2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

büyüyo minişimiz :) benim tontiş de bayağı hareketli, tekmeler havada uçuşuyo :) o mide yanmalarını hiç sorma cnm yaaa beni de mahvetti, reflüm ve gastritim vardı zaten daha öncesinde. süt iyi geliyor diyolar ama ben asla süt içemem, kokusuna bile tahammülüm yok. ee artık sabredecez 3 ay :)

sağol canım. evet bende denedim gaviscon biraz iyi geliyor. ama sürekli içmek de istemiyorum sabah-akşam...

Kizlar gunydn dun alisvrs yptik besik anakucagi anadizi hastane cikisi 1adet 5li takim banyo havlusu 3adet zibin pelus battaniye aldim ama hala eksik gibi geliyor bana

Kizlar gunydn dun alisvrs yptik besik anakucagi anadizi hastane cikisi 1adet 5li takim banyo havlusu 3adet zibin pelus battaniye aldim ama hala eksik gibi geliyor bana

OH maşallah güle güle kullanın canım bizde sacede bakıyoruz şimdilik alamadık dogum yaklaştıkca stres oluyorum yetişmicek diye
dün bi lohusa pijaması begendım onu bilme aldırmıyorlar anacım erken diye

günaydın kızlaarrrr tontiş yanaklı olmuş bizim cimcime doktorumuz öle dedişimdi muayneden geldik büyüyüo minik meleğim dün hiç okuyamadım umarım herkes iidir

Eet pijama yok ayy evet banad ole oluyor

Masallah oğluna nazar degmesin.cicilerinizi gule gule saglikli gunlerde giyin .insallah seker yüklemeniz de iyi cikar.
Gecmis olsun ben de dusmekten cok korkuyorum.allah korumus.simdi nasilsin sizlaman gecti mi?
Elbette bulunurum hep birlikte streslerimizi aticaz insallah.
Yok canım çok şükür korktuğum gibi olmadı çok az ağrı oldu ateş falan olmadı
Ohh guzel sevindim insallah benim de oyle olur.
Fistigim en acelesinden sifalar diliyoruz. Insallah en kisa surede sagligina kavusursun
Gozunuz aydin allah tamamina erdirsin. Allah nazardan saklasin sizi.
Gunaydin baby im moralinin iyi olmasına sevindim. Bizim kiz da elimizi nereye koysak orayi tekmeliyor.babasi ogrendi.dun gece elini koydu karnima minigim de tekmeleyip durdu.en sonunda elini cekmesini soyledim yoksa uyutmayacakti beni:)

Sen yeni doktor isini ne yaptın mutlaka git yeni birine.

Eet pijama yok ayy evet banad ole oluyor

:18: Kızlaaarrr Doğum sonrası iğne kaçıncı aydan sonra yaptırılıyor?

Son düzenleme:
Canlar merhaba..
bu c.tesi dr. randevumuz vardı. Çok şükür bebem turp gibi 780 gr. olmuş 31 cm. Haftasıyla gayet uyumlu dedi dr. Kilom için biraz fazla almışsın dedi. Yürüyüşe başla 8 den sora bişrey yeme beyaz ekmeği tatlıyı kes dedi. Ben zaten tatlıyı kestim kızartmayı kestim ekmek zaten beyaz ekmek tüketmem hiç : Böyle deyincde dr. güldü. Yürüyüş yapacaksın o zaman dedi. Offf..

Neyse kızlar kg. ilgili başını ağrıtmayayım. Miğde yanması ve kabızlık oluştu bende. bunun içinde ilaç verdi doktorum miğde yanması şikayeti olan arkadaşlar vardı belki İSTERSENİZ İLAÇ ADI VEREBİLİRM

Kızlar gecen demiştim ya 10günde 1.5kilo aldm diye 3 gündür diş ağrımdan doğru düzgün bişey yiyiemedim o 1.5kilo gitmiş bi yandan sevndm bi yandan aklıma takıldı cocuğumun gelişimi etkilendi mi diye kilo vermek normal mi sizce

oh ohh evde olmanın keyfini çıkarr..ananeyle yapılan alışverişler bi başka keyifli oluyo cnm
kesinlikle...Rabbimin hikmeti içimizdeki naısl hissediyo onu küsüyo sanki..bu günler bi daha geri gelmicek kafaya takmamak lazım dediğin gibi
akıntı bende hep var zaten..çantamda hep çamaşır bulunduruyorum okadar sen düşün ama hamileliklte normal heralde bilemedim:26:
annecimmmm :18: Allah korusun çok korkuyorum düşmekten ama çok şükürki bişey olmamış cnm nasıl düştünkii

merhaba güzel annişler ve onların prens ve prensesleri...hepimize mutlu haftalar olsun inşallah.bol tekmeli sağlıklı....

Gozun aydin cnm simdi rahat rahat dinlen bide nazardan korkuyosan ihlass suresini hep oku tatlmm:)

Ilk bebegim sezaryen cunku. Suyu az oldugu icin sezaryenle oldu canim

Tesekkur ederim mujjum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…