2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim gecmis olsun, ben bepanten kullaniyorum birde banyodan sonra yag karisimi kullaniyorum, aktarda özel yaptırdım 10 çeşit yag var. Melisa, kayısı, papatya, kakao,buğday,argan, ay diğerlerini hatirlayamadim. Aktara soyle çatlaklar Icin de hazirlarlar

Sagol cnm ugrarim bugun kesin ozaman. tatlm simdi dusa girdim ciktim kremi surdum uzandim sumdi hafif bi yanma hafif bi kasinti var ..umarim gecerde biraz uyurum bu gece uyuysmadim prk:KK43:

Şekerler, tablomuzdan bebişlerimizin isimlerine baktım ne afilli isimler öyle ayol. Ne kadar modern ne kadar farklı isimler, vay ulen vay bizim isimlere bak bi de onlarınkine....

Bizim ailedeki kız isimlerini söylesem yarılırsınız gülmekten :KK37:

miyase
hasibe
nazife
halime
şerife
semiye ( bu ben oluyorum )
melike
fadime

babaannem birimizin ismini söyleyeceğinde hepsini sıralıyor adımızı bulana kadar. :KK14: :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: guldurdunn kiz beniii sabah sabahh superr isimlr bence:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Şekerler, tablomuzdan bebişlerimizin isimlerine baktım ne afilli isimler öyle ayol. Ne kadar modern ne kadar farklı isimler, vay ulen vay bizim isimlere bak bi de onlarınkine....

miyase
hasibe
nazife
halime
şerife
melike
fadime

babaannem birimizin ismini söyleyeceğinde hepsini sıralıyor adımızı bulana kadar. :KK14: :KK1:

günaydınlar... sabah sabah iyi geldi bu yazdıkların :KK1::KK1::KK52::KK52:

Gunaydin kizlar dun geceden beri bogazimin sag tarafinda bir sey vardı agricak gibiydi.gozum aydin artik agriyo. 5 40 tan beri ayaktayim sicak bisiyler iceyim diye ama ne icicem sut de yok ihlamur icicem ama açım kahbalti yapiyorum o yuzden.bogazimda yumusama olmazsa ise gitmiycem.2 kez grip olmustum bu 3 olacak.ilac icmek istemiyorum bir daha .pufpuff ve cann ve diger evde olanlar ne guzel ise gitmiyorsunuz; (( benim kadar sık da hasta olmuyorsunuzdur.ya ben bu 3 olacak .
Yavruma bir sey olacak diye aklim cikiyor.

Uff disimde kirildi ve sanirim bir tarafi kök.:KK43:( noluyor bana ..
Canim cok gecmis olsun bende senin gibi hastalandim bi kere ilac icmeden atlattim cok sukur. Dunden beri de hem bende hem kizimda hastalik havasi var yine bogazim giciklaniyo. Ama ben hemen onlem aliyorum iyice kotulenmeden sende oyle yap ilik biseyler ic sik sik bol su al ama onuda ilitarak ic bogazina biseyler sar sicak tutsun pekmez ihlamur bal vs ise yariyorlar dene canim.
Bu arada Allah calisan annelerin yardimcisi olsun guc kuvvet versin. Arada ben de sizin yerinizde olmak istiyorum itiraf edeyim :KK34:
Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR:KK43:((

BIRI BENIDE KURTARSIIIIIIIIIIIINNNN :KK53::KK53: hemde en acilinden yaaa :KK37::KK37: sen yine iyisin aysalim benim hem gogusler hem gobus hem sirt feci bi sekilde kasiniyo hemde aylardir :KK53::KK53: Vallahi bazen kendime hakim olamayip kasiyorum.. oyle tatli kasiniyoki :KK52::KK52:
Cok fena catlayacam ben biliyorum :KK76::KK76:

Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR:KK43:((

ay banada bır haftadır bıseyler oluyor goguslerıme boyle sankı ıgle batar gıbı bısey,goguslere sut gelmeye baslıyor ondan belkı bıde karnımın sag ust tarafına bırden bır agrı gırıyor supelenmeye basladım :KK43:

miyase
hasibe
nazife
halime
şerife
melike
fadime

Kiz semiye gunaydin bacim :KK34: sabah sabah nerden aklina geldide guldurdun bizi :KK1::KK1: bun isimler ayni aileden mi hepsi kafiyeli de

BIRI BENIDE KURTARSIIIIIIIIIIIINNNN :KK53::KK53: hemde en acilinden yaaa :KK37::KK37: sen yine iyisin aysalim benim hem gogusler hem gobus hem sirt feci bi sekilde kasiniyo hemde aylardir :KK53::KK53: Vallahi bazen kendime hakim olamayip kasiyorum.. oyle tatli kasiniyoki :KK52::KK52:
Cok fena catlayacam ben biliyorum :KK76::KK76:[/QUOTE]

kızzzz aynı sekılde bendede kasınmalar basladı cıldım de asırı kuruyor ozellıkle yataga gırınce bır kasıntı oluyor daha cok bacaklarımda :) kılo alıyoruz ondan mı acaba ben kremlenıyorum komple ıyı gelıyor :)

Cok fena catlayacam ben biliyorum :KK76::KK76:

kızzzz aynı sekılde bendede kasınmalar basladı cıldım de asırı kuruyor ozellıkle yataga gırınce bır kasıntı oluyor daha cok bacaklarımda :) kılo alıyoruz ondan mı acaba ben kremlenıyorum komple ıyı gelıyor :)[/QUOTE]
Canim bende yaglaniyorum bol bol hemde lierac kullaniyorum ama bana misin demiyo:KK1: ben kilo da almadim ayrica bu ikinci hamileligim ilkinde hic boyle olmadi:KK53::KK53: hatta ben dayanamayip dermatologa gittim ama cikss :KK37::KK37: yapacak bi sey yok catlayacagiz :KK52: birden turk filmlerindeki kotu karakterler gibi kahkaha atasim geldi puhahahahahahaaaaa

canim nazar degmis sana, bugun gitme ise yat dinlen, dis konusuda sansli haftadasin uzulme, 2 haftaya kadar disciye gidebiliriz. Yarinda onu yaptirip yine raporla evde dinlenirsin, allahim sifa versin sana ...oku icinden nas , Felak...

Gunaydin sizede kizlar evet bende de başladı bu rüyalar, dogumhane gordum 1_2,gece:KK52::KK52: hayırlısı olsun herşeyin, hep sezeryana girecektim ben istemeyip kapıda bekliyordum, birinde bu nasil dogumhane dedim Icinde hiçbirşey yok yerdeki doğuracak diye hastaneyi inletiyordum :KK1::KK1:B]

aman bacım aynı rüyalar doğum yaptım bebeğimi hayal meyal hatırlıom hemşireler süt gelmio die koluma neşter attılar sayıklamısım eşim geldi sakinleştirdi kolum bebeğim diye ağlıomusum sabah gülüo kolumm kolumm die :) bi korku gelio içime bişi olacak yapamıcam doğuramıcam die :26:

kızzzz aynı sekılde bendede kasınmalar basladı cıldım de asırı kuruyor ozellıkle yataga gırınce bır kasıntı oluyor daha cok bacaklarımda :) kılo alıyoruz ondan mı acaba ben kremlenıyorum komple ıyı gelıyor :)

Canim bende yaglaniyorum bol bol hemde lierac kullaniyorum ama bana misin demiyo:KK1: ben kilo da almadim ayrica bu ikinci hamileligim ilkinde hic boyle olmadi:KK53::KK53: hatta ben dayanamayip dermatologa gittim ama cikss :KK37::KK37: yapacak bi sey yok catlayacagiz :KK52: birden turk filmlerindeki kotu karakterler gibi kahkaha atasim geldi puhahahahahahaaaaa[/QUOTE]

Nasil bi alinti oldu anlamadim:44::44:

Canim bende yaglaniyorum bol bol hemde lierac kullaniyorum ama bana misin demiyo:KK1: ben kilo da almadim ayrica bu ikinci hamileligim ilkinde hic boyle olmadi:KK53::KK53: hatta ben dayanamayip dermatologa gittim ama cikss :KK37::KK37: yapacak bi sey yok catlayacagiz :KK52: birden turk filmlerindeki kotu karakterler gibi kahkaha atasim geldi puhahahahahahaaaaa[/QUOTE]

bende fazla kılo almadım benım de ıkıncı bebıs noluyo boyle :) cok sınır bozucu ama kuru cıltlıyım ben ondan mı acaba ama ılk kızımda hıc olmadım zaten kızımda yasadıklarımdan cok farklı hamılelıgım

Canim bende yaglaniyorum bol bol hemde lierac kullaniyorum ama bana misin demiyo:KK1: ben kilo da almadim ayrica bu ikinci hamileligim ilkinde hic boyle olmadi:KK53::KK53: hatta ben dayanamayip dermatologa gittim ama cikss :KK37::KK37: yapacak bi sey yok catlayacagiz :KK52: birden turk filmlerindeki kotu karakterler gibi kahkaha atasim geldi puhahahahahahaaaaa

aynı durumu yaşıyoz sanırım bide benim ayaklar bomba gibi şişmiş akşam farkettim resmen balon yaa ellerimde şişmiş ağladım bide oturup ay çok duygusallaştım ben yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
Nasil bi alinti oldu anlamadim:44::44:

aynı durumu yaşıyoz sanırım bide benim ayaklar bomba gibi şişmiş akşam farkettim resmen balon yaa ellerimde şişmiş ağladım bide oturup ay çok duygusallaştım ben yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:[/QUOTE]

senın sımdıden ayakların sısmeye baslamız odem olusuyo dıkkat et canım Allhtan bende olmuyo kılodan yana da sanslıyım kızımda 9 kılo aldım aynı hızla dogumdan sonra verdım

aynı durumu yaşıyoz sanırım bide benim ayaklar bomba gibi şişmiş akşam farkettim resmen balon yaa ellerimde şişmiş ağladım bide oturup ay çok duygusallaştım ben yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

senın sımdıden ayakların sısmeye baslamız odem olusuyo dıkkat et canım Allhtan bende olmuyo kılodan yana da sanslıyım kızımda 9 kılo aldım aynı hızla dogumdan sonra verdım[/QUOTE]

ben napıcam peki böyle balon gibimi dolaşcam ya nasıl inecek bunlar su cok ıcıyorum o yapmış olabilirmi ?

noluyo bu alıntılara yaaa birisi bişey söylesin pufpufff nerdesin bi sorsana yönetime değişmiş sistem

X