2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
saol bacımm

orası öyle de ne bileyim kendime sınır koymuştum bir anda bissürü alınca (boğazımı da tutamayınca) sinir oldum kendime

Sinir olma annesiiiii.. Tek derdimiz bebeklerimizin sağlığı.. Tabiki yine de dikkat edicez yeme içme düzenimize ama kg çok alıyorsakta ne yapalım yani.. Birazda bünye meselesi demekki.. Doğumlarımızı hayırlısıyla yapalım da bu seferde buradan Hazirn 2014 anneleri zayıflıyor topiğinde hep beraber veririz kiloları. Zumba dansı falan yaparız hallederiz bi şekilde

canım goggle de den arattır blog yazılarınn ıcınde cok var detaylarıyla anlatıyorlar youtube de bak bende yegenıme tütü etek yaptım hep oralardan baktım buldum

Ne guzel isimler bacim kolay kolay kimsede yok

aneeeeeyyyyy cidden kızzz o ne ne değişik isimler anlamları ne acaba :26:

konyada elini atsan bu isimde birilerine denk gelirsin bacım. Gerçi benim ismim pek olmuyor genelde semiha var

Semiye işiten kadın demek. Ay cidden duymadınız mı herkeste var bu isimler burda
[/QUOTE]

canım benim babamın kuzeninin ismi semiye benim ismim de hasibe ayrıca benden önce 2 ablam var onların adı aslıhan-neslihan babaannemin (rahmetli) trip atası gelmiş ben doğunca babam da babaannemin ismini koymuş yoksa ben de nazlıhan olacakmıştım:))

büyümüştür annesi, kocaman olacaklar daha :) bende de sırt ve bel ağrısı çok fazla oluyo, arada da kasık ağrısı...

valla aynen uyuyamıyorum özellikle geceleri yatarken oluyo... o saatlerde tontişim uyanık annesinide uyandırıyor sıpa.. o kadar guzelki kuzucuk.. hala içerde kuduruyo :)

Kızlar bi sorum olacak bikaç gündür karnım sanki ortaya doğru topaklanıyor gibi oluyor ve sertleşiyor ama ağrı filan olmuyor. Şimdi sorum şu bu kasılmamı yoksa bebekten mi kaynaklanıyor... :44:

canım benim de öyle olmuştu resmen karnımın bir tarafı sivrilmiş topaklanmıştı hatta eşim bile dışardan farketmişti sanırım bebeğim o zaman tepetaklak dönmüş çünkü şuan ters pozisyonda duruyo inş. normal pozisyona döner :26:

İnşallaaahh o günleri de görürüz bebişlerle gideriz artık zumbayaa

Kızlar ben ankarada hastanede kocaman ameliyatının bitmesini bekliyorum.,,, sabah 6.45 treniyle geldil..8.15 gibi gardaydık...yolculuk iyidi bir sıkıntı olmadı.hemen hastaneye geldik..eşimin tahlilleri yapıldı..12 ye doğru ameliyata aldılar..2-3 saat sürer dediler...ben odasında bekliyorum...keyfim gayet iyi..geldiğimizde hemen odasına çıktık.. ben uyudum biraz kahvaltımı ettim..suyumu içiyorum..actım tv seyrediyorum...inşallah eşimde ameliyatı atlatır güzelce...
Alıntı yapamadım tabletten...mujum çokkkk gecmiş olsun arkadaşım..çalışınca daha kolay oluyor hastalıga yakalanmak....toplu yerlerde sıkıntı..dişin içinde üzüldüm. Diş için gözük istersen birdaha zor olur canım..bakmıyorlar çünkü...umarım hepiniz iyisinizdir . Ben iyiyim beni merak etmeyin eşim iyi olsunda...

benim de yukarda mideme doğru bir toparlak baskı oluyor, doktorum da dedi orada sert hissediyosan kafası orda dedi. ama zamanla dönücek merak etme dedi. ben hala tepişlerini aşağıda kaburgama doğru da yuvarlak kafacığını hissediyorum

valla aynen uyuyamıyorum özellikle geceleri yatarken oluyo... o saatlerde tontişim uyanık annesinide uyandırıyor sıpa.. o kadar guzelki kuzucuk.. hala içerde kuduruyo :)

erkek olduklarını belli ediyo sıpacıklar :) aynen gündüz sakiniz, gece uyutmuyor sürekli dönüyo tekmeliyo :) bu hafta mide bulantılarım geri döndü benim yaaa, çok zorluyo beni...

ah bebişim hadi hayırlısıyla çıksın iyileşsin kocan da.. keyfinin yerinde olmasına sevindim.. tadını çıkar öpüyorum kızımla seni ve Asya'yı

Çileğim hayırlı haberlerini bekliyoruz eşinin canım.. İnşallah güzel bir ameliyat süreci geçirir ve tezz zamanda iyileşir.. Bebiş doğmadan anniş iyice ağırlaşmadan aranıza turppp gibi döner babanız.. Seninde iyi olmana sevindim canım bebişe de kendine de dikkat et. .Dua ile güzel haberler bekliyoruz canım..

evet canım aynen bi de mide problemim çıktı benim çok fena yanıyo dün akşam sadece yoğurt yedim gece yatamıyorum yoksa yanmasından yemek boruma kadar yanıyo hatta o kadar fena ... sanırım bebişin duruşuyla alakalı biraz daha baskı yapıyo mideye.. inşallah döner kuzucuklar yaa hayırlısıyla..

erkek olduklarını belli ediyo sıpacıklar :) aynen gündüz sakiniz, gece uyutmuyor sürekli dönüyo tekmeliyo :) bu hafta mide bulantılarım geri döndü benim yaaa, çok zorluyo beni...

yaa benim de bulantılarım geri döndü canım sen doktorunla felan görüştün mü bununla alakalı hatta sabah çıkardım ben afedersin.. 2 aydır yoktu bulantı nerden çıktıysa şimdi.. idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi ki?

çilekçim geçmiş olsun.. Kızlar kendinize dikkat edin ben bu zamana kadar hiç grip olmadım ama fena bi şekilde aylardır burnum tıkalı kulak burun boğaza gittim antibiyotik verdi ama ben almadım bu kadar idare ettim biraz daha idare edebilirim sanırım şimdide gıcıklı öksürük tuttu. Ne içtiysem fayda yok çalışmak çok kötü hamileyken işimde çok rahat ama evimde olmadıktan sonra :26:

dün doktora gittim cnm. idrar tahlili, kan tahlili ve biyokimyaya baktı doktorum. enfeksiyon yokmuş bende, benim daha önce reflü ve gastritim vardı, rahatsızlığın mide kökenlidir dedi. senin de öyle olabilir. ama bazı gebeliklerde bulantılar 20. haftadan itibaren başlayabilirmiş, doğuma kadar bulantı kusma yaşayan varmış. normal bi durummuş. paniklemene gerek yok. ama için rahat edecekse yaptır bi idrar tahlili. bu arada ben 10 gündür çıkarıyorum o yüzden 3-4 gün serum tedavisi alacam, bebek susuz kalmasın diye.

Bebeğin kilosu gelişimi normalse bence 2 kilo almam gayet güzel bisey bende kilo alcam diye korkuyorum bu haftalarda 7-9 kg diyosun bende 4-5 kilo aldım Daha, zaten asil kilo son haftalarda alınıyor

çilekcim çok geçmiş olsun inşallah eşin çok çabuk iyileşir canım kendine dikkat et çok yorma kendini

cnm çoook geçmiş olsun eşinde çabucak kurtuluversin inşallah dikkat et kendine

2 dk iş için etilere gittim geldim hemen cevap vereyim dedim.. evet benim kardeşimin oğlu da haziran doğumlu iki dakika durmuyo hemen sıkılıyor yaptığı şeyden ya da evden.. kendi evini çok seviyor... bana da kimse kız demiyor ama kızım olacak

canım goggle de den arattır blog yazılarınn ıcınde cok var detaylarıyla anlatıyorlar youtube de bak bende yegenıme tütü etek yaptım hep oralardan baktım buldum

teşekkür ederşm canım bilgi için..

çileğim hayırlı haberlerini bekliyoruz güzelim...

slm kızlar nasılsınız hafta sonundan beri ben rahatsızım pek bakamadım buraya şimdi okumaya çalıştım hasta olan arkadaşlara çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize herkes hasta ben ise kızlar çok halsizim bacaklarım tutmuyor sanki yataktan sürünerek kalkıyorum çok uykum oluyor çocukları hazırlayıp okula göndermek bile beni yoruyor neden böyle bilmiyorum yarın doktora gideceğim bakalım soracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…