2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

fiyatlarda iyiymiş ama valla..bide beğenirsek süper olcak alaydın kıs keşke,madem beğendin..

valla içim kaldı dönüp alacaktım ama evde misafir vardı aldığım kiyafetı terziden alır almaz çıktım geldim eve mecburen bide otobüsle geldiğim için zor olur diye erkenden dönmek istedim başka yerde bulurum diye internetten baktım ama aynı ürünler çok pahalı yaa
ama durumunuz baha nın lohusa pijamaları çok kullanışlı 3 lü takımları internetten lohusa pijama takımları diye görsellerden aratın acayip süper şeyler var ama 150 den baslıyo 3 lu takımlar

Selam bacilarimmmm
Nasilsiniz bakalim
Bu arada benim goguslerimden sari su gelmis atletim sari su olmus....
Normal bir durum mu
Biraz daha iyiyim cok sukur

Selam bacilarimmmm
Nasilsiniz bakalim
Normal bir durum mu

sen artık 28.haftalık olmussun bence normal ama yinede bilene sormak lazım benımkıde gogsümün ucuna gelip kuruyo akacak kadar olmuyo daha

Evet canım demiştim sana bşr görmek ister muhakkak diye :)))
Neyse atlattın çok geçmiş olsun çok sevindim kötü birşey olmamasına ben de baskıdan olduğunu düşünüyordum çünkü endişelerim de dağıldı sayende muckkk :)

baştan sona okudum blogunu ve yorumda yazdım.. :) ellerine sağlık..bence yazı dilin çok iyi sıkılmadan okuyabiliyorsun..gerçi uzmanına bunu söylemek komik olacak ama :) elllerine sağlık arkadaşım..

Çok teşekkürler canım devamına da beklerim öpüyorummm :)))

Ben de penyemood'dan şki takım aldım biraz renkli menkli ama 80-90 lardan 30 ve 42 ye düşmüşlerdi :)
Ama daha düz şık bir takım hastane için gerekecek kesinlikle onun için bakacağım çok sağollll :)

hımmm anladım canım.. oooo baya sert yan etki yapmış.. ama kullanman gereken bi ilaç değil mi? Sen dediğin gibi mutlaka sor doktoruna madem..

Yan etki yaptıysa bırakacaksın mecbur dedi dr.Bakalım ufaklık ne kadar sabredecek canım :)

elma sirkesi diye biliyorum canım bende..

Cansınız siz ya teşekkür ederim bilgi için canım

sen artık 28.haftalık olmussun bence normal ama yinede bilene sormak lazım benımkıde gogsümün ucuna gelip kuruyo akacak kadar olmuyo daha

28+4 olduk canim bugun....
Sut olusmaya basliyormus sanirim....
Aynen gecen haftalarda bende de gogus ucumda kuruyordu simdi atmaya basladi...

kızlar mart annelerinden biri daha doğurmuş ya azalmışlar iyice daha martın 3 ündeyiz
biz napcaz ya ağladım resmen doğum hikayesini okurken bi an kendimi düşündüm benim yanımda kim olcak nasıl olcak nasıl
günler cabuk geçsin nolur çok özledim kızımı ben

ama daha odası yok garibimin

Kısss odası yok diye üzülme benim garibimin hiç bişeyi yok daha.Benden rahatı da yok galiba :)
Birkaç parça alayım diye heveslendim erken doğum riski yüzünden oturdum totomun üstüne :) Sağlıklı olsunlarda alınır hepsi inşallah.

bende bi kaç parça kıyafet var almıştım bi hevesle bakalım nisanda yapıcaz biz alışverişi

Canım doktora sormadan tekrar yaptırma. Hemşirenin dedigine bakma sen. Gerek futmaz muhtemelen
Babygelcim ne şikayetiyle gitmiştin de suyun az dedi rapor verdi. Çok geçmiş olsun
Selam bacilarimmmm
Nasilsiniz bakalim
Normal bir durum mu

Biz iyiyiz de asıl siz nasılsınız bebişinle canım? Normal olmalı sarı su, artık süt üretimi başlıyor

heeee anladımmmmm ama ben olsam bu kadar beğendiysem alırdım hemen hemde fiyatı iyi...

Yan etki yaptıysa bırakacaksın mecbur dedi dr.Bakalım ufaklık ne kadar sabredecek canım :)

hayırlısıyla sağlıkla gelsin inş...

heeee anladımmmmm ama ben olsam bu kadar beğendiysem alırdım hemen hemde fiyatı iyi...

hayırlısıyla sağlıkla gelsin inş...

pufpuff um valla beğendim ama orda bi abla vardı müşteriydi bende kızıma aldım dedi başka biyerden almış pilesi çok olanı al o göğüs deliklerinden emziremessin çok zor olur bide sabahlıklı takım al kızım dedi vazgeçtim

Ozlemisim sizleri canlar
Evet buyuk ihtimal mayis sonu gibi gelecek bebisim ama hayirlisi....
Ben sizlerden ayrilip mayis topigine gecmem asla
Biz oglumla gayet iyiyim sukur....
Mide agrimiz var tansiyonumuzda dengesizlik var...
Hastaliga bagliyoruz bakalim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…