunca doktor yapılsın fln diye öneriyo ya öyle bişey olursa hemen yapılır ama olmazsa ben hemen yaptırmayı düşünmüyorum..

iyi sonuçlar al inş canım..benimkide perşembe günü

günaydın hatunlar haftasu temizlik temizlik derken iş ve kemiklerim çok ağrıo oğlum saolsun geceleri uyutmuo güp güp güp vurmalar başladı

Sana da gunaydin canim :) ne guzel bebis kendini hissettiriyor iste annesi. Her gece onunla uyudugunu hatirlatiyor sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…