2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin kizlar dun geceden beri bogazimin sag tarafinda bir sey vardı agricak gibiydi.gozum aydin artik agriyo. 5 40 tan beri ayaktayim sicak bisiyler iceyim diye ama ne icicem sut de yok ihlamur icicem ama açım kahbalti yapiyorum o yuzden.bogazimda yumusama olmazsa ise gitmiycem.2 kez grip olmustum bu 3 olacak.ilac icmek istemiyorum bir daha .pufpuff ve cann ve diger evde olanlar ne guzel ise gitmiyorsunuz; (( benim kadar sık da hasta olmuyorsunuzdur.ya ben bu 3 olacak .
Yavruma bir sey olacak diye aklim cikiyor.

Son düzenleme:
Uff disimde kirildi ve sanirim bir tarafi kök.( noluyor bana ..

Son düzenleme:

aynısı bende oldu valla.. sütlaç yaptım hemen ohhh mis ..

günayın hamişler tuhaf tuhaf kabuslar görüp işe geldik çalışıyoruz bakalım bu aralar psikolojim maf durumda

günaydın annişler
kızlar bende dün doğum yaptıgımı gördüm rüyamda doğumhanedeydik bütük gece bi sağa döndüm bi sola bide bizim kız tekme üstüne tekme atınca uyuyamadık valla doğru düzgün

anacım marta yeni girdik daha, millet pırt diye ilk haftası mı doğuracak sanki kendi merakınızdan millete erken doğum yaptırcaksınız ha

Biz tabloyu topiği erken açalım mayısta filan. Hazirana kalırsak o telaştan kimse ilgilenemez diye düşünüyorum.

offff şimdi dahada cok uzuldum ya :26: birdaha daha dikkat edicem ben su dogurana kadar 9-10-15 doguruurm artık

pufpuff a çok iş düşüyor bencede topiği toparlayacak mart anneleri doğum hikayeleri topiğine yazmamış hiç nerdeyse
hep normal topikten anlatmışlar bende rüyamda doğumdan sonra topiğimize giriyom düşünorum nasıl anlatsam kızlara diye güya doğum hikayemi paylaşıcam burdan ne geceydi yaa

Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR((

Cnm cok gecmis olsun uzme kendini allahin iznile hersey guzel. olucak..

kızlar hepinize teşekkür ederim. dün çok ağladım ama bugün daha iyiyim. dahiliye doktoruna gideceğim dıyet verecek sanırım hepiniz saolun iyi ki varsınız.bizi birbirimizden başka anlayan yok

bazen geldimi böyle üst üste geliyo..hele o dişler yokmu hamişliğimde azdı iyice..yinede buna şükür..geçmiş olsun cnm

Gunaydin cnm cok gecmis olsun benimde gogus kasintisi uyutmadi ne olucak bizim bu halimizzz(

Finström guzel anneler ve onlarin mis kokululari ...Bugun cok guzel musmutlu bir gun diliyorum hepinize..... Herkes guzel haberlerle gelsin, guzel alisverisler yapilsin, doktordan gelenler musmutlu haberlerle gelsinler, hastalarimiz sifa biisin....Cilekcim insaallah ameliyatinuz iyi gecer, sende kendini yormazsin, guzel haberlerini bekliyoruz, suyu benim gibi az olan Rabiacim, senden de guzel haberler bekliyoruz...

canim nazar degmis sana, bugun gitme ise yat dinlen, dis konusuda sansli haftadasin uzulme, 2 haftaya kadar disciye gidebiliriz. Yarinda onu yaptirip yine raporla evde dinlenirsin, allahim sifa versin sana ...oku icinden nas , Felak...

günayın hamişler tuhaf tuhaf kabuslar görüp işe geldik çalışıyoruz bakalım bu aralar psikolojim maf durumda

Gunaydin sizede kizlar evet bende de başladı bu rüyalar, dogumhane gordum 1_2,gece hayırlısı olsun herşeyin, hep sezeryana girecektim ben istemeyip kapıda bekliyordum, birinde bu nasil dogumhane dedim Icinde hiçbirşey yok yerdeki doğuracak diye hastaneyi inletiyordum B]

Sabah sabah guldurdun beni allah iyligini versin cnm

Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR((

Canim gecmis olsun, ben bepanten kullaniyorum birde banyodan sonra yag karisimi kullaniyorum, aktarda özel yaptırdım 10 çeşit yag var. Melisa, kayısı, papatya, kakao,buğday,argan, ay diğerlerini hatirlayamadim. Aktara soyle çatlaklar Icin de hazirlarlar

Şekerler, tablomuzdan bebişlerimizin isimlerine baktım ne afilli isimler öyle ayol. Ne kadar modern ne kadar farklı isimler, vay ulen vay bizim isimlere bak bi de onlarınkine....

Bizim ailedeki kız isimlerini söylesem yarılırsınız gülmekten

miyase
hasibe
nazife
halime
şerife
semiye ( bu ben oluyorum )
melike
fadime

babaannem birimizin ismini söyleyeceğinde hepsini sıralıyor adımızı bulana kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…