2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR((

canım günaydın.. dün akşam benimde durup dururken ayağım kaşındı ve eşim evde hazır olan kekik suyunu pamuğa döküp ayağımın kaşınan kısmına sürdü ve iyi geldi.. ağızdaki yaralara ve şişliklere de iyi geliyor kekiği kaynat az miktarda çok işe yarıyor denemeni tavsiye ederim canım...

senın sımdıden ayakların sısmeye baslamız odem olusuyo dıkkat et canım Allhtan bende olmuyo kılodan yana da sanslıyım kızımda 9 kılo aldım aynı hızla dogumdan sonra verdım

ben napıcam peki böyle balon gibimi dolaşcam ya nasıl inecek bunlar su cok ıcıyorum o yapmış olabilirmi ?[/QUOTE]

yazinizi gorunce hemen yazmak istedim bende 1 aydan fazladir sisiyorum cmrt doktoruma soyledim erken daha dedi bi proteinine bakalim dedi cok sukur idrarda sorun yok ama kandaki protein miktarim dusuk cikti beslenmene ozellikle dikkatcen dedi ki hemen hemen hergn bir yumurta sut yogurtta tuketiyordm et cok sevmiyordum simdi onada dikkat ediyorum sizde bi baktirin bence

Coook geçmiş olsun canım. Dikkat et ve bol bol dinlen. Bogazını yumusatmaya çalış. Vicks sürüp boğazını sar faydası oluyor şişliğe.

Cok komiksiniz kız babaannenle benim rahmetli anneannem de bütün torunları sayardı birimizi cagiracagi zaman. Biz de beklerdik sayması bitsin de gerçekten kimi çağırdığını anlayalım diye

Uff disimde kirildi ve sanirim bir tarafi kök.( noluyor bana ..

Canim ilik suya birazcık bal at ve icine limon sık. Bogazini hemen yumusatir.. bende de faransit var bogazima bu karisim iyi geliyor. Hamilelikte her sey icilemedigi icin bu karisim guvenli.. Kendini iyi hissedene kadar eger imkanin varsa ise gitme Allah korusun gribe cevirmesin. Ben 1 hafta yattim hastanede..
Ayynen 2 ay once durduk yere bnmde disimin dolgusu dustu ve kirildi. Dr a gittim kanal tedavisi dedi.. bende hamilelikte yapiliyor mu dedim. Drundan konsültasyon getir yaparimdedi. Bende vazgectim.. Allah a şükür agrimiyor inşallah da agrimaz. Dogumdan sonraya biraktim..
Acil şifalar diliyorum canim. Kendine de bebisine de iyi bak.. birde mutlaka bol su tuket..

yalnız değilsin canım... şekeri ben aldım ama babacık da farklı değil dün akşam benden kurabiye istedi kurabiye yaptım... evdekiler benden daha çok aş eriyor...

Desene babaniz da senle birlikte aseriyor.. aman dikkat sendeki bebiste babaya bu kurabiyeler gobüş olarak dönmesin
Benim esimde tatli hastasiydi hamislikte ven hic tuketemedigim icin adamcagiz unuttu.. hastaneden gelince sutlu tatli yapmistim artikin cani istemiyormus beyefendinin kendime göre yapicakmisim
Eeee körle yatan şaşı kalkarmiş

ben napıcam peki böyle balon gibimi dolaşcam ya nasıl inecek bunlar su cok ıcıyorum o yapmış olabilirmi ?

yazinizi gorunce hemen yazmak istedim bende 1 aydan fazladir sisiyorum cmrt doktoruma soyledim erken daha dedi bi proteinine bakalim dedi cok sukur idrarda sorun yok ama kandaki protein miktarim dusuk cikti beslenmene ozellikle dikkatcen dedi ki hemen hemen hergn bir yumurta sut yogurtta tuketiyordm et cok sevmiyordum simdi onada dikkat ediyorum sizde bi baktirin bence[/QUOTE]

teşekkür ederim bende sabahları işyerimde kahvaltı yapıyom o yüzden süt ve yumurta yıyemıyorum
sonra et ten tıksındım sadece köfte yiyebiliyorum

Cok komiksiniz kız babaannenle benim rahmetli anneannem de bütün torunları sayardı birimizi cagiracagi zaman. Biz de beklerdik sayması bitsin de gerçekten kimi çağırdığını anlayalım diye[/QUOTE]

babannemin ismi benle aynı ama yine de bana seslenirken de sayıyor milleti. Üstelik bana semiye değil semya diyor. Kendi adı sonuçta 80 yıldır kullandığı ismi nasıl yanlış söylüyo anlamıyorum.

Uff disimde kirildi ve sanirim bir tarafi kök.( noluyor bana ..

Bacim ne olmus sana oyle....
Ya bu aralar sanirim feci sekilde nazar cekiyoruz....
Bol bol dua oku ve okut bacim...
Gecmis olsun

Desene dokuz dogurmussun bacim
Rabb'im gerceginide yasatsin zamaninda ins.

Ne guzel isimler bacim kolay kolay kimsede yok

Doğururuz canım alimallah, korkma ...doğuramayıp bebek içinde kalan yok ....gerekirse sezeryanda olur, kısmet artık

her sabah tartılıyor benim ki bi de kilo aldıysa ben bugün ne yedim diye soruyor. aramızda 2 kilo kaldı seni geçeceğim diyorum gülüyor o 79 ben 77 ben seni geçerim kızımla dedim..

onlar yemese benim hiç aklıma gelmiyor akşam bir şeyler yemek. canı çay istiyor yap canı kurabiye istiyor yap.. aslında irmik istedi yok yapamam irmik dedim o zaman kurabiye yap diyor çok komik oluyor. kızımda diyor ki sen nasıl hamilesin hiç bişi istemiyorsun...

yok kızzz o yüzden demedim..bizim topikte devamlı yazanlar oluyo mart annelerinin hemen hemen hepsi doğurmuş hemde çoğu sezeryan diye hatta bi tablo bile kopyaladılar buraya baktık ama ben girip bakıyorum mart anneleri gayet sakin çözemedim

aneeeeeyyyyy cidden kızzz o ne ne değişik isimler anlamları ne acaba :26:

noluyo bu alıntılara yaaa birisi bişey söylesin pufpufff nerdesin bi sorsana yönetime değişmiş sistem

ben bi farklılık göremedim be oldu ki cnm sorun ne?

Ne guzel isimler bacim kolay kolay kimsede yok [/QUOTE]

aneeeeeyyyyy cidden kızzz o ne ne değişik isimler anlamları ne acaba :26:

konyada elini atsan bu isimde birilerine denk gelirsin bacım. Gerçi benim ismim pek olmuyor genelde semiha var

Semiye işiten kadın demek. Ay cidden duymadınız mı herkeste var bu isimler burda

Son düzenleyen: Moderatör:

düzeldi alıntılar acayıp cıkıyodu sabah

Bu bekleyiş sonra anne mi dicek baba mı dicek ay nasıl okula başlicak diye sürer gider.. geçmez bu bekleyişleerrrr

hadı yaa masallah kızına bız senınle aynı haftadayız yaklasık 15 gun once benım oglusum 436 grcıktı bende tontişim diye sevıyodum zeynep alya tam tontişmiş

maşallah senin oğluşuna da Tosuncuk bizim kızımız aynı anası

Canım linkini veremedim ama mart annelerinde daha pek yok. Şubat annelerine bak istersen bir de Orada güzel doğum hikayeleri var

okudum canım onalrı yuttum bile

Çok sağolll canımmmm Rabbim sana ve bütün çalışanlara yardım etsin gücünüzü artırsın Mevlam inşallah

Amiiiinnnnnn

hee herkesler bahsedince ben de baya var sanmıştım..

Aynen soluma hic yatamazdim hep isik gelir cunku ordan, sut ve yumurtakonusu al benden de o kadar.ne guzel anlatmissin.

Teşekkürler bacım. ayrıca geçmiş olsun nasıl oldun???

Amann canim cikmasinda zaten. Birde diyetle ugrasmayalim
Kac kg aldin ki kizz

9 kilo aldım 95'e çıktım bacım hiç sormaa başımı dağlara taşlara vurasım var

kız birileri yazdıydı hangi bacım unuttum martta çok güzel doğum hikayeleri var şubatta hemen hemen hepsi doğurmuş falanmış filanmış ona kandık

ben yazmıştım kızlar
2014 mart anneleri paylaşım alanı topiğini sayfa sayfa okudum en az 3/5 kişi doğurmuş hatta çoğuda şubat sonunda doğurmuş

pufpuff'um en yakın bu yazını buldum dün akşam kocişle konuştuk, isimde son karar Zeynep Alya olacak.. Düzeltebilir misin.. Teşekkür ederim bacıımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…