2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın can anneler ve datlış bebekleriii sağlıklı sıhatli günler olsun siz siz olun ne olursa olsun moralinizi bozmayın dün canım sıkkındı iyi değildim öyle bi yansıdı ki bebeğim akşama kadar milim oynamadı o harektli bebekten eser yoktu çok korktum telaşandm neyseki akşam annennesi buldu torununu kalp atısını dinledi bide anne azarı yedim kendime geldim :) hiiiiç bişeye takmayalım kafamızı yavrularımız anında hissediyo

Gunaydin guzel anneler
Bugun oyle guzel uyandim ki...sabah 7 gibi kocis aradi gerci aradi denmez kisa bi cagri atti.bende duymamazliktan geldim,uykuya tam geri dalicam pat bi tekme aldirmayayim uyayayim dedim daha sert bi tekme ve sonuc kocisi aradim konustuk,,uyku falanda kalmadi hepsi dagildi...anladimki kizim babaci olacak...
[/COLOR]

günaydın annişleeeerrrrrrr

akşam saat dokuzdan beri uyuyunca erkenden kalktım kızım acıkmış bişiyler atıştırdım az sonra da arkadaşıma gidiyorum kahvaltıya
bu gün mutlu ve enerjikim zira eşimle konuştum malum kaynana konusu baban gelmesin iki anne gelsin aynı anda dedim beğendi son olarak buna karar verdik şimdi geldi isim konusuna içime sinen bi isim arıyorum ismini koydum diyip patlatıcammm

haydii bacılar hepinize mutlu haftalar kendinize bebişlerinize iyi bakın

Gunaydın.,,..bugun evdeyim.....yuppi....dedim gec kalkıcam yatıp uyucam ne mümkün...kalkttım yine erkenden....öğlen annemle alışverişe gideceğiz.. bakalım yatak fiyatları neymiş ne değilmiş....hep netten baktım ilk defa piyasa araştırması yapacağım..tabletten yazdığım için alıntı yapamadım ..hepinizi öpüyorum..

heeeeh canım aynen şöyleee ohh beee Allah'tan eşinde anlayışlı çıktı bu konuda süper gerçi kendi annen kayınvaliden varken gelmezdi öyle demiştin onu napcan?senin için gelir beeee halledersin onuda

anoşum sağolsun yastık yorgan işi bile bitti bizde hehehehehe sizede keyifli bi gün diliyorummmmm

Gunaydin sizede guzel anneler, evet bu kizlar hep babaci yerim ben onlari
Ciciannecik dedigin dogru bende cuma gunu cok uzgundum her aksam bilir bilir olan cocuk hic kipirdamadi...
Herseyi anliyor bu poncikler. Allahim hepsini korusun.

Gunaydin canim, guzel, keyifli alisverisler size...

Kızlar herkese hayırlı haftalar diliyorm

Haftasonu cok yordum kendımı ama değdi valla cumartesi günü sultanbeyliye gittim kendime hamiş cicisii almaya bulamadım aradığımı
pazar günüde kahvaltıdan sonra ümraniyeye gittim buldum aradıgımı ama foto cekemedım bugün üzerime giydim bilare çeker fotoyu atarım buraya

kızım için oda takımı baktm cok begendım bitane 1,250 tl dedı komple takıma 3 lü dolap sifonyer beşik uyku seti yatak hepsi dahil
magazanın face adresini aldım fave grubuna önericem bakarsınız.
birde yeğenimin doğum günü için tütü etek yapmak istiyordum ya bi mağaza var ümraniyede ordan aldım malzemeyi
başladım yarısı bitti bu akşam hepsi biter onunda resmini atarım size ve mağazadan keçe de baktım ama emin olup karar veremedim almaya
oraya hazırlıklı gitmek lazım ne alacağını bilmeden gidersen olmuyor hertürlü boncuk dikiş süs keçe var
ayrıca keçelerin hazır kesilmiş harfleri ve figürleride var izinden sonra bi liste yapıp gitmem lazım :)
bizden bu kadar güzel teyzeleri
birde süt beyaz bir akıntım var doktora sormadım daha ama çok fazla olmaya başladı sizdede var mı ?

Günaydın kızlar. Arada yazsam da sürekli takip ediyorum sizi. Yaklaşık 1 haftadır sürekli mide bulantısı yaşıyorum ve yediklerim midemde kalmıyor haliyle. 10 gün önceki kontrolümde her şey normaldi. Paniklemek istemiyorum ama benim gibi gebeliğin ilerleyen döneminde mide bulantısı geri dönenler var mı? Doktor normal demişti ama iyice arttı 2-3 gündür.

Günaydın bebişim maalesef böyle durumlar oluyor bende olmadı ama kardeşimde olmuştu... yaşadıkların çok normal canım.. 5 ay mide bulantısı vardı 6,ve 7, aylarda geçti sonraki 2 ay devam etti.

Günaydın Çileğim.. size keyifli alışverişler ve dönüşte dinlenmeyi unutma olur mu?

cnm sordum doktora aslında ama çok arttı bulantılar, bugün de devam ederse doktora gitmeyi düşünüyorum. akşama kadar da devam ediyo. biliyosun benim başlarda bile bulantım öyle aşırı olmamıştı. ayyy ne zormuş yaaa bu hamilelik...senin prenses nasıl? tekmelere devam mı?

Gunaydin kizlar, hepimize guzel, saglikli, mutlu bir hafta olsun....
Dun 3 umuz ( ufaklikla birlikte bir oyun oynadik, cok zevkli kizlar sizde deneyin. Ben soluma yatmis tv seyrediyordum. Ufaklik Sol tarafimda, esim geldi kizimizi olmak istiyorum dedi, ay simdi donemem, eger seni duyup anliyorsa sag tarafa cagir dedim. Ay inanmazsiniz aninda sag tarafa cikti cimcime neredeyse bel bosluguma cikti... Babasi da bende delirdik artik biz bunu her gece yapariz, yeni eglencemiz

çok çok geçmiş olsun canım.

biliyorum canım ama işte bebişten kanına karışan maddeler demekki bazen ağır olabiliyor.. ben aynı modda devam ediyorum. gece mide yanmalarım oluyor benimde biliyorsun onlar hiç düzelmedi. 2 gecedir kalkıp oturuyoruz hep beraber. zor ama geçecek şurda 3-3,5 ay kaldı. bakalım annelik ne kadar zor ya da kolay gelecek... benim prenses hafta içi içerde maşallah çalışıyor haftasonu da tatil yapıyor sanırsam. ya da beni yormak istemiyor. Allah gönlüme göre verdi bol bol tekmeliyor.. ama şu iki gündür daha tok vuruyor. biraz kilomuz arttı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…