2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin annisler....
Hepimize hayirli bir hafta diliyorum.
Benim bugun acayip uykum var 9a kadarda yattim oysaki
AZERIIIIIIMMM nasil oldun canim merak ediyorum seni
Tansiyonun dustumu

kızlar bu domuz yağı katkılı olan decavitmiydi elevitmiydi. doktor decavit yazdıda. bilemedim :))
Elevitti canım
Dogru söylüyorsun canım. Ben de sinirli, gergin oldugumda karnımda bir gerginlik oluyor. Oğlum da hiç kıpırdamıyor o zaman. Dikkat etmek lazım.

Aferin sana kız ne güzel çözdün meseleyi. Işte hep böyle ol. Isim konusunda da herseyi istedigin gibi yapacağına inanıyorum.
Sizin oyunlarınızı yerim ben. Sabah sabah güldürdünüz beni, Allah iyiliginizi versin sizin.Bol tekmeli günler bakalım öpüyorum sizi ve bebişlerinizi
Kizlar gunydn dun alisvrs yptik besik anakucagi anadizi hastane cikisi 1adet 5li takim banyo havlusu 3adet zibin pelus battaniye aldim ama hala eksik gibi geliyor bana
Oohh Güle güle kullanın bebisinle birlikte. Ne guzel yapmışsın.Fotoları da bekliyoruz artık.

Maşallah bebene senin. Kocaman kocaman olsunlar bütün hepsi. Kafana takma kiloyu dicem ama ben de takıyorum. Veririz canım ya inşallah

kızlar şeker test sonucum 140 sınır değer benimki 141 çıktı. sağlık ocağında yaptırdım. sağlık ocağındaki doktor kadım doğum doktoruna göster dedı. hemşire de dahiliye ye git bir daha yapsınlar dedi.ne yapayım sizce 50 mg içmiştim:44:

Sağol Mujum allaha şükür iyiyiz canım...evet hissediyorlar, özellikle babaya daha duyarlı. Evet haftaya çarşambaya başka bir dr dan randevu aldım birde başka bir göz görsün. Cuma kendi doktorumuz yine görmek istedi bakalım ne diyecek. Günde 4,5 L ye çıkardım suyu bakalım inşallah düzelir.

Ilk bebegim sezaryen cunku. Suyu az oldugu icin sezaryenle oldu canim 54:

Hadi ya suyu az olunca sezeryan zorunlumu? Benimde suyu az dedi cuma dr um. Ay aman ben istemiyorum sezeryan:18:. Ama şimdi herşey yolundaysa sezeryan olmak zorunda değilsin değilmi. Kaç sene geçti üzerinden sezeryanının?

Elevitti canım

Sizin oyunlarınızı yerim ben. Sabah sabah güldürdünüz beni, Allah iyiliginizi versin sizin.Bol tekmeli günler bakalım öpüyorum sizi ve bebişlerinizi

Teşekkür ederiz yeşilerikcim sizede bol tekmeli huzurlu güzel günler diliyorum canım.

Yeniden yaptırma canım boşuna dr na göster, sonucun iyi bence. Benim 146 çıktı yeniden yaptırmadı dr um. Ama sonucunu seni takip eden doktora mutlaka göster canım.

Nasılsınız canlar.

Ben oğluşumla yatmaya devam doktorun verdiği erken doğum tehlikesi için kullandığım ilaç yan etki yaptı malesef.İlaç alamıyorum ve açıkcası çok korkuyorum her an doğuracam diye.
Ne olur bana dua edin

çok geçmiş olsun canım.. hayırlısı ile şu birkaç ayı inşallah tamamlayıp sağlıkla ve sağlıcakla kucağına alırsın.. dualarımız seninle canım.. Allah yardımcınız olsun...

Canim.benimde 145 cikti 50 mg yukledmede dr onemli degil sinirda takip ederiz dedi tekrar yukleme istemedi b3nde endokrin dr ile gorustum.o da 165 ciksa tekrar isterdik dedi...ben cok kilo almadigim bebegimde haftasina gore giduyo....son gunlerde ve yuklemed3n bir gece once yemegi abarttim.ve hergun muz ve incir yerdim onlarda cok seker varmis simdilik onlari kestim ve tatli yemiyorum...bence sende dert etme

çok geçmiş olsun canım.. hayırlısı ile şu birkaç ayı inşallah tamamlayıp sağlıkla ve sağlıcakla kucağına alırsın.. dualarımız seninle canım.. Allah yardımcınız olsun...

Allah razı olsun canımmmmm Rabbim hiç birimize evladımızın acısını göstermesin

Forumda 140 ve biraz udtu olan arkadaslar vsr diyet yapiyorlar yada biraz karbonhidrati kisiyorlar bence hemen yaptırma .kafana takilirsa 1 hafta 10 gun sonra yaptir
Duzelir insallah .gerci cok emin degiliz bu doktordan ya baska doktor da aynisini soylerse bol su icip dinlencez.
Gecmis olsun canim.yeterki sen panik yapma.madem elden gelen tek sey moralse morali yuksek tutmaya calisicaz.belki baska bir ilac daha vardir

Amin canım..inşallah sende bol bol yat kafaya bir şey takma güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun... kalbimizi ferah tutalım..

İnşallah canımmm.Allah'a emanet yavrularımız.

Doktorum şehir dışındaydı başka bir doktora gitmek zorunda kaldım.Yarın geleceğini söylediler hayırlısıyla gelsin kendi dr gidecem bakalım ne diyecek

çok geçmiş olsun canım sakın stres yapma.. stres daha çok etkiler rahat olmaya çalış oğluşunla konuş sımsıkı sarılın ana oğul dinlenin birlikte dualarımızdasın

Sağollll mujjummmmm.

Doktorum şehir dışında diye başka doktora gitmek zorunda kaldım.Başından itibaren seninle ben ilgilenmedim diye bir de tavır yaptı.Verdiği ilaç yan etki yapınca bırakacaksın başka çaresi yok dedi.Doğurmamak için bol bol dua ediyorum :)

çok geçmiş olsun canım sakın stres yapma.. stres daha çok etkiler rahat olmaya çalış oğluşunla konuş sımsıkı sarılın ana oğul dinlenin birlikte dualarımızdasın

Ne kadar stres yapmamaya da çalışsam elimde değil canım.Her an doğuracam havasındayım ve çevremdekiler bu kadar etkileniyorsa (eşim annem ) oğlum ne durumda kimbilir...
Dualarınız için Allah razı olsun canım

Yeniden yaptırma canım boşuna dr na göster, sonucun iyi bence. Benim 146 çıktı yeniden yaptırmadı dr um. Ama sonucunu seni takip eden doktora mutlaka göster canım.
[/QUOTE]

peki diyete başladın mı canım bir de tok mu yaptırdın aç mı ben küçük bir ekmek arası peynir yemiştim

Canım geçmiş olsun, senin ne sebep erken doğum tehlikesinin, bana suyun az bol su iç yat dedi, rapor verdi 5 gün. Ayrıca ne ilacı kullanıyorsun? Dinlen ve bol su iç, su çocuğun gelişimi içinde çok önemliymiş.

Sana da çokkkk geçmiş olsun canımmm.
Bende enfeksiyondan dolayı rahimde yumuşama varmiş canım bu da erken doğuma yol açarmış.Nidilat diye bir ilaç verdi ama kalp ve sırt ağrısı yaptı bende.İlacı bıraktırdı haliyle.
Başka bir ilaçta vermedi.
Bol su içeceksin dedi.Zamanında hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah canımmm.

aaaay aldığın takımlar nerde Ümraniye'de canım? Ben ümraniye'de oturuyorum da alıncak bi o takımlarım kaldı.. Gerçi Eminönü'nden almayı düşünüyordum ama beğenirsem burayada bakarım.. Resminide ekle ilk fırsatta merak ettim

günaydın kızlaarrrr tontiş yanaklı olmuş bizim cimcime doktorumuz öle dedişimdi muayneden geldik büyüyüo minik meleğim dün hiç okuyamadım umarım herkes iidir

uuuyyyyy onun tontiş yanaklarını ısırırızzzz maşallah canım

Kizlar gunydn dun alisvrs yptik besik anakucagi anadizi hastane cikisi 1adet 5li takim banyo havlusu 3adet zibin pelus battaniye aldim ama hala eksik gibi geliyor bana

o eksik gibi gelme hissi hiç bitmeyecek galiba

yalnız gerçekten çok eğlenceli bişeye benziyor valla süper

pufpuff ümraniyeye inersen bana o takımı alıp göndersen varya tam süper olacak :)
şaka bi yana valla fiyat çok iyiydi bu hafta geçebilirsem ümraniyeye alıcam kesin ama hiç şansım yok gibi geliyo bana

hangi takımdan kızzz anlamadım? :26:

bebişle ilgili haberler güzel ama bak süper canım maşallah size

tabiki etkilenir annesi bende bu haftasonu kızımı çok üzdüm canım çok sıkılmıştı ağla ağla gözlerimde hal kalmadı... ve sanki hareketleri falan azaldı bana küsmüş gibi hissediyorum o yüzden kendime çok kızıyorum

arkadaşım mümkün olduğunca aklından at kötü düşünceleri başka şeylerle ilgilenmeye düşünmemeye çalış.. Zordur eminim bunu yapmak ama zorla kendini lütfen.. Stres gönderme yavruna.. Bu arada nasıl yan etki yaptı ilaç? Hiç mi içemiyosun?

banada sağlık ocağı biz yaparız dedi 50 mg için ama ben yaptırmadım.. Kendi doktorumda yaptırmayı tercih ettim ve öyle yaptırcam.. Şimdi sende bidaha yaptırma önce bi git kendi doktorunla görüş sor bakalım gerek duymaz belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…